خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش ن

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش نمودار ضرايب (CDM) تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش نمودار ضرايب (CDM) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش نمودار ضرايب (CDM) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش نمودار ضرايب (CDM) تحت pdf :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: پانزدهیمن کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

مهدی جهانشاهلو – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، پردیس دانشکده های فنی، دانشگاه تهران
شاهرخ فرهنگی – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، پردیس دانشکده های فنی، دانشگاه تهران
مسعود یزدانیان – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، پردیس دانشکده های فنی، دانشگاه تهران

چکیده:

پاسخ سریع و اعوجاج کم ولتاژ خروجی، مهمترین مشخصه های یک اینورتر با عملکرد بالا بخصوص هنگام تغذیه بارهای غیر خطی نظیر یکسو کننده ها یا بارهایبا تغییرات دینامیکی می باشند. در این مقاله روشی جدید برای طراحی یک کنترل کننه مقاومدر برابر اغتشاشات بار و تغییرپارامترهای سیستم برای اینورتر منبع ولتاژ سه فاز با قابلیت تغذیه بارهای غیر خطی عنوان گردیده است. روش پیشنهادی تلفیقی است از یک استراتژی کنترل غیر خطی و یک کنترل کننده دو حلقه ای طراحی شده بر اساس روش نمودار ضرائب (CDM) طراحی کنترل کننده در CDM مبتنی بر انتخاب ضرایب معادله مشخصه حلقه بسته بر اساس معیارهایی نظیر ثابت زمانی معادل، شاخصها و حدود پایداری است. شبیه سازی بار مبتنی بر مدلی غیر خطی است که بر اساس آن اینورتر بطور متناوب درحال انتقال بین دوحالت ماندگار مختلف می باشد. تحلیل و شبیه سازی عملکرد مناسب زمانی و پایداری و قدرت سیستم کنترل پیشنهادی را تایید می نماید.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *