خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
تحقيق تکامل وب و مقايسه ي ابزارهاي جستجو در اينترنت تحت pdf
تاريخ : 19 تير 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

تحقيق تکامل وب و مقايسه ي ابزارهاي جستجو در اينترنت تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقيق تکامل وب و مقايسه ي ابزارهاي جستجو در اينترنت تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقيق تکامل وب و مقايسه ي ابزارهاي جستجو در اينترنت تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقيق تکامل وب و مقايسه ي ابزارهاي جستجو در اينترنت تحت pdf :

این مقاله تکامل وب را در رابطه با وب و فناوری‌های بازیابی اطلاعات بررسی می‌کند. در این بررسی بین عناصر مختلف وب در زمینهء نمایه‌سازی و صفحات جستجوی وب وجه تمایز وجود دارد. ده ابزار اصلی و مهم وب براساس معیارهای انتخاب و تعداد اتصال‌ها با یکدیگر مقایسه و ارزیابی شده‌اند. ابزارهای جستجو مانند راهنماها و موتورهای جستجوگر نیز مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته‌اند.

کلمه اینترنت مخفف Interconnected Networks و به معنی شبکه‌های به‌هم‌مرتبط است. اینترنت سیستمی برای توزیع و تبادل اطلاعات در سطح جهان است که براساس آخرین آمار موجود در حال حاضر 226 کشور به آن متصل هستند. این مجموعه به همراه فناوری‌های ساده کاربردی، سبب کاهش هزینهء نشر الکترونیکی شده است (1).در هر صورت، وب یک عنصر منسجم و واضح مستقل نیست، بلکه دو عنصر مجزای وب وجود دارند: وب قابل‌رویت و دیدنی، و وب نامرئی و غیرقابل رویت(2).
برای فهم کاربرد این دو عنصر و برای ارزیابی اطلاعات ضرورت دارد که از موضوع خارج شویم و ببینیم چگونه صفحات وب تولید می‌شوند.
دو نوع صفحهء وب وجود دارند: استاتیک و دینامیک.
صفحات وب استاتیک توسط طراح وب، در خدمات‌دهندهء وب نصب می‌شوند و برای هر کس و هر چیزی که وب سایت را مشاهده کند قابل دسترس‌اندو هر تغییری هم باید به صورت دستی انجام شود.
صفحات وب دینامیک توسط رایانه با به‌کارگیری دستورهای یک زبان دستنوشته(1) و اغلب «سی‌جی‌آی‌جاوا»(2)که به عنوان پلی بین سرویسگرهای پروتکل انتقال ابرمتن (3) و کاربران وب عمل می‌کند، ایجاد می شود.
دستورهای یک زبان دستنوشته، نتایج را در یک صفحهء خالی وب جا می‌دهند و به کاربر، صفحهء وب دینامیک را ارائه می‌دهند. صفحات وب استاتیک اطلاعات عام و کلی را برای کاربر تهیه می‌کند، در حالی که صفحات وب دینامیک، اطلاعات منحصربه‌فرد را برای کاربر تهیه می‌نمایند. صفحات وب استاتیک برای همهء کاربران قابل رویت‌اند و در دسترس می باشند.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *