خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
Window repair
فلنج
مقاله چينه نگاري سنگي و چينه نگاري زيستي سازند دليچاي در غرب شاهرود تحت pdf
تاريخ : 12 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله چينه نگاري سنگي و چينه نگاري زيستي سازند دليچاي در غرب شاهرود تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله چينه نگاري سنگي و چينه نگاري زيستي سازند دليچاي در غرب شاهرود تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله چينه نگاري سنگي و چينه نگاري زيستي سازند دليچاي در غرب شاهرود تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله چينه نگاري سنگي و چينه نگاري زيستي سازند دليچاي در غرب شاهرود تحت pdf :

سال انتشار: 1381

محل انتشار: ششمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

رخنمون های مناسبی از سنگ های ژوراسیک میانی در دامنه کوه های تپال و پریخان در غرب شاهرود (محدوده ساختاری البرز شرقی) وجود دارد. سازند دلیچای در منطقه مورد مطالعه اساس از تناوب های مارنی و آهکی تشکیل شده است. این سازند با 235 متر ضخامت در دو برش تپال و پریخان مورد مطالعه چینه شناسی، فسیل شناسی و محیط رسوب قرار گرفته و به 8 بخش تقسیم و توصیف شده است. سازند دلیچای در هر دو برش مذکور، در مرز زیرین خود به واسطه یک ناپیوستگی فرسایشی موازی بر روی سازند شمشک قرار داشته و در مرز بالایی به طور هم شیب وگذرتدریجی توسطسنگ آهک های ضخیم لایه سازندلار پوشیده میشود.
از دو برش مورد مطالعه، 1985 نمونه فسیلی جمع آوری گردید، که 1749 نمونه آمونیتی و 236 نمونه از دیگر گروه های فسییلی (بلمنیت، گاستروپود،پلسی پور، براکیوپود، اکینودرم، اسفنج)بوده، بامطالعات انجام شده 42 جنس و 67 گونه آمونیتی شناسایی و معرفی شده است. بر اساس مجموعه فسیلی شناسایی شده برای سازند دلیچای در منطقه غرب شاهورد سن باژوسین پسین – آکسفوردین پیشین را می توان در نظر گرفت . فون های آمونیتی ژوراسیک میانی غرب شاهرودعمدتا با فون های آمونیتی اروپای شمال غربی و زیر مدیترانه ارتباط نزدیکیرا نشان می دهد. مطالعه میکروفاسیس ها نشان میدهد که نهشته های سازند دلیچای عمدتا در بخش عمیق دریای باز نهشته شده اند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *