خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
خرید یخچال ال جی
Window repair
فلنج
مقاله کاربرد خوشه سازي فازي در طبقه بندي پيوسته مطالعه موردي: پهنه بندي پيوسته فرسايش در حوضه آبري

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله کاربرد خوشه سازي فازي در طبقه بندي پيوسته مطالعه موردي: پهنه بندي پيوسته فرسايش در حوضه آبريز رودخانه تجن تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاربرد خوشه سازي فازي در طبقه بندي پيوسته مطالعه موردي: پهنه بندي پيوسته فرسايش در حوضه آبريز رودخانه تجن تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کاربرد خوشه سازي فازي در طبقه بندي پيوسته مطالعه موردي: پهنه بندي پيوسته فرسايش در حوضه آبريز رودخانه تجن تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاربرد خوشه سازي فازي در طبقه بندي پيوسته مطالعه موردي: پهنه بندي پيوسته فرسايش در حوضه آبريز رودخانه تجن تحت pdf :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: هفتمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

با استفاده از روش طبقه بندی (به طور خاص در این مطالعه، پهنه بندی) پیوسته، می توان ضمن نمایش تغیراتپدیده ها در طبیعت، پیوستگی این تغییرات را حفظ کرد. نظریه مجموعه های فازی، ابزار مناسب برای مطالعه و نمایش این پیوستگی می باشد. به عنوان نمونه ای از کاربرد پهنه بندیپیوسته، خوشه سازی فازی که از جمله روش های تشخیص الگو می باشد، در مطالعه فرسایش پذیری حوضه آبریز تجن به کار برده شده است. ضمن اینکه نتایج حاصلهبا نتیجه بدست آمده از روش سنتی PSIAC ، مقایسه شده است و در نهایت نتیجه کار به کمک روش ترکیب ارزش پیکسل ها، به صورت نقشه پهنه بندی پیوسته فرسایش پذیری، نمایش داده شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *