خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
deli meat
Tobacco
Window repair
Window repair
فلنج
مقاله محاسبه بهره وري و نرخ پيشروي دستگاه TBM در پروژه تونل انتقال آب کرج – تهران با استفاده از مد

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله محاسبه بهره وري و نرخ پيشروي دستگاه TBM در پروژه تونل انتقال آب کرج – تهران با استفاده از مدل هاي تجربي تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله محاسبه بهره وري و نرخ پيشروي دستگاه TBM در پروژه تونل انتقال آب کرج – تهران با استفاده از مدل هاي تجربي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله محاسبه بهره وري و نرخ پيشروي دستگاه TBM در پروژه تونل انتقال آب کرج – تهران با استفاده از مدل هاي تجربي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله محاسبه بهره وري و نرخ پيشروي دستگاه TBM در پروژه تونل انتقال آب کرج – تهران با استفاده از مدل هاي تجربي تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهارمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

افزایش نیاز شهر تهران در طی 25 سال آینده به آب آشامیدنی و صنعتی باعث شده است تا برای پیشگیری از کمبود در دهه های آتی پروژه های وسیعی طراحی و اجرا شوند . پروژه انتقال آب کرج – تهران از جمله این طرح ها می باشد . پروژه انتقال آب کرج – تهران با طولی نزدیک به 16 کیلومتر و به وسیله دستگاه تمام مقطع حفاری خواهد شد . نوع دستگاه از نوع تلسکوپی ( سپری دوبل ) بوده و قطر حفاری آن 4/566 متر می باشد . م سیر حفاری به 9 منطق ه لیتولوژیکی تقسیم شده است . برای تحلیل و ارزیابی عملکرد دستگاه حفاری روش های مختلفی ارائه شده است . از آن جمله می توان به مدل دانشگاه کلرادو ، مدل انستیتو مکانیک سنگ نروژ ) ) RMI و مدل شاخص کیفی تونل زنی با ) QTBM ) TBM اشاره کرد . در این مقاله برای محاسبه نرخ پیشروی پروژه مورد بحث، از دو روش مدل انستیتو مکانیک سنگ نروژ و مدل شاخص کیفی تونل زنی با TBM استفاده شده است . با توجه به نتایج بدست آمده، زمان کل اجرای پروژه با توجه به روش QTBM ، مدت 52 ماه و در خصوص روش RMI ، 56 ماه خواهد بود . پارامترهای روش ب ارتن به دلیل تکیه بر شاخص کیفی تونل زنی در سنگ (Q) برخوردار می باشند . در مواردی که امکان انجام تست های قابلیت حفاری، RMI از قابلیت اندازه گیری بیشتری نسبت به روشفاکتور پوشش دیسک، نیروی رانش معادل وجود دارد، استفاده از روش RMI نتایج دقیق تری را ارائه خواهد کرد . در انتها با توجه به قابلیت های روش ها و اطلاعات اولیه موجود نتیجه می شود که در پروژه حاضر نتایج مدل شاخص کیفی تونل زنی با نتایج واقعی مطابفت بیشتری دارد .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *