خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من
تاريخ : 24 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله گردشگري اسلامي (ايران)و ايجاد فضاي کسب و کار تحت pdf دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله گردشگري اسلامي (ايران)و ايجاد فضاي کسب و کار تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله گردشگري اسلامي (ايران)و ايجاد فضاي کسب و کار تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله گردشگري اسلامي (ايران)و ايجاد فضاي کسب و کار تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی مدیریت بازرگانی با محوریت: کسب و کارهای کارآفرینانه و اقتصاد دانش بنیان
تعداد صفحات: 2
نویسنده(ها):
سیده نسرین رضوانی – کارشناسی ارشد علوم اقتصادی مدرس مدعو دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد واحد رامسر
مجتبی نصیری – کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

چکیده:
امروزه صنعت گردشگری در ردیف صنعت های کم هزینه و پردرآمد قرار دارد که افزایش تولید ناخالص ملی , افزایش درآمدهای ارزی و ایجاد فضای کسب و کار را به دنبال خواهد داشت.در این فرآیندکشورهایی می توانند جذب بیشتری از گردشگران جهانی را داشته باشند که شرایط لازم این صنعت را فراهم نمایند و با بررسی مسائل مختلف گردشگری از جمله مسائل ملی و بین المللی در مسیر آماده سازیزمینه های مناسب این صنعت گام بردارند.این در حالی است که اکثر کشورهای اسلامی از جمله ایران با وجود داشتن جاذبه های گردشگری فراوان در حال توسعه و دارای نیروی جوان بیکار می باشند ..در اینمقاله فرضیه وجود رابطه معنی دار میان گردشگری اسلامی و فضای کسب و کار را بررسی نمودیم. برای این کار پرسشنامه ای تهیه کرده و با استفاده از روش دمورگان نمونه ای 175 نفره ,داده ها و متغییر های مورد نظر آزمون را جمع آوری کردیم سپس با استفاده از روش کرونباخ پایایی آزمون را تایید کرده و با آزمون کای دو به این نتیجه رسیدیم که فرضیه مورد نظر را نمی توان رد کرد


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مدهاي فونوني رامان فعال Ag در سيستمهاي PrBCO و GdBCO تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدهاي فونوني رامان فعال Ag در سيستمهاي PrBCO و GdBCO تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدهاي فونوني رامان فعال Ag در سيستمهاي PrBCO و GdBCO تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدهاي فونوني رامان فعال Ag در سيستمهاي PrBCO و GdBCO تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1385

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

علی توانا – آزمایشگاه تحقیقاتی مغناطیس (MRL) ، دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف
حسین خسروآبادی – آزمایشگاه تحقیقاتی مغناطیس (MRL) ، دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف
محمد اخوان – آزمایشگاه تحقیقاتی مغناطیس (MRL) ، دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف

چکیده:

محاسبات انرژی کل سیستم به روش ابتدا به ساکن و پتانسیل کامل، برای سیستم های هم ساختار ابررسانای دمای بالای GdBCO و عایق PrBCO در تقریببه مقدار LDA نسبت به تقریب GGA انجام گرفته است . از نتایج بدست آمده معلوم گشته است که حجم تعادلی محاسباتی در تقریب GGA شیب تعمیم یافته و در سلول واحد تعادلی محاسباتی، محاسبه گشته اند که نتایج در مقایسه با مقادیر تجربی GGA تجربی نزدیک تر است . ویژه مقادیر مدهای رامان فعال در تقریب به روش استاندارد PrBCO و GdBCO بر روی ویژه مدها نیز مورد بررسی قرار گرفته است . همچنین نمونه های Pr حدود ده درصد کمتر می باشند . اثر آلایش حالت جامد تهیه شده و مورد طیف سنجی رامان قرار گرفته اند .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی مفهوم توسعه تحت pdf دارای 45 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی مفهوم توسعه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

مقدمه
توسعه فراگردی پیچیده و صورتی از دگرگونی اجتماعی است که در سطح جهانی، ملی، منطقه ای و ناحیه ای و در ابعاد فردی و جمعی در اشکال اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی قابل تحقق است؛ فراگردی که در پی تبدیل وضعیت موجود به وضعیتی مطلوب و بهینه است. وضعیتی که در آن اعضای جامعه به منابع ارزشمند، قدرت، ثمرات و ثروت دسترسی بیشتری پیدا می کنند و بهبود و ارتقای سطح زندگی اجتماعی، انسانی و تعالی انسان را به دنبال دارد.
در زمان حساسی از تاریخ که نابرابری بین کشورهای مختلف و درون هر کشور بیداد می کند، فقر، گرسنگی، فقدان بهداشت، کم سوادی و تبعضاتی از این دست می روند که جاودانه شوند و آنچه را که حیات بشر به آنها وابسته است را رو به زوال هدایت کنند.
ما معتقدیم که: نیروی انسانی یکی از مهم ترین منابع توسعه پایدار است که شامل مجموعه افکار، عقاید، باورها و فرهنگ و دانش، مهارت خلاقه می باشد.
در این میان دانش و ظرفیت علمی نیروی انسانی هر جامعه مهمترین و مؤثرترین عامل در بهره برداری بهینه از منابع مادی و معنوی و اساسا توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آن می باشد و توجه به نقش زنان به عنوان نیمی از منابع انسانی، نه تنها از اهداف اساسی توسعه اقتصادی و اجتماعی در هر کشور به شمار می رود، بلکه ابزاری مؤثر در تحقیق دیگر اهداف توسعه نیز محسوب می شود. از این رو، یکی از شاخص های درجه توسعه یافتگی یک کشور، میزان مشارکت و نقشی است که زنان در آن کشور دارا هستند.
به رغم اهمیت نقش زنان در فرآیند در توسعه در اغلب کشورهای توسعه یافته و بعضی از کشورهای در حال توسعه، کشور ایران با شرایط مطلوب، اختلاف قابل توجهی دارد.

تاریخچه توسعه
سازمان ملل متحد دهه 75 الی 85 میلادی را «دهه زن» نامید. نتیجه این نام گذاری آن بود که توجه بیشتر به وضعیت زنان طی یک دهه، منجر به آن شد که دولت ها و جوامع بین المللی به این واقعیت پی ببرند که بدون مشارکت زنان در برنامه های توسعه، کیفیت عمومی زندگی ارتقا نخواهد یافت. تعداد زنان جهان در سال 1985 میلادی، 41/2 میلیارد نفر بود که بر اساس پیش بینی های سازمان ملل تا پایان قرن بیستم به سه میلیارد نفر افزایش خواهد یافت.
«دهه زن» فرصتی را پیش آورد تا موقعیت زنان – که حدود نیمی از جمعیت جهان را تشکیل می دهند مورد توجه قرار گیرد و اقداماتی برای بالا بردن وضعیت بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آنان صورت گیرد.
در سال 1980، زنان 60% جمعیت 824 میلیون نفری بی سوادان را در جهان تشکیل می دادند و این تعداد همچنان رو به افزایش است. آمار مشارکت زنان در نیروی کار با آمار مربوط به مشارکت مردان تفاوت فاحش دارد.
برآورد سازمان ملل نشان می دهد که در سال 1975، 29% از کل جمعیت زنان به کار اشتغال داشته اند، در حالی که این رقم برای مردان 8/53% بوده است.
آمار فوق البته مربوط به کل جمعیت جهان است. وقتی کشورهای توسعه یافته با هم مقایسه می شوند دو نکته مشخص می گردد؛ اول این که در کشورهای توسعه یافته، جمعیت فعال فزونی دارد و دیگر این که مشارکت وسیع زنان در بازار کار به خوبی قابل مشاهده است.
در همه جوامع جهانی، نسبت زنان شاغل به مردان کمتر بوده و این امر در کشورهای در حال توسعه بسیار آشکارتر است. به طوری که در ایران، جمعت فعال مردان، حدودا ده برابر زنان است.
نتیجه این که بیشترین تعداد زنان ایرانی به امر خانه داری و پرورش فرزندان مشغول اند.

بحث اهمیت و تاریخچه توسعه
حرکت به سمت توسعه در اروپا تقریبا از سالهای پایانی قرن نوزدهم میلادی آغاز شد.
بعد از جنگهای جهانی اول و دوم، بسیاری از کشورها تلاش خود را در قالب برنامه ریزی برای رسیدن به یک نظام توسعه یافته شروع کردند. در آن زمان مفهومی که در ابتدا از توسعه به ذهن متبادر می شد، همان توسعه اقتصادی کشورها بود. توجه به انسان و منابع انسانی و پرداختن به مسایلی همچون توسعه فرهنگی و سیاسی در مسیر برنامه ریزی ها معمول نبود ولیکن امروزه که ما انسان را محور توسعه قرار می دهیم و میزان توسعه یافتگی کشورها را با نیروهای انسانی می سنجیم، در می یابیم که توسعه زمانی پایدار و همه جانبه خواهد بود که در آن فرایند انسان در مرکز قرار گیرد و احترام به انسان، ارزشهای والای انسانی و کرامت و موجودیت او به همراه فراهم نمودن زمینه های لازم جهت بهره مند شدن از رأی و فهم و اندیشه انسانی باید در توسعه به عنوان پایه و محور قلمداد گردد.

بیان مسأله
توسعه در دید ملی
الف- مبانی نظری (توسعه به معنای عام آن مورد نظر است.)
1- توسعه پایدار،
2- باورها و نگرش ها و نظریه هایی که با توسعه ارتباط دارند،
3- نقش منابع انسانی در توسعه پایدار
4- نقش منابع ملی
ب- حوزه های مهم چالش های توسعه جمهوری اسلامی ایران و زنان و کشورهای مسلمان.
ج- چالش های فراروی نقش واقعی زنان در توسعه پایدار،
د- چارچوب سند راهبردی نظام توسعه مشارکت زنان،
ذ- عرصه های چالش تحقق رسالت زن مسلمان.
بحث نقش زن در توسعه اقتصادی – اجتماعی کشورهای مسلمان و چگونگی بهره برداری از منابع نیروی انسانی است. میزان افراد فعال و جویای کار در کشورهای توسعه یافته تفاوت چشمگیری در مقایسه با کشورهای توسعه نیافته از دلایل پایین بودن آمار جمعیت فعال این کشورها و مشارکت پایین زنان می توان دانست.
مطالعه درباره زنان مسلمان و جوامع اسلامی کار دشواری است که با در نظر گرفتن واقعیت های متفاوت و گوناگون وضعیت زنان در اسلام و جوامع مسلمان در قرون متمادی صورت گیرد.
برای بررسی «موقعیت زنان در جوامع مسلمان» به شرایط واقعی زنان مسلمان در دوره های زمانی و بافت های اجتماعی – تاریخی گوناگون نظر داشت.
بسیاری از زنان مسلمان می خواهند هویت خود را به گونه ای باز تعریف کنند که سازگاری واقعی تری میان مدرنیته با مذهب و فرهنگشان به وجود آید.

صورت مسأله
جامعه شناسان امروزی مفهوم تقسیم کار را گسترش داده و آن را به طور مثال شامل تقسیم کار جنسیتی یعنی تقسیم فعالیت ها و نقش ها مابین مرد و زن دانسته اند.
اما این تقسیم بندی نه فقط موجب تقلیل دلالت این فرایند شاخص توسعه، بر پدیده نابرابری های اجتماعی نشده است، بلکه حتی در جهت تقویت پیوند میان تقسیم کار و نابرابری عمل کرده است. مثلا جنبش طرفداری از حقوق زنان (فمنیسم) با ناشی دانستن تقسیم کار جنسیتی از مرد سالاری عملا در جهت برقراری ارتباط میان نابرابری از سویی و قدرت از سوی دیگر گام برداشته است.
از همین رو شروع حرکت های دفاع از حقوق زنان در سطح ملی و منطقه ای و بین المللی همواره یکی از موضوعات کشورهای مسلمان که جمعیت زیادی از کشورهای در حال توسعه و توسعه نیافته را تشکیل می دهند.

ضرورت مسأله یا تحقیق
اسلام برای زن و مرد تکالیف مشخصی قایل است، در خانواده نیز زن و شوهر را مکمل هم می داند و به مشارکت آنها تأکید دارد. هم چنین در تعالیم اسلامی منعی برای اشتغال زن نیست. اسلام حقوق زن و مرد را در کار یکی می داند و تفاوتی بین ایشان قایل نیست.
زن مسلمان با حفظ هویت اسلامی خود هیچ گونه منعی از نظر اسلام برای اشتغال ندارد و برخی مسایل مطرح شده برگرفته از تعابیر نادرست و سنت های گذشته است که با شرایط جامعه و نیاز جوامع اسلامی به توسعه می بایست تجدید نظر قرار بگیرد.
در نظام اسلامی حقوق زن و مرد یکسان است؛ حق تحصیل؛ حق مالکیت، حق رأی دادن و رأی گرفتن، در تمام جهاتی که مرد حق دارد، زن هم حق دارد.
اساس توسعه پایدار و جامعه مدنی در نظام اسلامی بر تربیت است و کانون تربیت و اصلی ترین نهاد مدنی، خانواده است.
توسعه نیازمند انسان توسعه یافته است و انسان توسعه یافته از نهاد خانواده توسعه یافته با محوریت نقش تربیتی زنان توسعه یافته حاصل می شود.
ویژگی های توسعه پایدار حاکی از ضرورت همه جانبه بودن نقش اجتماعی، تربیتی، فرهنگی زنان در اجتماع و خانواده، به صورت موزون که یکی فدای دیگری نگردد، هماهنگ با ارزش ها و در تعامل با تحولات جهان امروزی است.
وضعیت کشورهای مسلمان باید به طرف توسعه انسانی و توسعه پایدار و نهایتا توسعه انسانی باید برود و ضرورت تحقیق به دلایل زیر است:
1- فعالیت هایی در زرمینه ارتقاء حقوق زنان.
2- ارایه آموزش و مهارت به زنان جهت توانمندسازی برای ورود به بازار رقابت و کار و فعالیت اقتصادی.
3- رفع تبعیض به زنان در بازار کار.
4- حمایت از زنان کارآفرین.
5- تخصیص اعتبار و بودجه لازم در این زمینه.
6- بررسی در خصوص موانع قانونی اشتغال در عرصه های مختلف اقتصادی.
7- شناسایی موانع فرهنگی – اجتماعی برای تصدی زنان در پست های مختلف.

هدف از این کار چیست:
(هر کار باید هدفمند باشد)
1- از لحاظ کمی زنان و مردان از حقوق و فرصت های یکسان در توسعه برخوردار شوند.
2- توسعه در تمامی بخشها شرایطی را برای رشد و توسعه پایدار انسانها فراهم آورد.
3- تقسیم برابر و هماهنگ وظایف میان زن و مرد در کانون خانواده نه تنها در امر پیشرفت زنان ضروری است، بلکه در رسیدن به اهدافی چون بهبود وضعیت انسانها، کیفیت زندگی و توسعه پایدار مهم است.
4- مسئله جنسیت در تقسیم نقش و وظایف زن و مرد از لحاظ فرهنگ مکان و زمان متغیر است. مسئله جنسیت باید در راستای فرایند توسعه جهت یابد.
5- زنان در موضوعات توسعه دارای چند بعد هستند و به همه ابعاد (اقتصادی – سیاسی – اجتماعی – فرهنگی و ...) آنها توجه شود.
6- انسان را محور توسعه قرار داده و انسان در مرکز این فرایند قرار گیرد.
7- رسیدن به یک نظام توسعه یافته در تمام ابعاد.
8- نقش مشارکت زنان در توسعه یافتگی یک کشور.

رویکرد مطالعاتی:
کسب شخصیت اجتماعی و شهروند شرق در گروه مشارکت و خارج شدن از دایره امور شخصی و خصوصی است؛ به گونه ای که بین مشارکت و کسب شخصیت اجتماعی یک تعامل دو سویه بسیار نیرومند وجود دارد. از طرفی مشارکت، مولفه ای اساسی برای بهبود کیفیت زندگی است و در فرآیند توسعه اقتصادی، اجتماعی به عنوان ابزار و هدف توسعه مورد نظر است.
دخالت افراد جامعه در تصمیم گیری های مربوط به زندگی و تغییر محیطشان بستگی به نظام شخصیتی و خودباوری آنها دارد.
عنوان شده که: «تلاش های توسعه اقتصادی، اجتماعی در هر کشوری باید متوجه مشارکت کامل زنان باشد. مشارکت کامل به معنای این است که زنان این حق و فرصت را داشته باشند که در تصمیم گیری هایی که زندگی و حیات آنها را تعیین می کند، مشارکت و نفوذ داشته باشند و بر محیط اطرافشان تأثیر بگذارند». (Jakob, 138, 1992).
زنان برخوردار از نقش های مضاعفی هستند و شبکه ایفای نقش آنها نسبت به مردان، هم گسترده تر و هم ظریف تر و حیاتی تر است. زنان هم نقش های محولی را در قالب استحکام بنیان و کیان خانواده ایفا می نمایند و هم نقش های اکتسابی را در قالب حضور در عرصه های مختلف جامعه و به محض صحبت از مشارکت زنان بیشتر مشارکت اقتصادی و بحث اشتغال خارج از منزل به ذهن متبادر می شود.
البته چنین رویکردی ناشی از تسلط حوزه اقتصادی و بحث رشد و توسعه اقتصادی بوده است.
چارچوب مفهومی
تعریف توسعه: نوعی دگرگونی اجتماعی آگاهانه یا ناآگاهانه است که برای رفع نیازها توسط انسان صورت می گیرد. اما هر چه قدر این توسه و دگرگونی اجتماعی آگاهانه باشد بیشتر در جهت اهداف انسانی و انسان ها قرار می گیرد.
توسعه موزون و پایدار توسعه مبتنی بر دانایی است. امروزه محققان توسعه و برنامه ریزان توسعه معتقدند که باید «توسعه انسانی» باشد. توسعه باید «بر محور انسان» باشد، یعنی رفع نیازهای انسان.
توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فقط کافی نیست بلکه توسعه انسانی مهم است.
تعریف توسعه اجتماعی: از نظر سازمان ملل، توسعه اجتماعی عبارت است از: «افزایش ظرفیت نظام اجتماعی، ساختار اجتماعی، نهادها، خدمات و سیاست بهره گیری از منابع برای سطوح زندگی مطلوب تر که در معنایی وسیع تر در بردارنده ارزش هایی است که معطوف به توزیع بهتر درآمد، دارایی و فرصت هاست». (Jakob, 69, 1992)
توسعه در جوامع انسانی: با توجه به شرایط عینی جامعه و شرایط اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی جامعه به اشکال مختلف دیده می شود. (مرحله گردآوری خوراک، شکار، چوپانی، کشاورزی، صنعتی یا فراصنعتی) به طور کلی جوامع انسانی به 2 گروه تقسیم می شوند.
1- جوامع توسعه یافته یا کانون ? مدرن ? برنامه ریز
2- جوامع در حال توسعه یا پیرامون ? سنتی ? برنامه پذیر
که فرق اینها در نوع تکنولوژی است.
جامعه شناسی توسعه: از چگونگی و چرایی توسعه یافتگی و نیافتگی جوامع بشری سخن می گوید و در جهت رسیدن به توسعه اقتصادی، اجتماعی متوازن، راهکارها و الگوهایی ارائه می دهد.
جامعه شناسی زنان: روند، فرایند، ساختار، کارکرد و عملکرد زن در فرایند توسعه اقتصادی – اجتماعی را بررسی می کند. که اگر این جمعیت کار نکنند، کل سیستم را تحت تأثیر قرار می دهند.
«موردی بر مشارکت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی زنان»
اوکلی می گوید: «مشارکت حق مردم است و بیش از هر چیز احتیاج به اقدام آگاهانه از سوی خود آنها دارد. مشارکت امری تحمیلی یا دعوتی نیست بلکه نوعی توانبخشی به گروه های ضعیف توأم با اعطای قدرت فراگیر به آنهاست.» (اوکلی، 1370؛ 25)
مشارکت یک نوع کنش اجتماعی است و کنش های اجتماعی به میزان زیادی متأثر از جامعه پذیری و اجتماعی شدن افراد است.
جامعه پذیری کنش متقابل اجتماعی است که از طریق آن انسانها شخصیت خود را به دست می آورند و شیوه زندگی جامعه خود را می آموزند. جامعه پذیری یک نقطه اتصال ضروری بین فرد و جامعه است. هر چه کشورها به توسعه و توسعه یافتگی نزدیک تر می شوند مشارکت سیاسی نزد آنها مهم تر و حیاتی تر تلقی می شود. مشارکت های سیاسی و اجتماعی که با حضور اقشار و گروه های مختلف صورت می...


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ABC+PAS: ABC Enhancement by Parallel Auto Select Local Search تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ABC+PAS: ABC Enhancement by Parallel Auto Select Local Search تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ABC+PAS: ABC Enhancement by Parallel Auto Select Local Search تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ABC+PAS: ABC Enhancement by Parallel Auto Select Local Search تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: بیستمین کنفرانس مهندسی برق ایران
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
Mojtaba Meftahi – Faculty of Electrical and Computer Engineering, University of Tabriz, Tabriz, Iran
Shahriar Lotfi – Department of Computer Science, University of Tabriz, Tabriz, Iran

چکیده:

The Artificial Bee Colony (ABC) algorithm is a relatively new member of swarm intelligence based algorithms, which had shown better performance than other populationbased algorithms or the same performance; however this algorithm has deficiency in deal with some functions. Thispaper presents two appropriate local search heuristics as complementary of the ABC algorithm. In addition to present these local search heuristics, a parallel approach is proposed toselect best values achieved by local searches. This approach improves robustness of ABC with local search, andconsequently makes it more generally applicable than ABC or ABC with specific local search. The proposed algorithm is tested on nine benchmark functions which are hard for ABC.Numerical results show that these local searches obtain highquality results in some problems, also according to problemproperties, one local search may operate more successful than the others, and with parallel auto select method higher quality of solution can be achieved compare to use of specific local search.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي موانع و چالش هاي توليد محصولات ارگانيک تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي موانع و چالش هاي توليد محصولات ارگانيک تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي موانع و چالش هاي توليد محصولات ارگانيک تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي موانع و چالش هاي توليد محصولات ارگانيک تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین کنگره ملی کشاورزی ارگانیک
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
جعفر یعقوبی – استادیار ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه زنجان
زهرا جعفری – دانشجوی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگه زنجان

چکیده:
جهان با مشکل بزرگی به نام رشد جمعیت مواجه است، که یکی از پیامدهای آن کمبود غذا می باشد، تأمین غذای این جمعیت روبه رشد وظیفه بخش کشاورزی است استفاده از انواع آفت کش ها، سموم و کودهای شیمیایی در سال های اخیر رشد فزاینده ای داشته است. این اقدام سبب افزایش میزان محصولات کشاورزی شده، ولی مشکلات زیستی زیادی را هم دنبال داشته است. همین عوامل سبب شد که کشاورزی ارگانیک مطرح شود علی رغم ضرورت توجه به کشاورزی ارگانیک میزان تولید محصولات ارگانیک توسعه زیادی نداشته است. هدف از این مقاله که به روش اسنادی تهیه شده، شاسایی مسائل و مشکلات موجود در تولید محصولات ارگانیک بود. نتایج نشان داد مشکلات تولید محصولات ارگانیک رامی توان را می توان در سه دسته مشکلات اقتصادی، اطلاعاتی و بینشی تقسیم بندی نمود. از جمله مشکلات اقتصادی می توان به ترتیب اهمیت به عدم حمایت مالی از طرف دولت در قیاس با محصولات غیر ارگانیک ، هزینه بالای تولید، عملکرد پایین نسبت به محصولات غیر ارگانیک، گران بودن محصولات ارگانیک نسبت به غیر ارگانیک، دشوار بودن کنترل علف های هرز و آفات، محدود بودن تولید، فقدان بازار مناسب و طولانی بودن دوره گذر که زیان مالی به همراه دارد را نام برد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تاثير زينترينگ و عمليات حرارتي بر خواص مکانيکي فولاد متالورژني پودر NiدرCuدرMo تحت pdf دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير زينترينگ و عمليات حرارتي بر خواص مکانيکي فولاد متالورژني پودر NiدرCuدرMo تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير زينترينگ و عمليات حرارتي بر خواص مکانيکي فولاد متالورژني پودر NiدرCuدرMo تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير زينترينگ و عمليات حرارتي بر خواص مکانيکي فولاد متالورژني پودر NiدرCuدرMo تحت pdf :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: پنجمین همایش مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

تعداد صفحات: 13

نویسنده(ها):

علیرضا اعتمادی – کارشناس ارشد مواد
غلامرضا ترابی – کارشناس ارشد مواد

چکیده:

در این تحقیق تاثیر زمان زینترینگ و اعمال سیکل عملیات حرارتی آستنیته، کوئنچ بر خواص مکانیکی و ریز ساختار قطعات متالورژنی پودر تهیه شده از پودر فولاد نیمه پیشآلیاژی نفوذ با ترکیب شیمیایی Mo%0/5 , Cu%1/5, Ni%4, Fe ساخت شرکت سوئدی هوگاناس (مخلوط شدن با 0/5% کربن بصورت ذرات ریز گرافیت و %0/8 استئارت روی بعنوان روانساز ) مورد بررسی قرار گرفت. نتایج بیانگر این مطلب است که افزایش زما زینترینگ اولیه، باعث اصلاح مورفولوژی حفرات موجود رد قطعات متالورژنی پودر شده (تمایل به گرد شدن حفرات و کاهش فاصله متوسط آنها) و در نتیجه باعث بهبود خواص مکانیکی می گردد. از طرفی طی انجام فرایند علمیات حرارتی، با افزایش دمای آستنیته، بعلت انحلالکاربیدهای موجود در ساختار، امکان رشد دانه های آستنیت فراهم گردیده و خواص مکانیکی قطعات کاهش می یابد. همچنین مشاهده ریز ساختار نمونه ها با میکروسکپ نوری حاکی از آن است که افزایش زمان زینترینگ اولیه در نمونه های عملیات حرارتی شده باعث افزایش مقدار مارتنزیت در ساختار گردیده و لذا در تصاویر SEM مربوط به سطح مقطع شکست نمونه ها درصد شکست تردرخ برگی غالب می باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله فعاليت ايمونومدولاتوري آلوئه ورا در مدل حيواني مولتيپل اسكلروزيس تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله فعاليت ايمونومدولاتوري آلوئه ورا در مدل حيواني مولتيپل اسكلروزيس تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله فعاليت ايمونومدولاتوري آلوئه ورا در مدل حيواني مولتيپل اسكلروزيس تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله فعاليت ايمونومدولاتوري آلوئه ورا در مدل حيواني مولتيپل اسكلروزيس تحت pdf :

مقاله فعاليت ايمونومدولاتوري آلوئه ورا در مدل حيواني مولتيپل اسكلروزيس تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در مجله دانشگاه علوم پزشكی اراك (ره‌ آورد دانش) از صفحه 109 تا 115 منتشر شده است.
نام: فعالیت ایمونومدولاتوری آلوئه ورا در مدل حیوانی مولتیپل اسكلروزیس
این مقاله دارای 7 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله آلوئه ورا
مقاله فاکتور نکروز دهنده تومور آلفا
مقاله آنسفالومیلیت اتوایمیون تجربی
مقاله مولتیپل اسکلروزیس
مقاله موش C57BL/6

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: مسیبی قاسم
جناب آقای / سرکار خانم: قضاوی علی
جناب آقای / سرکار خانم: عقیلی بابك
جناب آقای / سرکار خانم: میرشفیعی سیدعباس

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مقدمه: آلوئه ورا خواص بیولوژیكی متنوعی هم چون ایمونومدولاتوری و فعالیت های ضد توموری دارد. در مطالعه حاضر فعالیت ایمونومدولاتوری عصاره آلوئه ورا بر فاكتور نكروز دهنده تومور آلفا و پیشرفت بیماری آنسفالومیلیت اتوایمیون تجربی به عنوان مدل حیوانی مولتیپل اسكلروزیس مورد بررسی قرار گرفت.
روش كار: در این مطالعه مداخله ای تجربی آنسفالومیلیت اتوایمیون تجربی با استفاده از پپتید MOG35-55 و ادجوانت كامل فروند در موش های نر نژاد C57BL/6 ایجاد شد. موش ها در دو گروه درمانی (هر گروه 8 سر) با شرایط سنی و وزنی همسان قرار گرفتند. گروه تحت درمان روزانه 120 میلی گرم عصاره آلوئه ورا به ازای هر كیلوگرم وزن بدن از 5 روز قبل از ایمونیزاسیون تا 25 روز پس از ایمونیزاسیون دریافت كردند. گروه كنترل تنها بافر فسفات را بر اساس همین جدول زمانی دریافت كردند. علایم بیماری روزانه تا 25 روز پس از ایمونیزاسیون یعنی زمانی كه موش ها كشته شدند ثبت شد. فاكتور نكروز دهنده تومور آلفا تولید شده از سلول های تك هسته ای طحالی با تكنیك الیزا سنجیده شد.
نتایج: درمان با آلوئه ورا به طور معنی داری باعث كاهش علایم بالینی آنسفالومیلیت اتوایمیون تجربی و تاخیر در شروع بیماری شد. میزان فاكتور نكروز دهنده تومور آلفا تولید شده از سلول های تك هسته ای طحال موش های درمان شده با آلوئه ورا به طور معنی داری نسبت به گروه كنترل كاهش یافت (p=0.012).
نتیجه گیری: آلوئه ورا باعث بهبودی و كاهش سطح فاكتور نكروز دهنده تومور آلفا در مدل حیوانی مولتیپل اسكروزیس می شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ارزيابي شرايط محصور شدگي بواسطه تنگ ها در افزايش مقاومت فشاري و شکل پذيري تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي شرايط محصور شدگي بواسطه تنگ ها در افزايش مقاومت فشاري و شکل پذيري تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي شرايط محصور شدگي بواسطه تنگ ها در افزايش مقاومت فشاري و شکل پذيري تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي شرايط محصور شدگي بواسطه تنگ ها در افزايش مقاومت فشاري و شکل پذيري تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: پنجمین کنفرانس ملی بتن ایران
تعداد صفحات: 10
نویسنده(ها):
هادی آخوندزاده – مربی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه، ایران
منصور قلعه نوری – دانشیار، دانشگاه فردوسی مشهد، ایران

چکیده:
خردشدگی در بتن به عنوان عامل محدودکننده عملکرد غیرالاستیک سازهای می باشد، در نتیجه با محصور نمودن بتن می توانمقاومت خردشدگی آن را افزایش داد. بدلیل رفتار پیچیده اعضای بتن مسلح روش اجزای محدود غیر خطی یکی از روش هایعددی شناخته شده در تحلیل سازه ها به شمار می آید که همواره مورد توجه پژوهشگران و طراحان قرار گرفته است. با توجه بهلزوم پاسخ گویی به برخی از مسائل طراحی و عدم وجود ضوابط طراحی یکسان در آیین نامه، در این تحقیق تلاش شده است باشبیه سازی سری تیرهای تورنتو با الحاق شرایط محصور شدگی به مدل بنیادی که بیانگر ارتباط تنش با کرنش می باشد،مقاومت فشاری و شکل پذیری این تیرها مورد بررسی قرار گیرد. دلیل استفاده از این تیرها بروز رفتارهای شدیدا غیر خطیتحت نیروهای اعمالی است. به منظور بررسی توانایی و دقت مدل پیشنهادی از 3 سری تیرهای بتنی موسوم به تورنتو استفادهمی شود. در پایان توافق قابل قبولی بین نتایج مدلسازی عددی و آزمایشگاهی به چشم می خورد که حاکی از برازش مناسبشبیه سازی می باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تاثير اکسين بر القا درون شيشه اي ريشههاي نابهجا از برگ آلوئهووراAloe barbadensis mill تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير اکسين بر القا درون شيشه اي ريشههاي نابهجا از برگ آلوئهووراAloe barbadensis mill تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير اکسين بر القا درون شيشه اي ريشههاي نابهجا از برگ آلوئهووراAloe barbadensis mill تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير اکسين بر القا درون شيشه اي ريشههاي نابهجا از برگ آلوئهووراAloe barbadensis mill تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنگره بین المللی و سیزدهمین کنگره ژنتیک ایران
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
مرتضی ملکی – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه تهران، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، کرج، ایران
مهسا توکلی – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه تهران، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، کرج، ایران
سام شمسیان – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، تهران، ایران
منصور امیدی – استاد دانشگاه تهران، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، کرج، ایران

چکیده:
آلوئهووراAloe barbadensis mill گیاهی تجاری و دارویی می باشد که متابولیت های ثانویه با ارزش آن مانند آلوئین، آلوئهامدین و آلوزین در داروسازی و صنایع آرایشی استفاده میشوند. این پزوهش به منظور بررسی تاثیر اکسینهای مختلف در چندین غلظت بر القا درون شیشهای ریشههای نابهجا از برگ آلوئهوورا انجام شد. تاثیر اکسینهایindole-acetic ،2,4-dichlorophenoxyacetic acid (2,4-Dnaphtaleneacetic acid (NAA) و indole-butyric acid (IBA) ،acid (IAA)هر یک در غلظتهای0و0/25و0/5و0/75و1میلیگرم درلیتر درمحیطMSبر القا ریشههای نابهجا بررسی شد. در محیط بدون اکسین ریشهزایی القا نشد. از بین اکسینهای استفاده شدهNAAبیشترین ریشهزایی را نشان داد و پس از آن به ترتیبD و IBA ،IAA-2,4- . برگ کشت شده در محیطMSبه همراه 0/5میلی گرم درلیتر NAAبیشترین میزان ریشهزایی را نشان داد. در این تیمار0/13±0/67درصدریشه زایی و0/4±17/8ریشه درهرریزنمونه ثبت شد


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله شبکه هاي اجتماعي ومحرمانگي اطلاعات تحت pdf دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبکه هاي اجتماعي ومحرمانگي اطلاعات تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شبکه هاي اجتماعي ومحرمانگي اطلاعات تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبکه هاي اجتماعي ومحرمانگي اطلاعات تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش تخصصی بررسی ابعاد شبکه های اجتماعی
تعداد صفحات: 14
نویسنده(ها):
سعید قاضی مغربی – استادیاردانشگاه ازاداسلامی شهرری تهران

چکیده:
شبکه های اجتماعی محل تبادلنظر ومحیط ارتباطی وسیعی هستند که ازساختارهای ایدئولوژیک برای جهت دهی به افکارکاربران خود بهره می برند امروزه شبکه های اجتماعی درحوزه های مختلفی ازجوامع بشری حضور دارند و گسترش روزافزونی رادارد به نحوی که زندگی روزمره بسیاری ازانسانها وابستگی جدی به استفاده و حضور مداوم یا موقتی دریک یاچندشبکه اجتماعی دارد بدیهی است که بشتر به یک نوع فناوری عادت م یکند و مدت قابلی را با آن سپری م ی کند گویایی آن است که آن فناوری توانسته اولا نیاز کاربران را برطرف کند ثانیا توانسته نوعی وابستگی ایجاد کند که دراثرآن کاربرمدت زمان مدیدی را درشبانه روز با آن سپری کند آنچه دراین مقاله به آن پرداخته میشود آن است که بشربافعالیت درشبکه های اجتماعی مجازی چه مزایای را کسب می کند و چه فرصت هایی را ازدست میدهد و درمجموع چه نوع تعاملی با این شبکه هاباید داشت آیا انچه ازاین شبکه ها بدست می اید تماما مفید و قابل استناد است یا نه هرآنچه به دست می آید مطرود است و درنهایت آیا نریه سومی هم وجود دارد؟یکی دیگر ازمسائلی که درشبکه های اجتماعی خصوصا امروزه مطرح است آن است که اطلاعات ذخیره شده درشبکه های اجتماعی که عمدتا جز حریم خصوصی کاربران محسوب میشود تا چه مقدارمحرمانگی اطلاعات حفظ میشود دراین مقاله انواع حملاتی که به اطلاعات ذخیره شده ممکن است رخ دهد بررسی میشود ضمنا میزان دسترسی راهبران اصلی چنین شبکه هیای و نیز میزان دسترسی آژانس امنیت ملی امریکا واهمیت دسترسی به چنین حجم وسیعی ازاطلاعات و پردازش آنها بررسی میشود


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,