خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مقايسه نتايج حاصله ازتحليل هاي استاتيکي فزاينده و ديناميکي فزاينده تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مقايسه نتايج حاصله ازتحليل هاي استاتيکي فزاينده و ديناميکي فزاينده تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مقايسه نتايج حاصله ازتحليل هاي استاتيکي فزاينده و ديناميکي فزاينده تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مقايسه نتايج حاصله ازتحليل هاي استاتيکي فزاينده و ديناميکي فزاينده تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: سومین کنفرانس ملی زلزله و سازه
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
محمدرضا قلیانی دانشجوی کارشناسی ارشد سازه
پیمان ترک زاده – استادیار دانشگاه شهید باهنر کرمان
سعید شجاعی – استادیار دانشگاه شهید باهنر کرمان

چکیده:
لازمه یک طرح خوب انتخاب یک روش مناسب جهت تحلیل سازه می باشد دراین تحقیق نتایج حاصله ازتحلیل استاتیکی غیرخطی فزاینده PUSH OVER و تحلیل دینامیکی غیرخطی فزاینده IDA با استفاده ازنرم افزار Opensees مورد بررسی و مقایسه قرارمیگیرند براین اساس قابهای خمشی که بادرنظرگرفتن ضوابط لرزه ای آیین نامه 2800 ایران طراحی شده اند بررسی میشوند نتایج نشان میدهد که سطح زیرمنحنی ظرفیت سازه درتحلیل استاتیکی غیرخطی نسبت به تحلیل دینامیکی غیرخطی کمتر بوده و به عبارت دیگر درتحلیل استاتیکی اعضا با ضریب اطمینان بیشتری طراحی خواهند شد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله کنترل سيلاب در آبراهه هاي فرعي در مناطق مسکوني و مطالعه موردي برروي نهر طاق بستان در محدوده شهر کرمانشاه تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کنترل سيلاب در آبراهه هاي فرعي در مناطق مسکوني و مطالعه موردي برروي نهر طاق بستان در محدوده شهر کرمانشاه تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کنترل سيلاب در آبراهه هاي فرعي در مناطق مسکوني و مطالعه موردي برروي نهر طاق بستان در محدوده شهر کرمانشاه تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کنترل سيلاب در آبراهه هاي فرعي در مناطق مسکوني و مطالعه موردي برروي نهر طاق بستان در محدوده شهر کرمانشاه تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: هشتمین کنفرانس هیدرولیک ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

منصور ابوالقاسمی – استادیار – موسسه تحقیقات آب
حمید سنگین آبادی – شرکت سهامی آب منطق های قزوین

چکیده:

در آبراهه هائی که شاخه فرعی به آن متصل م یگردد بروز سیلاب در شاخه اصلی باعث ورود سیلاب به شاخه فرعی و پخش سیلاب در اراضی و نواحی اطراف آن می شود، اجرای دیوارهای سیل بند در شاخه اصلی با وجود شاخه های فرعی، کاربرد روشی را اقتضاء می نماید که از ورود سیلاببه شاخه فرعی جلوگیری نماید. استفاده از دیوارهای سیل بند در شاخه های فرعی در نواحی مسکونی ضمن منظر نامطلوب، زهکشی اراضی اطراف را مشکل م ینماید. روشی که در کشور ژاپن بکار برده شده انسداد شاخه فرعی و استفاده از ایستگاه پمپاژ با سیستم بر قرسانی مستقل برای تخلیه دبی شاخه فرعی در زمان وقوع سیلاب در شاخه اصلی می باشد، این روش ضمن خطرپذیری در بهره برداری برای مواقع اضطراری، هزینه اولیه زیادی را نیاز دارد. روشی که در این مقاله به آن پرداخته و در نهرطا قبستان در محل الحاق آن با رودخانه قره سو در شهر کرمانشاه مورد استفاده قرار گرفته، تخلیه سیلاب در نواحی بالادست شاخه فرعی توسط مجرای تحت فشار به رودخانه و ذخیره سازی سیلاب مازاد، در حوضچه ای در محل الحاق شاخه فرعی به اصلی م یباشد. در محل الحاق دریچه های یکطرفه تعادلی تعبیه شده است که علی رغم ابعاد بزرگ در حد چندین متر، افت انرژی آن جهت باز و بسته شدن ناچیز است. عملکرد این دریچه بدین صورت است که با بالارفتن عمق آب در شاخه اصلی نسبت به شاخه فرعی، دریچه یکطرفه بسته و دبی شاخه فرعی در حوضچه تاخیری ذخیره می گردد، به محض کاهش عمق آب در شاخه اصلی، دریچه باز و آب انباشت شده به آن تخلیه می گردد. در این مقاله جزئیات این روش کنترل سیلاب در شاخه های فرعی و جزئیات دریچه ابداعی نیز ارائه شده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تحقيق وابستگي متقابل صنايع پوششي و منسوجات تحت pdf دارای 150 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقيق وابستگي متقابل صنايع پوششي و منسوجات تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقيق وابستگي متقابل صنايع پوششي و منسوجات تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقيق وابستگي متقابل صنايع پوششي و منسوجات تحت pdf :

صنایع پوششی و خرده فروشی : رقابت جهانی
1-3- مقدمه
ATMA و NIFT سازمانهایی که حمایت مالی این سمینار را بر عهده داشتند، در بروشور خود، به سناریویی که صنایع پوشاک و نساجی هند احتمالاً در هزاره بعدی با آن روبرو می شوند، اشاره کرده اند. آماده سازی صنایع پوشاک و نساجی هند برای هزاره بعدی ، موضوع اصلی این سمینار است. این بروشور با توصیف سناریوی احتمالی که صنایع پوشاک و نساجی هند با آن روبرو خواهند شد، اظهار می کند که :
هزاره بعدی ، برای صنایع پوشاک و نساجی یک رقابت شدید جهانی را نوید می دهد. رقابت قریب الوقوع پیش از این سایه فکنی کرده است و بخت و اقبال قدرها در صنعت نساجی را تحت تأثیر قرار داده است.
موضوع مورد بحث در این سمینار، وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات است. با این وجود، تمایل داریم توجه بیشتر را بر صنایع پوششی و خرده فروشی معطوف داریم تا بر منسوجات. این بدین دلیل است که بخشهای پوشاک و خرده فروشی فی نفسه، ارزش بیشتری به زنجیره عرضه نساجی می افزایند، و نیز بدلیل اینکه این بخشها گرایشهای بازار را هدایت می کنند. دوم اینکه تمایل داریم توجه خود را بر جهان متمرکز کنیم تا صرفاً بر هند، چرا که صنعت هند بر مبنای صادرات هدایت می شود و نیاز به درک درست سناریوی جهانی دارد و نیز بدین جهت که پیشرفت ها در هند مهمترین روال کار جهانی را دنبال خواهند کرد.
مصرف کنندگان نهایی در تمام دنیا، دیگر پارچه ها را به عنوان یک محصول خریداری نمی کنند. صنعت نساجی هند نیز باید بداند که محصولات به سرعت در حال از دست دادن ماهیت خود به عنوان محصولات مصرفی هستند. آنها به طور روز افزون تبدیل به محصولات صنعتی می شوند که هدف آنها صنایع پوشاک است و باید نیازهای این صنایع را برآورده سازند. بنابراین ، درک ماهیت رقابتی که صنایع پوشاک در سالهای نزدیک با آن مواجه خواهند شد و ایجاد راهبردهایی مطابق با آن، برای مدیریت صنعت نساجی حائز اهمیت است. هدف این مقاله ایجاد پیش زمینه ایست که به مدیریت عالی رتبه هر دو صنعت کمک می کند در مورد موضع استراتژیک خود جهت رویارویی با رقابت شدید، تصمیم گیری کنند. در بخش 2-3 ، در خصوص ماهیت رقابتی که صنایع پوشاک و نساجی در سالهای نزدیک با آن روبرو خواهند بود، بحث می کنیم. مشخصات مهمی که موضع استراتژیک این صنایع باید در بر داشته باشد، موضوع بحث بخش 3-3 است.
2-3- ماهیت رقابت در صنایع پوشاک و نساجی
1-2-3- جابجایی قدرت خریدار در صنعت پوشاک
جهت درک ماهیت رقابت، باید قدرت چانه زنی خریداران را دریابیم، چرا که عنصر مهمی است که به ماهیت رقابت، شکل می دهد. در سطح جهانی ، قدرت خریدار، از عاملان توزیع به خرده فروش ها و کانال آفرین های امروزی ، انتقال یافته است.
کانال آفرین ها ، آن دسته از سازمانهایی هستند که با مصرف کنندگان سر و کار دارند، مارک هایی را که مصرف کننده توسط آن شناسایی می کند را در اختیار دارند، و الزاماً دارای تجهیزات تولید، جهت تولید آنچه که معامله می کنند، نیستند. آنها به هنگام برخورد با مصرف کنندگان، منحنی نوآوری را شرح می دهند، به نیازهای مصرف کننده پی می برند و خرسندی و رضایت را انتقال می دهند، آنها طراحان ، مدیران تولید،‌معامله گران، و بازاریاب ها هستند. آنها محصولات را در سطح جهانی از کارآمدترین منابع تهیه می کنند. آنها در سطح بین المللی خریداری می کنند و در سطح بین المللی می فروشند و راهبردهای جهانی را جهت بازاریابی علائم تجاری خود، به کار می گیرند. چنین کانال آفرین هایی شامل سازمانهایی از قبیل رالف لورن، تومی هیل فیگر، گپ، لوی استراس ، هوگوباس و وال مارت هستند.
جابجایی در قدرت خرید از اوایل دهه 1990 تاکنون، در شکل 1-3 نشان داده شده است.
قدرت کانال آفرین ها، از شناخت آنها نسبت به نیازهای مختلف مصرف کنندگان و گرایشهای خرده فروشی و توانایی آنها در تنظیم راهبردهای خود بر مبنای این شناخت،‌ناشی می شود. موفقیت شغلی آنها بستگی به «سرمایه های معنوی» (درک و ارتباط با مصرف کننده) دارد تا اینکه وابسته به سرمایه های مادی باشد. بنابراین ، اینکه آنها خرده فروش یا تولید کننده باشند، اهمیت چندانی ندارد.
مصرف کنندگان روز به روز متوقع تر می شوند. مصرف کنندگان:

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي تاثير ميراگر ويسکوالاستيک بر روي عملکرد مفاصل پلاستيک درساختمان هاي بته مسلح تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تاثير ميراگر ويسکوالاستيک بر روي عملکرد مفاصل پلاستيک درساختمان هاي بته مسلح تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تاثير ميراگر ويسکوالاستيک بر روي عملکرد مفاصل پلاستيک درساختمان هاي بته مسلح تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تاثير ميراگر ويسکوالاستيک بر روي عملکرد مفاصل پلاستيک درساختمان هاي بته مسلح تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی بهسازی و مقاوم سازی بافتهای شهری در مجاورت گسلهای فعال
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
سیدمهدی زهرایی دانشیاردانشگاه تهران
علیرضا سلطانی

چکیده:
دراین مقاله تاثیر میراگر اتصالات VE دردو حالت بدون میراگر وبامیراگر روی برخی مقادیر پاسخ 8نمونه قاب بتن مسلح کوتاه و میان مرتبه ای 1و2و4و6طبقه 2و4 دهانه مورد بررسی قرارگرفته و ازتحلیل دینامیکی تاریخچه زمانی غیرخطی با استفاده از7نگاشت زلزله ای مشخص با PGAهای فزاینده IDA انجام شده است درمورد کلیه قابها تاثیر میراگر برروی عملکرد مفاصل پلاستیک موردبررسی قرارگرفته است باتوجه به این تحقیق تعدادمفاصل پلاستیک دردو حالت بدون میراگر و با میراگر دارای اختلاف قابل توجهی هستند که وجود میراگر باعث کاهش مفاصل پلاستیک میشود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله معماري هوشمند و پايدار تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله معماري هوشمند و پايدار تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله معماري هوشمند و پايدار تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله معماري هوشمند و پايدار تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی اقلیم، ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
جلال اسدی اسکندر – کارشناسی ارشد معماری، دانشکده معماری و شهرسازی، دانشگاه آزاد خوراسگان
غزال اسدی اسکندر – کارشناسی ارشد طراحی شهری، دانشکده معماری و شهرسازی، دانشگاه هنر اصفهان

چکیده:
پژوهش حاضر با هدف توسعه ایده طراحی و کاربرد معماری پایدار هوشمند انجام شده است. حرکتی که بر اساس خلق فضاها و اشیائی انجام می شود که می توانند در مواجه با نیازهای گوناگون به طور فیزیکی تغییر شکل دهند. معماری هوشمند و پایدار از نزدیکی سه عامل اصلی یعنی مهندس، تکنولوژی و معماری پایدار و انعطاف پذیر ایجاد می شود. در محل برخورد این سه ح وزه، گونه ای فضای معمارانه ناشناخته وجود دارد که توانایی تطابق و هدایت نیازهایی پویا و پایدار را داراست. سیستم های وابسته به معماری پایدار در حوزه هایی از معماری که در آن اشیاء مطابق شیوه های سنتی ثابت ولی پاسخگوی نیازهای فضایی هستند نسبتاً ناشناخته باقی مانده اند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مطالعه اثرات مهاري لاکتوباسيل اسيدوفيلوس، بر روي سويه هاي بيماريزاي اشرشيا کلاي در طيور تحت pdf دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه اثرات مهاري لاکتوباسيل اسيدوفيلوس، بر روي سويه هاي بيماريزاي اشرشيا کلاي در طيور تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مطالعه اثرات مهاري لاکتوباسيل اسيدوفيلوس، بر روي سويه هاي بيماريزاي اشرشيا کلاي در طيور تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه اثرات مهاري لاکتوباسيل اسيدوفيلوس، بر روي سويه هاي بيماريزاي اشرشيا کلاي در طيور تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: پانزدهمین کنگره دامپزشکی ایران

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

احمدرضا محمدی – عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات منابع طبیعی و امور دام جهاد کشاورزی استان ت
جلیل وندیوسفی – عضو هیئت علمی موسسه واکسن , سرم سازی رازی

چکیده:

امروزه آنتی بیوتیکهاو مواد ضد باکتریایی در سطح وسیعی در صنعت طیور مورد استفاده قرار می گیرند . علی رغم آثار مثبت وانکار نا پذ یر آنها، عوارض جانبی زیادی از جمله بروز مقاومت آنتی بیوتیکی و بقایای دارویی و هزینه های سنگین را هم، بهمراه دارند . لذا نیاز به درمان های جدید بوسیله استفاده از پروبیوتیکها و یا آنتی بیوتیک ها که اثرات سوء کمتری در مقایسه با آنتی بیوتیکها دارد، احساس می شود .
در این مطاله جهت بررسی اثر مهاری لاکتوباسیل اسیدفیلوس بر روی سویه های بیماریزای اشرشیاکلای از 660 قطعه جوجه گوشتی نژاد، آرین بر روی یازده گروه آزمایشی مورد بررسی قرار گرفت ونتایج طبق بسته آماری spss مورد ارزیابی قرار گرفت . یازده گروه بصورت ز یر تقسیم بندی گردید . یک گروه، کنترل ( شاهد ) و پنج گروه بعدی، گروههای پیشگیری ( ابتدا لاکتوباسیل سپس اشرش یا کلا ی تجویز شد ) و پنج گروه آخر، گروههای درمانی ( ابتدا اشرشیا کلا ی سپس لاکتوباسیل تجویز گرد ید ). در نتا یج بدست آمده، افزایش وزن بدن و کاهش ضریب تبدیل غذایی و کاهش میزان تلفات در گروههای پیشگیری در مقایسه با گروه کنترل و سایر گروههای درمانی مشاهده گردید . اما این تفاوت در سطح خطای 5 درصد معنی دار نبوده است . نظر به اینکه هر دو میکروارگانسیم از مدفوع طیور جدا گردیده است اما در تجویزهای مکرر میزان دفع لاکتوباسیل اسید فیلوس رو ن د افزایشی متناسب با تجویزها داشته و در گروه دوم ( از
گروههای پیشگیری ) به بیشترین میزان خود رسیده و بالعکس میزان دفع اشرشیاکلای روند کاهشی را نشان داده و در گروه هفتم ( صرفاً اشرش یا کلا ی دریافت کرده ) در بالاترین میزان خود دیده می شود و در اندامهای چینه دان، پیش معده، دوازدهه و سکوم و رکتوم،میزان لاکتوباسیل تناسب جزیی با میزان تجویز این باکتری در گروههای مختلف داشته و همانند اشرشیا کلای هیچگونه ارتباط منطقی بین آنها حاصل نگردیده است .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ارائه الگوريتمي براي پيچش الياف مخازن کامپوزيت تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه الگوريتمي براي پيچش الياف مخازن کامپوزيت تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارائه الگوريتمي براي پيچش الياف مخازن کامپوزيت تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه الگوريتمي براي پيچش الياف مخازن کامپوزيت تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: نهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

سینا توکلی – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک – ساخت و تولید
عباس وفایی صفت – دانشیار – مهندسی مکانیک – ساخت و تولید

چکیده:

پیچش الیاف یکی از مهم ترین روشهای تولید قطعات کامپوزیتی با پایه شبکه الیاف می باشد. از آنجا که پیچش الیاف توسط ماشینهای CNC کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارد، ارائه الگوریتم و نرم افزار پیچش الیاف می تواند باعث سهولت این فرآیند گردد. در این مقاله ابتدامعادلات منحنی ها در فضا و همچنین معادلات قرارگیری منحنی هاروی سطوح مدور بررسی می گردد. همچنین منحنی های ژئودزیک بررسی شده است. این منحنی ها به دلیل پایداری و صرفه اقتصادی، کاربرد بسیاری در فرآیندهای پیچش الیاف دارند. در نهایت الگوریتمی برای پیچش الیاف توسط ماشینهایCNCارائه گردیده است. با اجرای این الگوریتم توسط نرم افزارهای برنامه نویسی، به سادگی میتوان برنامه پیچش یک قطعه دوار متقارن را با زاویه پیچش دلخواه و مسیرهای ژئودزیک روی یک ماشین CNC تهیه نمود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ارزيابي عملکرد سازمان صنايع و معادن استانها ( در دستيابي به توسعه صنعتي و معدني طي سالهاي 1381در1382) تحت pdf دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي عملکرد سازمان صنايع و معادن استانها ( در دستيابي به توسعه صنعتي و معدني طي سالهاي 1381در1382) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي عملکرد سازمان صنايع و معادن استانها ( در دستيابي به توسعه صنعتي و معدني طي سالهاي 1381در1382) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي عملکرد سازمان صنايع و معادن استانها ( در دستيابي به توسعه صنعتي و معدني طي سالهاي 1381در1382) تحت pdf :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: سومین کنفرانس بین المللی مدیریت

تعداد صفحات: 18

نویسنده(ها):

مرتضی رحیمی نژاد – کارشناس ارشد امور استانها ( وزارت صنایع و معادن )
دکتر سیامک نوری – استادیار دانشگاه علم و صنعت ایران

چکیده:

دستیابی به توسعه صنعتی ،مقوله ای است که توجه کشور های در حال توسعه و توسعه نیافته را به خود
معطوف داشته است .در این ارتباط کشور عزیز ما ایران نیز با تصویب قانونهای توسعه به این امر اهمیت زیادی می
دهد . چرا که توسعه صنعتی، رشد و شکوفائی صنعت و معدن و به تبع آن اقتصاد کشور را باعث می شود .
به ارزیابی عملکرد ،تحلیل ، رده TOPSIS در این مقاله با درک ضرورت و اهمیت موضوع ، از طریق روش
بندی استانها و در نتیجه سازمان صنایع و معادن استانها (که متولی کلیه امور صنایع و معادن در استانها می باشند ) در
سالهای 1381 و 1382 از منظر دستیابی به توسعه صنعتی و معدنی نسبت به یکدیگر می پردازیم . به این منظور با
تعریف شش شاخص ارزش افزوده صنایع و معادن ، سرمایه گزاری واحدهای فعال ، اشتغال واحدهای فعال ، سرمایه
ثابت طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی ، اشتغال طرح های بالاتر از 60 در صد پیشرفت فیزیکی و مساحت
فاز عملیاتی شهرکهای صنعتی در هر استان با وزن دهی به هریک و محاسبه نتیجه معیار ، جوابهای ایده آل و ضد
ایده آل برای هر شاخص در سال مورد نظر مشخص و بر اساس سنجش فاصله شاخص هر سازمان با جوابهای ایده
آل وضد ایده آل ، عملکرد هر استان مورد ارزیابی ، مقایسه و تجزیه و تحلیل قرار گرفته که بیانگر اندکی کاهش در
اختلاف عملکرد سازمانها در سال 1382 نسبت به سال 1381 و ارتقای عملکرد بعضی از استانهای محروم در دستیابی
به توسعه صنعتی و معدنی بوده که می تواند نتیجه سیاستهای اتخاذ شده در این خصوص باشد .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تحقيق علل حذف علما از مشروطيت تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقيق علل حذف علما از مشروطيت تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقيق علل حذف علما از مشروطيت تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقيق علل حذف علما از مشروطيت تحت pdf :

«باید بدون‌ ابراز هیچ‌گونه‌ تردیدی‌ گفت:‌ نقش‌ اول‌ و اساسی‌ را در جنبش‌ آزادیخواهانه‌ و عدالت‌خواهانه‌ مردم‌ در مشروطه، علما بر عهده‌ داشتند. آنها با نفوذ روحانی‌ خود در جامعه، و سابقه‌ای‌ که‌ به‌ دلیل‌ همین‌ نفوذ معنوی‌ از آن‌ برخوردار بودند، توانستند جنبشی‌ را علیه‌ حکومت‌ ظالمانه‌ قاجار به‌ وجود آورند.»[xlviii] امام‌ خمینی(ره)، رهبر کبیر انقلاب‌ اسلامی‌ ایران‌، در این‌ مورد می‌فرماید: «در این‌ جنبشهایی‌ که‌ در طول‌ زمانی‌ که‌ ما بودیم‌ در آن، یا نزدیک‌ ما بوده‌ در این‌ جنبشها کسی‌ که‌ قیام‌ کرده،‌ باز این‌ طبقه‌ (روحانیون‌ بودند. طبقات‌ دیگر هم‌ همراهی‌ کردند، لیکن‌ اینها ابتدا شروع‌ کردند. در قضیه‌ تنباکو اینها بودند که‌ به‌ هم‌ زدند‌ اوضاع‌ را. در قضیه‌ مشروطه‌ اینها بودند که‌ جلو افتادند و مردم‌ هم‌ همراهی‌ می‌کردند با آنها. در این‌ قضایای‌ دیگر هم، روحانیت‌ با شما همه‌ رفیق‌ بوده‌ است[xlix]... این‌ صد سال‌ اخیر را وقتی‌ ما ملاحظه‌ می‌کنیم،‌ هر جنبشی‌ که‌ واقع‌ شده‌ است‌ از طرف‌ روحانیون‌ بوده‌ است‌ بر ضد سلاطین. جنبش‌ تنباکو بر ضد سلطان‌ وقت‌ آن‌ بوده‌ است. جنبش‌ مشروطه‌ بر ضد رژیم‌ بود. البته‌ با قبول‌داشتن‌ رژیم، عدالت‌ می‌خواستند ایجاد کنند[l]... جنبش‌ مشروطیت‌ هم... از روحانیین‌ نجف‌ و ایران‌ شروع‌ شد. مردم‌ تبعیت‌ کردند و کار را تاآنجاکه‌ توانستند، آن‌ وقت‌ انجام‌ دادند و رژیم‌ استبدادی‌ را به‌ مشروطه‌ برگرداندند. لیکن‌ خوب‌ نتوانستند مشروطه‌ را آن‌طورکه‌ هست‌ درستش‌ کنند، متحققش‌ کنند. باز همان‌ بساط‌ [رژیم‌ استبدادی] بود[li]... در جنبش‌ مشروطیت‌ همین‌ علما در رأس‌ بودند. اصل‌ مشروطیت‌ اساسش‌ از نجف‌ به‌ دست‌ علما و در ایران‌ به‌ دست‌ علما شروع‌ شد و پیش‌ رفت. این‌ قدر که‌ آنها می‌خواستند که‌ مشروطه‌ تحقق‌ پیدا کند و قانون‌ اساسی‌ در کار باشد، لیکن‌ بعدازآن‌‌که‌ شد، دنباله‌اش‌ گرفته‌ نشد...[lii] مشروطه‌ را آنها (علما) به پا کردند و دیگران‌ آمدند و مشروطه‌ را همان‌ استبداد غلیظ‌تر با اسم‌ مشروطه، یک‌ اسم‌ بی‌مسمایی‌ بود و گفته‌ می‌شد که‌ ما مجلس‌ داریم‌ و مشروطه‌خواه‌ هستیم، لیکن‌ استبداد به‌ تمام‌ معنای‌ خودش‌ بر ما حکومت‌ می‌کرد.»[liii]بنابر آنچه‌ گذشت، نقش‌ روحانیت‌ در زایش‌ و پیدایش‌ مشروطیت‌ کاملا آشکار است، اما چرا پس‌ از پیروزی‌ اولیه‌ مشروطه، روحانیت‌ کنار رفت و یا کنار گذاشته‌ شد. ازاین‌رو، پرسش‌ اصلی‌ می‌تواند این‌ باشد که‌ علت‌ کناره‌گیری‌ یا کنارگذاشتن‌ روحانیت‌ چه‌ بود؟

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله Synthesis and characterization of new organotin and organo silicon compounds تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Synthesis and characterization of new organotin and organo silicon compounds تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله Synthesis and characterization of new organotin and organo silicon compounds تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Synthesis and characterization of new organotin and organo silicon compounds تحت pdf :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: دومین همایش ملی تکنولوژی های نوین در شیمی و پتروشیمی
تعداد صفحات: 4
نویسنده(ها):
a Nemati Chelavi – Department of chemistry , Shimibaft Petrochemical Company,Mahshahr.Iran
a Tarrasoli – Shahid Chamran University,Ahvaz.Iran
m Mokhavat – Department of chemistry , Shimibaft Petrochemical Company,Mahshahr.Iran

چکیده:

In view widespread use of organotin and organosilicon compounds in agriculture , various industries, and in the case of organotin complexes,they can also be considered as potential candidates in medical research.Therefore,in this research work,the reaction of 1,8-dihydroxy-3,6-dithia octane (1) with Me2SnCl2, Ph3SnCl ,Bu2SnCl2 ,Me2SiCl2 or Me3SiCl in a molar ratio of 1:1,1:2 in different experimental conditions were carried out in CH2Cl2 and MeOH as a solvents. 1,8-Dihydroxy-3,6-dithia octane proton or protons have been removed and Sn-O , Si-O bonds were formed to yield [Me2Sn(C3H6OS)2] (2) [Ph3Sn(C3H6OS)]2 (3) , [Bu2Sn(C3H6OS)2] (4) , [SiMe3(C3H6OS)]2(5) and [SiMe2(C3H6OS)2](6). The new compounds were isolated and characterized by FT-IR , 1H , 13C ,119Sn 29SiNMR spectroscopic techniques.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,