خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مقايسه عددي دو روش تغيير شکل پلاستيک شديد به روشهاي اکستروژن برشي ساده و پرس درکانالهاي زاويه دار با مقاطع يکسان تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مقايسه عددي دو روش تغيير شکل پلاستيک شديد به روشهاي اکستروژن برشي ساده و پرس درکانالهاي زاويه دار با مقاطع يکسان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مقايسه عددي دو روش تغيير شکل پلاستيک شديد به روشهاي اکستروژن برشي ساده و پرس درکانالهاي زاويه دار با مقاطع يکسان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مقايسه عددي دو روش تغيير شکل پلاستيک شديد به روشهاي اکستروژن برشي ساده و پرس درکانالهاي زاويه دار با مقاطع يکسان تحت pdf :

سال انتشار: 1392

محل انتشار: هفتمین کنفرانس دانشجویی مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

محمود شمس برهان – دانشجوی دکتری، دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
علی شکوه فر – عضو هیئت علمی، دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

چکیده:

موفق ترین روش بالا به پایین برای ساخت ساختارهای نانومتری،است که بر روی ماده (SPD) اعمال تغییر شکل پلاستیک شدید 1 درشت ساختار انجام می گیرد. مواد تولید شده با این روش معمولا دارای اندازه دانه در محدوده 1000-100 نانومتر می باشد ولی دارای ساختارهایی ریزتر از دانه مانند دانه های فرعی 2 می باشند که غالبا ابعادشان کوچکتر از100 نانومتر میب اشد بنابراین میتوان آنها را موادنانوساختارنامید پرس درکانالهای زاویه داربامقاطع یکسان ECAP ازروشهای مرسوم تغییرشکل پلاستیک می باشد اکستروژن برشی ساده SSE ازروشهای جدید تغییرشکل پلاستیک م باشد که جهت تولید موادبااستحکام بالا ازطریق ریزدانه کردن آن بکارمیرود دراین تحقیق به بررسی عددی این دوروش و مقایسه کمی آنها و همچنین مزایا و معایب هرکدام ازروشها با استفاده ازنرم افزار المان محدود Abaqusپرداخته شد ماده مورد بررسی الومینیم تجاری اصطکاک برابر 01 و نمونه با قمطع مربعی و ابعاد*10*70 mm10 درنظر گرفته شده است نیروی مورد نیاز برای انجام فرایند و مقادیرکرنش پلاستیک معادل درجهات مختلف بدست امده و باهمدیگر و همچنین نتایج تحقیقات قبلی مقایسه شدند همچنین مقادیرکرنش پلاستیک درجهات اصلی و برشی دوفرایند بررسیو مقایسه شد که نمونه مشابه آن درمطالعات قبلی انجام نشده است


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله در مورد چسب کاشي تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله در مورد چسب کاشي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله در مورد چسب کاشي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله در مورد چسب کاشي تحت pdf :

شرح:
در این روش چسب کاشی K-880 به ضخامت 4 الی 5 میلیمتری بر روی دیوار پهن گردیده و سپس در زمان کمی کاشی بر روی آن نصب می‌گردد.
کاربردها:
• چسباندن کاشی روی کاشی قدیمی.
• چسباندن کاشی بر رو سطوح گچی، چوبی و یا سنگی.
• سازه‌ای که دارای کشش‌ها، انقباض و انبساط حجمی است.
• بتن‌های پیش ساخته که سطحی صاف دارند.
ساختمانی که نیاز به وزن کمتر و سرعت اجرایی بالایی دارد.
مزایا:
• قدرت چسبندگی بالا.
• قابل استفاده برروی سطوح افقی و عمودی.
• سهولت استفاده و کارآیی بالا.
• قابل استفاده در استخرهای آب و نواحی قرارگیرنده زیر آب.

• کافی بودن میزان کم آن و سرعت عمل اجرایی.
• سبک بودن.
• ضد آب و غیر سمی.
• مقاومت کافی در مقابل لغزش.
• قابل اجرا روی بتن , سیمان , ملات آهک.
میزان مصرف:
میزان مصرف بستگی به نوع زیرکار و چگونگی برجستگیهای پشت کاشی و سرامیک داشته و بطور معمول برابر 5/1 کیلوگرم برای هر متر مربع می‌باشد.
نحوه مصرف:
سطح زیر کار بایستی خشک و تمیز و بدون چربی بوده و دارای قدرت نگهداری کافی باشد در صورتیکه سطح کار قبلاً پوشش دیگری از جمله کاغذ دیواری
داشته باشد ابتدا باید کاغذ را از دیوار جدا کرده سپس با کمک پرایمر،

زیرسازی نمود. زیرکارهایی که با گچ انجام شده است بایستی قبل از نصب
چسب کاشی با پرایمر آغشته شود (پرایمر محلول رقیق چسب بتن پرایمری
می‌تواند باشد) جهت نصب کاشی روی کاشی بایستی او هرگونه چربی از روی
سطوح کاشی پاک نموده و بوسیله تیشه مقداری از لعاب کاشی قدیمی برداشته
شود. بوسیله ماله‌ یا کاردک شانه‌دار چسب به وسعت حداکثر یک متر مربع و

ضخامت 3 الی 4 میلیمتر روی دیوار پهن نمائید و در مدت 5 الی 10 دقیقه
کاشی‌ها را روی چسب نصب نمائید سپس با یک ضربه درمحل خود محکم کنید و
چنانچه در این مدت کاشی روی دیوار نصب نشود پوسته ایجاد شده بر روی چسب
از چسبندگی به کاشی جلوگیری خواهد کرد. کاشیهای نصب شده بر روی دیوار
بعد از 48 ساعت به استحکام نهایی خود می‌رسند و بعد از این مدت می‌توان
بندکشی را شروع نمود و به فاصله دو روز پس از بندکشی سطح مورد نظر قابل
استفاده است. دمای لازم برای نصب با چسب کاشی حداقل 5 درجه بالای صفر
است و در دای پایین‌تر باید از نصب خودداری نمود. برای نصب یا چسب کاشی
باید حداقل 60% پشت کاشی به چسب آغشته گردد.
نگهداری:
K-880 باید در دمای بالاتر از 10 درجه سانتیگراد و به دور از نور
خورشید در انبار سر بسته نگهداری شود.
كاشی پودری E.M.TILE BOND POWDER
این نوع چسب برپایه سیمان طراحی و تولید گشته كه با توجه به پلیمرهای متعددی كه در ساخت آن به كار رفته پس از اختلاط كامل با آب و خشك شدن ، كاملا” در برابر آب نفوذناپذیر خواهد بود .با استانداردهای ذیل مطابقت دارد.
ASTM C482
BSEN 1348
BS EN 1324
BS 5980
خواص و اثرات
1 قدرت چسبندگی فوق العاده زیاد .

2 مقاوم در مقابل نم زدگی .
3 خاصیت انعطاف پذیری كنترل شده .
4 از دمای 30- الی 120+ درجه سانتی گراد دارای ثبات كیفیت می باشد .

موارد كاربرد
1 نصب كاشی روی كاشی .
2 نصب انواع كاشی ، سنگ ، سرامیك و موزائیك روی انواع سطوح .
3 امكان استفاده در سطوحی كه مستقیما با آب در تماسند .
میزان مصرف
بسته به نوع سطح زیركار ، میزان ناهمواری وتخلخل آن و همچنین چگونگی شیارهای پشت كاشی ، حدود 1 الی 5/2 كیلوگرم چسب كاشی پودری برای پوشش یك متر مربع مورد نیاز می باشد .
روش مصرف

ابتدا سطح زیركار می بایست عاری از هرگونه چربی ، گرد و غبار ، ذرات سست یا رنگ قدیمی گردد .
سپس سه حجم پودر را با یك حجم آب تركیب نموده و عمل اختلاط را تا به دست آمدن خمیـری یـكنـواخت و هـمگـن ادامـه می دهیم و سرانجام خمیر چسب كاشی آماده شده را به وسیله كاردك شیاردار روی سطح مورد اجراء كشیده و كاشی را روی آن قرار می دهیم .
توجه 1 : دقت داشته باشید كه می بایست حداقل 60 % پشت كاشی به چسب آغشته شده باشد .
در غیر اینصورت می بایست عمق شیارهای كاردك را افزایش دهیم .
توجه 2 : پس از اختلاط چسب كاشی پودری با آب، محصول آماده شده را نهایتا” تا مدت زمان كمتر از 30 دقیقه مورد استفاده قرار بدهید .
در غیر اینصورت چسب توانائی كافی برای نگهداری مصالح برروی سطوح مورد اجرا را نخواهد داشت .
مشخصات فیزیكی و شیمیائی
رنگ : طوسی
حالت فیزیكی : پودر
یون كلر : ندارد
قابلیت انحلال : آب
وزن مخصوص : gr/cm3 25/1

ملاحظات
نوع بسته بندی: كیسه های 25 كیلوگرمی

مدت نگهداری : 1 سال در بسته بندی اولیه
شرایط نگهداری : دور از نم و رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید و دردمای 15 تا 25 سانتیگراد
چسب كاشی خمیری R50
مدیریت نگهداری ساختمان، یكی از موضوعات مهم در مدیریت ساختمان می باشد، كه تاكنون در كشور ایران مورد توجه جدی قرار نگرفته است. بطور كلی دوره تعمیر و نگهداری ساختمان در حدود نود و پنج درصد دوره حیات یك ساختمان را – از زمانی كه مفهوم ذهنی ساخت شكل می گیرد تا پایان عمر آن- به خود اختصاص می دهد. با اعمال یك سیستم مناسب مدیریتی در بخش تعمیر و نگهداری نه تنها می توان كیفیت ساختمان را افزایش داد بلكه امكان بهینه سازی هزینه ها نیز

فراهم می گردد. بدیهی است با توجه به این مطلب تعمیر و نگهداری ساختمان و مدیریت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در این پایان نامه ابعاد مختلف مدیریت نگهداری ساختمان مورد مطالعه قرار گرفته است. نظر به اینكه داشتن مدیریتی صحیح و مناسب، نیازمند داشتن یك سازماندهی جهت اعمال اهداف مدیریت می باشد، به همین جهت در این پایان نامه همچنین

مقوله سازماندهی تعمیر و نگهداری مورد مطالعه قرار گرفته است.از آنجا كه آموزش و پرورش در ایران دارای بیشترین ساختمان بعداز خانه های مسكونی می باشد و همچنین با توجه به اهمیت مدارس، در این پایان نامه مدیریت تعمیر و نگهداری مدارس و چگونگی سازماندهی آن در وضعیت فعلی مورد نقد و بررسی قرار گرفته و برای بهبود آن، سازمان جدیدی ارائه شده است.

تعمیر ونگهداری ساختمان
مبحث تعمیرو نگهداری در ساختمان مدتهاست درسراسر جهان بویژه در کشورها ی توسعه یافته مورد توجه قرار گرفته است.با اینکه اهمیت این بخش از صنعت وتکنولوژی ساختمان از سوی محافل علمی و تحقیقاتی معتبر جهان بدست مآید شناخته شده متاسفانه در بعد کاربردی و علمی آنگونه که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته است .برای جلب توجه بیشتر دست اندرکاران امر ساختمان به این مسئله مهم در اواخر دهه 1970 شواری جهانی اسناد و مدارک وتحقیقات ساختمان توجه به ارتقای کیفیت تخصصی در امر مدیریت تعمیر ونگهداری ساختمان را در دستور کار خود قرار دادو کمیسیون را نیز به مطالعه روشهای گسترش بکارگیری یافته های علمی تخصیص داد.

یکی از کارهای پر هزینه در کلیه کشورها تعمیرو نگهداری ساختمانهاست که هزینه قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد این هزینه ها که جزء سرمایه های ملی است به طور مشخص و ملموس نیست .ولی در کشورهای که در این مورد بررسی های به عمل آمده است مانند انگلستان هزینه تعمیرات سالانه ساختمان ها را بیشتر از 2 میلیارد پوند براورد کرده اند. حال با توجه به سطح بالای هزینه تعمیرات ساختمان ها در کشورمان چنانچه با اتخاذ مدیریتی مناسب درصدی از هزینه ها را کاهش داده و صرفه جویی کنیم.

رقم قابل توجهی خواهد بود که طبیعتا به سرمایه ملی باز گردانده می شود .امروزه موضوع تعمیر ونگهداری در موضوعات پزوهش و اجرا نقش مهمی ایفا می کند .
تمامی ساختمان ها پس از ساخت نیار به تعمیر ونگهداری دارد .نحوه تعمیرو نگهداری نقش بسزایی در افزایش هزینه های ساختمان در زمان بهره برداری دارد.در اثراعمال سیستم مناسب نگهداری از انجام تعمیر در سطح وسیع جلوگیری شده و در نتیجه از هزینه ی قابل توجه تعمیر در سطح وسیع کاسته می شود.

بکار گیری یک سیستم مدیریتی برای انجام نگهداری ساختمان ها بسیار با اهمیت است زیرا بدون داشتن سیستم مناسب کار نگهداری سلیقه ای بوده و بازده لازم را نخواهد داشت تمامی این عوامل ایجاب می کند که یک سیستم مدیریتی از مرحله مناقصه تا مرحله اجرا در عملیات تعمیرو نگهداری ایجاد شود.
تعمیر ونگهداری ساختمان (تعمیر کاشی)
دلایل مهم ترک وشکست کاشی
دلیل عمده ترک وشکسته شدن کاشی درساختمان نشست ساختمان میباشد.دلیل دیگر جنس لعاب کاشی از شیشه و سیلیس می باشد و با کوچکترین فشار ترک و خرد میشود.درگاهی موارد کاشی پشت لوله های آبگرمکن یا دود کش بخاری و مکان های دیگری قرار میگیرد که باعث میشود کاشی گرمای زیادی به خود جذب کند و بر اثر انقباض و انبساط کاشی ترک می خورد در ضمن برای جلوگیری از این امر لوله ها را با پشم شیشه می پوشانند وبرای چسبندگی بهتر ملات با عایق پشم شیشه از تور سیمی استفاده میکنند.

تعمیر کاشی هایی که ترک برداشته اند
با چکش سبک به گوشه آن ضربه زده و آنرا خرد کرده وکامل جمع میکنیم محلی را که باید کاشی جدید نصب گردد کاملا تمیز کرده و به مقدار کافی از چسب کاشی استفاده میکنیم دقت شود چسب شره نکند و فقط جوابگوی نگه داشتن کاشی باشد.باتخماق به گوشه های آن به آرامی ضربه میزنیم تا به خوبی بچسبد.
تعمیر کاشی کاری به روش بنایی
پس از خرد کردن کاشی های ترک دار ملات پشت آن را به اندازه 2سانتیمتر کاملا خالی و تمیز میکنیم محل را آبخوار میکنیم ملات ماسه سیمان ریز دانه را با عیار کافی تهیه و در محل میگذاریم کاشی زنجاب شده را در محل خود قرار میدهیم وبا تخماق بر تمام سطح میکوبیم وهم سطح وتراز، نسبت به کاشیهای اطراف اجرا میکنیمپس از نصب کاشی آنرا با پودر سنگ وسیمان رنگی نسبت یک به چهار بند کشی میکنیم و با پارچه سطح کاشی را تمیز میکنیم.
نصب کاشی روی ترکهای عمیق دیوار

دو ردیف از کاشی های اطراف ترک را خرد میکنیم تا بتوانیم تعمیرات را به خوبی انجام دهیم. ملات پشت کاشی را کاملا میگیریم . آجرکاری و عرض ترک را تا ارتفاع عمق لازم خالی میکنیم.
پس از اجرای سفت کاری (نصب و ترتیب دادن به آجرها)نصب کاشی ها را با استفاده از گل رس ودوغاب ریزی ادامه میدهیم درمرحله آخربند کشی و سطح را تمیز میکنیم

چند نکته
برای تراشیدن کاشی از تیشه تیز و سمباده برقی استفاده میکنیم .وبرای جدا کردن کاشی(دو نیم کردن)ازمیخ مخصوص و تیزی سطح پشت کاشی را خط انداخته وشیار سراسری ایجاد کرده و دو گوشه کاشی را اهرم کرده وازهم جدا کنیم.که امروزه این کار به وسیله دستگاه کاشی بر انجام میشودگاهی مواقع لازم میشود کاشی را سوراخ کرد مثلا برای عبور شیرآلات و یا پریزهای برق از تیشه دو سر و تیشه کلنگی ونوک تیز و گاهی مواقع از گازانبر استفاده میکنیم


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تاثیرات تنبیه بدنی بر تربیت فرزندان تحت pdf دارای 75 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیرات تنبیه بدنی بر تربیت فرزندان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

مقدمه

«... یكی از نهادهای مهم اجتماعی، نهادآموزش و پرورش است كه مسئولیت مهمی را در تربیت كودكان، نوجوانان، جوانان بر عهده دارد.
امروزه آموزش و پرورش بیشتر به شكل رسمی و شهری و سازمان یافته در سطحی گسترده جریان داشته و ارتباطی تنگاتنگ با رشد اخلاقی، فرهنگی، اجتماعی، توسعه علمی، صنعتی و اقتصادی دارد. نگاه گسترده به نقش آموزش و پرورش به عنوان عاملی موثر در فعلیت بخشیدن به امكانات بالقوه و ذاتی افراد، انتقال اندوخته تجارب گذشتگان،ارائه ارزشهای مطلوب، افزایش معلومات و ایجاد مهارتهای لازم در اجزاء برای زندگی و بالاخره تسهیل سیر حركت وجودی آدمی به سوی كمال و قرب الی‌الله، اهمیت امروزه این نهاد اجتماعی را بیش از پیش نشان می‌دهد.
و كل نظام آموزش و پرورش، در حقیقت نظامی است تربیتی كه امروزه روی فرد انسانی پیاده می‌شود و این انسان با صفات و ویژگیهای متعدد و متنوعی كه دارد، موجودی بسیار پیچیده و استثنایی است كه تربیت و هدایت وی بدون شناخت دقیق این صفات به درستی و آسانی مقدور نخواهد بود.
شناخت، تنها از راه مطالعه چند كتاب با چند مورد خاص پیدا نمی‌شود، بلكه به ممارست و عمل نیاز دارد. و تربیت (آموزش و پرورش) با كوشش برای تغییر رفتار فرد، هنگامی و در صورتی موفقیت‌آمیز خواهد بود كه مربی، اعم از مادر و پدر و معلم موضوع تربیت را درك كند و او را انسانی بارآورد كه لازمه یك جامعه ایده‌آل باشد.
انسان شدن یا به خصایص انسانیت دست یافتن و آراسته شدن جز از راه «تربیت سالم» امكان ندارد. تربیتی كه به كلیت رفتار انسان توجه دارد و بهره‌مندی از زندگی سالم را هدف عمده خود تلقی می‌كند. تربیتی كه امروز انسان را فدای آینده نمی‌كند بدون این كه از آینده او ارزش حیاتی آن غافل باشد.فهرست منابع و ماخذ

1- قرآن كریم
2- نهج‌البلاغه
3- تعلیم و تربیت از دیدگاه شهید ثانی و امام خمینی، نوشته احمد فهری، تهران 1362، (بخش عمده این كتاب خلاصه كتاب منیه المرید است)./
4- روانشناسی تربیتی، مولف دكتر محمدپارسا، ناشر موسسه انتشارات بعثت، چاپ دوم، زمستان 1371.
5- مجموعه بحث‌ها در زمینه خانواده و تربیت كودك، مولف دكتر علی قائمی امیری، مركز انتشارات دار التبلیغ اسلامی، شهریور 1355.
6- تعلیم و تربیت اسلامی (مبانی و روشها)، تدوین محسن شكوهی یكتا، كتاب مراكز تربیت معلم، كد 1000، چاپ 1367.
7- اسلام و تعلیم و تربیت (بخش دوم: تعلیم)، مولف دكتر سید محمدباقر حجتی، دفتر نشر فرهنگ اسلامی.
8- تربیت در نهج البلاغه، مولف دفتر نشر امام (ع)، ناشر اداره كل امور فرهنگی و هنری، معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش .
9- نشریات آموزشی، تربیتی پیوند، انجمن اولیا و مربیان جمهوری اسلامی ایران، سالهای (1372، 1373)
10- روانشناسی معلم مبتنی بر تیپ شناسی پروفسور كریستیان كازل مان، نگارش دكتر سیمین مصطفوی رجالی، چاپ دوم مهرماه 1348
11- روانشناسی كودكی و نوجوانی، مولف محمدعلی احمدوند، از انتشارات آزمایش متون درسی (دانشگاه پیام نور)
12- ادبیات كودكان، نوشته دكتر علی‌اكبر شعاری‌نژاد، انتشارات موسسه اطلاعات، چاپ 1364.
13- اصول و فنون مشاوره و راهنمایی در آموزش و پرورش، تالیف احمد صافی، از سری كتب درسی مراكز تربیت معلم.
14- بچه‌ها را چگونه تربیت كنیم؟ مولف حسین كاظم زاده ایرانشهر، از انتشارات شركت نسبی حاج محمد حسین اقبال و شركاء، تهران 1338.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مطالعه ي عددي اثر نسبت حجمي جامد – مايع در انتقال حرارت جابجايي ترکيبي جريان آرام سيال نانو، درون لوله ي خميده ي افقي، با استفاده از مدل دو فازي مخلوط تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه ي عددي اثر نسبت حجمي جامد – مايع در انتقال حرارت جابجايي ترکيبي جريان آرام سيال نانو، درون لوله ي خميده ي افقي، با استفاده از مدل دو فازي مخلوط تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مطالعه ي عددي اثر نسبت حجمي جامد – مايع در انتقال حرارت جابجايي ترکيبي جريان آرام سيال نانو، درون لوله ي خميده ي افقي، با استفاده از مدل دو فازي مخلوط تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه ي عددي اثر نسبت حجمي جامد – مايع در انتقال حرارت جابجايي ترکيبي جريان آرام سيال نانو، درون لوله ي خميده ي افقي، با استفاده از مدل دو فازي مخلوط تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: شانزدهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

صادق علیخانی – دانشجوی کارشناسی ارشد – دانشگاه سیستان و بلوچستان
امین بهزادمهر – استادیار – دانشگاه سیستان و بلوچستان

چکیده:

با استفاده از مدل دو فازی مخلوط، رفتارهای حرارتی و هیدرودینامیکی جریان آرام سیال نانو، شامل آب وذرات اکسید آلومینیوم با نسبتهای حجمی گوناگون، در اثر انتقال حرارت جابجایی ترکیبی درون یک لوله ی خمیده ی افقی، بصورت عددی بررسی شده است. در این مطالعه، اثر افزودن ذرات با قطر 10nm به سیال پایه بر روی پارامترهای هیدرودینامیکی و حرارتی، مورد بررسی قرار می گیرد. نتایج حاصل بیانگر تاثیر ناچیز ذرات نانو بر روی پارامترهای هیدرودینامیکی است. ولی اثر انها بر روی پارامترهای حرارتی، قابل توجه می باشد. همچنین نسبت حجمی ذرات، در نزدیکی دیواره ی داخلی لوله، انحراف بیشتری نسبت به حالت همگن از خود نشان می دهد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مطالعه اثر نانو ذرات روي بر عملکرد و غني سازي گندم در شرايط کمبود آب تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه اثر نانو ذرات روي بر عملکرد و غني سازي گندم در شرايط کمبود آب تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مطالعه اثر نانو ذرات روي بر عملکرد و غني سازي گندم در شرايط کمبود آب تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه اثر نانو ذرات روي بر عملکرد و غني سازي گندم در شرايط کمبود آب تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی پدافند غیر عامل در بخش کشاورزی
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
جواد طباطبائیان –

چکیده:
بمنظور بررسی توأم اثرات قطع آبیاری در مراحل انتهای رشد گندم و کاربرد نانو ذرات روی بر عملکرد دانه، عملکرد بیولوژیک، شاخص برداشت، درصد روی در دانه و کارآئی مصرف آب و امکان افزایش میزان عناصر فوق در دانه ارقام پیشتاز، شیراز و مهدوی آزمایش اسپلیت فاکتوریل در قالب طرح پایه بلوکهای تصادفی با سه تکرار در طی دو سال زراعی 91-1390 در اصفهان اجرا گردید. در این آزمایش تیمارهای تنش رطوبتی در سه سطح آبیاری کامل تا انتهای فصل رشد، قطع آبیاری در مرحله گرده افشانی و قطع آبیاری در مرحله پر شدن دانه در کرتهای اصلی و تیمارهای کاربرد محلولپاشی نانو ذرات روی در سه سطح (0، 2/5 و 5 میلیگرم بر کیلوگرم) در پنجه زنی و ارقام گندم کرت های فرعی قرار گرفتند. نتایج این آزمایش نشان داد که با افزایش شدت تنش رطوبتی، عملکرد دانه، مقدار ماده خشک و شاخص برداشت کاهش و کارآئی مصرف آب افزایش یافتند. اگر چه با افزایش تنش رطوبتی عملکرد دانه در همه رقمها کاهش نشان داد اما ملاحظه شد که با قطع آب در مرحله گرده افشانی، رقم پیشتاز به میزان 6107 کیلوگرم در هکتار حداکثر عملکرد دانه را نشان داد و در شرایط آبیاری کامل همه رقم ها بویژه رقم مهدوی عملکرد بالائی داشت. نتایج مقایسه میانگین ها نشان داد که کاربرد نانو ذرات روی تأثیر مثبت و معنی داری در غالب صفات دارد به طوری که مصرف نانو ذرات روی 2/5 میلی گرم بر کیلوگرم در شرایط آبیاری کامل باعث افزایش 27 درصدی عملکرد دانه شد. با مصرف نانو ذرات روی غلظت روی در دانه به طور معنیداری افزایش یافت. با توجه به شرایط آب و هوائی منطقه اصفهان و محدودیت آب در اواخر فصل بهار می توان با به کار بردن عملیات زراعی مطلوب و منابع تغذیه ای بویژه عنصر روی در میزان آب آبیاری صرفه جوئی کرد و اثرات تنش خشکی را در دوره پرشدن دانه کاهش داد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي روند تحولات سن ازدواج زنان و عوامل جمعيتي و اجتماعي موثر بر آن طي سالهاي 75در1355 تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي روند تحولات سن ازدواج زنان و عوامل جمعيتي و اجتماعي موثر بر آن طي سالهاي 75در1355 تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي روند تحولات سن ازدواج زنان و عوامل جمعيتي و اجتماعي موثر بر آن طي سالهاي 75در1355 تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي روند تحولات سن ازدواج زنان و عوامل جمعيتي و اجتماعي موثر بر آن طي سالهاي 75در1355 تحت pdf :

سال انتشار: 1381

محل انتشار: نخستین همایش انجمن جمعیت شناسی ایران

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

پروانه آستین فشان – کارشناس ارشد جمعیت شناسی دانشگاه تهران

چکیده:

هدف از این پژوهش بررسی روند تحولات میانگین سن ازدواج زنان و عوامل اجتماعی – جمعیتی موثر بر آن، طی سالهای 75-1355 در سطوح شهرستان و به تفکیک مناطق شهری و روستایی است. براساس چارچوب نظری تحقیق، شاخصهای موردنیاز (میانگین سن ازدواج، میزان سواد، تحصیلات عالی، شهرنشینی، اشتغال، بیکاری و نسبت جنسی) با استفاده از داده های سرشماری مرکز امار ایران محاسبه شده و از معادل رگرسیون چند متغیره، عوامل موثر بر میانگین سن ازدواج مورد بررسی قرار گرفته است و برای طبقه بنی شهرستانها براساس شاخصهای یاد شده از روش تحلیل خوشه ای استفاده شده است. نتایج به دستآمده نشان میدهد که تفاوت قابل توجهی بین میانگین سن ازدواج زنان شهری و روستایی طی سالهای 75-1355 وجود ندارد، اما دو ده اخیر که مورد بررسی قرار گرفته میانگین سن ازدواج زنان در اکثر شهرستانهای کشور افزایش یافته است عوامل موثر بر نوسانات میانگین سن ازدواج زنان در سرشماری متفاوت بوده و مهمترین عوامل آن میزان باسوادی در سال 1355، نسبت جنسی در سال 1365 و میزان تحصیلات عالی در سال 1375 است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله رابطه مقدار رس با نرخ فرسايش پذيري بادي رسوبات بياباني تحت pdf دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رابطه مقدار رس با نرخ فرسايش پذيري بادي رسوبات بياباني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رابطه مقدار رس با نرخ فرسايش پذيري بادي رسوبات بياباني تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رابطه مقدار رس با نرخ فرسايش پذيري بادي رسوبات بياباني تحت pdf :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: نهمین کنگره علوم خاک ایران

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

شهاب ورکوهی – گروه زمین شناسی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان

چکیده:

یکی از مهمترین مشکلات زیست محیطی مناطق بیابانی خشک و نیمه خشک کشور، مسأله فرسایش پذیری بادی پیشرفته رسوبات این مناطق است . فرسایش بادی به طور غیر مستقیم به وجود آب وابسته است لکن در نواحی بیابانی خشک به دلیل کمبود آب، اراضی به صورت برهنه در معرض فرسایش بادی قرار می گیرند(.4) اگرچه حداکثر فرسایش بادی مربوط به نواحی خشک و نیمه خشک است اما در نواحی مرطوب نیز این فرسایش صدماتی به گیاهان و رسوبات می رساند (5) فرسایش بادی در حاشیه مزارع مناطق بیابانی غالباً ضعیف و در دورترین نقاط در مسیر باد غالب در اراضی برهنه به حداکثر می رسد . در صورت تداوم مسأله فرسایش پذیری بادی رسوبات این نواحی و عدم پیش بینی و اجرای راه حل مؤثری برای کاهش این معضل تا حد ممکن، رسوبات فرسایش
یافته یا خاک تا حدود زیادی کیفیت و حاصلخیزی خود را از دست خواهند داد (2) فرسایش پذیری بادی اصولاً تابعی از بافت و ساختمان خاک است . هر چه میزان رس خاک بیشتر باشد، باعث تجمع بیشتر ذرات و تشکیل کلوخه های بزرگ غیر قابل حمل توسط باد می گردد . مقاله حاضر نتیجه بررسی ارتباط مقدار رس نمونه های مختلف رسوبات بادی منطقه زاهدان ( استان سیستان و بلوچستان ) با سرعت فرسایش پذیری بادی این نهشته های سطحی است .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 25 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بيوتکنولوژي محيط زيست آينده اي روشن در توسعه پايدار تحت pdf دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بيوتکنولوژي محيط زيست آينده اي روشن در توسعه پايدار تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بيوتکنولوژي محيط زيست آينده اي روشن در توسعه پايدار تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بيوتکنولوژي محيط زيست آينده اي روشن در توسعه پايدار تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: ششمین همایش ملی دو سالانه انجمن متخصصان محیط زیست ایران

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

رضا مرندی – دانشکده فنی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

چکیده:

کاربرد وسیع بیوتکنولوژی در محیط زیست خود نشانگر گستره وسیع علم نوین فوق می باشد. آنچه مسلم است استفاده از علومی نظیر بیوتکنولوژی خود می تواند کارائی طبیعت در کاهش آلودگی محیط را با بهینه ترین شرایط نشان دهد. تقابل بین علوم مهندسی محیط زیست و بیوتکنولوژی در کاهش عمده آلودگی در محیط های آبی، خاکی و هوا خود می تواند توانایی علوم نوین را در توسعه پایدار نمایان سازد. در این حال و در جهت توسعه پایدار علومی نظیر بیوتکنولوژی سفید در محیط زیست خود انقلابی نوین در کارایی علم فوق و در راستای توسعه پایدار نمایان می سازد. مطالعات حاضر نشان دهنده افزایش بازده اقتصادی محیط زیست در استفاده از بیوتکنولوژی می باشد.
بیوتکنولوژی خود محافظ محیط در جهت توسعه ای پایدار است که در راستای پاکسازی آلاینده های ورودی به محیط با بالاترین بازده بکار می رود. با توجه به کلیه اموری که علم بیوتکنولوژی در خدمت محیط زیست بکار می رود ارزیابی زیست محیطی بر پایه عملکرد بیوتکنولوژی در جهت تکامل توسعه انکار ناپذیر است. ارزیابی بیوتکنولوژی محیط زیست از اصول اولیه توسعه پایدار است که اکنون در بکار گیری علم فوق در کلیه صنایع وابسته الزام شده است. گستره وسیع بیوتکنولوژی در محیط زیست که از نتایج انقلاب سبز می باشد امری اقتصادی ، اجتماعی و محیطی مناسبی را به سوی توسعه پایدار اعلام می دارد که این خود نشان دهنده لزوم توجه به کارایی بیوتکنولوژی محیط زیست در جامعه کنونی است .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي تأثير برهمکنش کودهاي نيتروژن و گوگرد بر عملکرد و اجزاي عملکرد کتان روغني تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تأثير برهمکنش کودهاي نيتروژن و گوگرد بر عملکرد و اجزاي عملکرد کتان روغني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تأثير برهمکنش کودهاي نيتروژن و گوگرد بر عملکرد و اجزاي عملکرد کتان روغني تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تأثير برهمکنش کودهاي نيتروژن و گوگرد بر عملکرد و اجزاي عملکرد کتان روغني تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی تغییر اقلیم و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
رسول اسدی بارانی – دانشجوی کارشناسی ارشد زراعت دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد مهاباد
سوران شرفی – استادیار گروه زراعت و اصلاح نباتات دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد مهاباد
عبدالله حسن زاده قورت تپه – عضوهیأت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان آ.غ.
سامان یزدان ستا – عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد

چکیده:
به منظور بررسی تأثیر سطوح مختلف کودهای نیتروژن و گوگرد بر روی عملکرد و اجزای عملکرد کتان آزمایشی در سال 1391به صورت فاکتوریل در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی اجرا گردید . فاکت ور اول شامل چهار سطح کود نیتروژن(150،100،50،0 کیلوگرم در هکتار) و فاکتور دوم شامل سه سطح کود گوگرد ( 200،100،0 کیلوگرم در هکتار ) بود . نتایج حاصل از تجزیه واریانس دادهها نشان داد که بین سطوح کود نیتروژن از لحاظ اثر بر صفات ارتفاع بوته، تعداد کپسول در بوته،وزن کپسول در بوته، وزن هزار دانه و عملکرد دانه و بین سطوح گوگرد از لحاظ اثر بر صفات وزن هزار دانه و عملکرد دانه در سطحگوگرد بر ارتفاع بوته، تعد اد کپسول در × به منظور بررسی تأثیر سطوح مختلف کودهای نیتروژن و گوگرد بر روی عملکرد و اجزای عملکرد کتان آزمایشی در سال 1391به صورت فاکتوریل در قالب طرح بلوک های کامل تصادفی اجرا گردید . فاکت ور اول شامل چهار سطح کود نیتروژن150،100،50،0 کیلوگرم در هکتار) و فاکتور دوم شامل سه سطح کود گوگرد ( 200،100،0 کیلوگرم در هکتار ) بود . نتایج )حاصل از تجزیه واریانس دادهها نشان داد که بین سطوح کود نیتروژن از لحاظ اثر بر صفات ارتفاع بوته، تعداد کپسول در بوته،وزن کپسول در بوته، وزن هزار دانه و عملکرد دانه و بین سطوح گوگرد از لحاظ اثر بر صفات وزن هزار دانه و عملکرد دانه در سطحاحتمال یک درصد اختلاف معنیدار وجود داشت. همچنین اثر متقابل کود نیتروژن x گوگرد بر ارتفاع بوته، تعد اد کپسول در بوته، وزن کپسول در بوته، وزن هزار دانه در سطح احتمال یک درصد معنیدار بود. بیشترین عملکرد دانه با مصرف 150 کیلوگرمنیتروژن و 200 کیلوگرم گوگرد در هکتار حاصل شد.بوته، وزن کپسول در بوته، وزن هزار دانه در سطح احتمال یک درصد معنیدار بود. بیشترین عملکرد دانه با مصرف 150 کیلوگرمنیتروژن و 200 کیلوگرم گوگرد در هکتار حاصل شد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تحليل اثرات اجتماعي، اقتصادي و محيطي سد داريان شهرستان پاوه بر زندگي مردم روستاي داريان تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل اثرات اجتماعي، اقتصادي و محيطي سد داريان شهرستان پاوه بر زندگي مردم روستاي داريان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل اثرات اجتماعي، اقتصادي و محيطي سد داريان شهرستان پاوه بر زندگي مردم روستاي داريان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل اثرات اجتماعي، اقتصادي و محيطي سد داريان شهرستان پاوه بر زندگي مردم روستاي داريان تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی جغرافیا، گردشگری، منابع طبیعی و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
مصطفی شاهینی فر – استادیار دانشگاه پیام نورتهران،ایران

چکیده:
هدف پژوهش حاضر؛ بررسی تحلیل اثرات اجتماعی، اقتصادی و محیطی سد داریان بر زندگی مردم روستای داریان می باشد.روش پژوهش توصیفی از نوع پیمایشی می باشد. در این پژوهش برای جمع آوری داده ها از پرسشنامه محقق ساخته استفادهگردید. این پرسشنامه اثرات ساخت سد را بر زندگی مردم در سه بعد اقتصادی، اجتماعی و محیطی مورد بررسی قرار دادهاست،جامعه آماری پژوهش حاضر، شامل کلیه افراد بومی روستای داریان می باشد، 70 نفر از مردم محلی این روستا به عنواننمونه انتخاب شدند. تجزیه وتحلیل سؤالات بر اساس روشهای آماری ، آزمون t تک نمونه ای صورت گرفت. یافته های تحقیقنشان داد که مردم روستای داریان با احتمال 95 درصد ساخت سد را دارای اثرات اجتماعی و اقتصادی مفیدی می دانند. ولیدر زمینه اثرات محیطی ساخت سد را دارای مشکلات محیطی می دانند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,