خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله نقش شرايط زمين شناسي در خصوصيات ژئوتکنيکي مصالح خرده سنگي چابهار تحت pdf دارای 0 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نقش شرايط زمين شناسي در خصوصيات ژئوتکنيکي مصالح خرده سنگي چابهار تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نقش شرايط زمين شناسي در خصوصيات ژئوتکنيکي مصالح خرده سنگي چابهار تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نقش شرايط زمين شناسي در خصوصيات ژئوتکنيکي مصالح خرده سنگي چابهار تحت pdf :

سال انتشار: 1381

محل انتشار: ششمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 0

چکیده:

مصالح خرده سنگی که شن و ماسه نیز نامیده می شوند به دلیل کاربرد وسیعشان به عنوان مصالحساختمانی مورد توجه اند اما به لحاظ سهولت دستیابی وبهای ارزان کمتر مورد مطالعه علمی و ژئوتکنیکی قرار می گیرند.
این تحقیق ضمن مطالعه منشا، نحوه حمل و نقل و رسوبگذاری و نیز محیط رسوبی معادن شن و ماسه چابهار، ارتباطاین عوامل با مشخصات فنی و ژئوتکنیکی مصالح را نیز بررسی می کند. خصوصیات بررسی شده عبارتند از مقاومت در مقابل سایش لوس آنجلس، مقاومت در مقابل سولفاتها، ارزش ضربه ای و غیره، مطالعات نشان می دهد که از نظر منشاء دو گروه عمده وجود دارد، اول معادنی که در دامنه کوه های مکران و در مسیر آبراهه های فصلی تشکیل گردیته اند و ذخیرهکم دارند، دوم معدنی که به صورت تراس قدیمی می باشند و ذخیره زیاددارند. همچنین نتایج آزمایشها نشان می دهد که به عنوان نمونه میزان افتوزنی در مقابل سولفاتها ودر آزمایش لوس آنجلس به ترتیب کمتر از 10 و 40 درصد و ارزش ماسه ای بالای 25 درصد است و بدین ترتیب در راه سازی و بتن سازی قابل استفاده می باشند با این وجود بهره برداری از بعضی از معادن به دلیل آسیب رسانی به منابع آب غیر اصولی است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي تاثير نور مداوم و دوره هاي کوتاه تاريکي بر بقا، رشد و وضعيت رنگيزه اي جلبک Scenedesmus sp از استان گلستان تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تاثير نور مداوم و دوره هاي کوتاه تاريکي بر بقا، رشد و وضعيت رنگيزه اي جلبک Scenedesmus sp از استان گلستان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تاثير نور مداوم و دوره هاي کوتاه تاريکي بر بقا، رشد و وضعيت رنگيزه اي جلبک Scenedesmus sp از استان گلستان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تاثير نور مداوم و دوره هاي کوتاه تاريکي بر بقا، رشد و وضعيت رنگيزه اي جلبک Scenedesmus sp از استان گلستان تحت pdf :

مقاله بررسي تاثير نور مداوم و دوره هاي کوتاه تاريکي بر بقا، رشد و وضعيت رنگيزه اي جلبک Scenedesmus sp از استان گلستان تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در فیزیولوژی محیطی گیاهی (پژوهش های اكوفیزیولوژی گیاهی ایران) از صفحه 10 تا 17 منتشر شده است.
نام: بررسی تاثیر نور مداوم و دوره های کوتاه تاریکی بر بقا، رشد و وضعیت رنگیزه ای جلبک Scenedesmus sp از استان گلستان
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بقا
مقاله جلبک سبز
مقاله رشد
مقاله سندسموس
مقاله شالیزار
مقاله گلستان
مقاله رنگیزه ها

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
جلبک کلروفیت Scenedesmus در بحث بیوتکنولوژی غذایی و کشاورزی نمونه ای ارزشمند به نظر می رسد. تاکنون در ایران پژوهش خاصی جهت نشان ویژه سازی اکوفیزیولوژیک این ریزجلبک انجام نشده است. در این تحقیق قابلیت بقا، رشد و وضعیت رنگیزه ای یکی از گونه های این جنس که از شالیزارهای استان گلستان جمع آوری گردیده، تحت تاثیر نور مداوم و تناوب های نوری زیر دو ساعت مورد بررسی قرار گرفته است. نمونه برداری از خاک های استان گلستان (گرگان) درطی یک دوره یک ساله انجام گرفت. پس از تخلیص، نمونه برگزیده شده، در شرایط نوری 2 میکرومول کوانتا بر متر مربع در ثانیه به صورت مستمر و سپس در دوره های تاریکی (30، 60 و 90 دقیقه) قرار داده شد. در هر مورد رشد و بقا، و وضعیت رنگیزه ای نمونه مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان داد که نمونه در شرایط نوری مستمر و غیرمستمر بقای خود را حفظ می کند .ثابت ویژه رشد در تناوب های نوری یک ساعت تاریکی به بالاترین حد خود می رسد. فتوپریودهای با 30 دقیقه تاریکی و نور مستمر شرایط نسبتا مشابهی را پدید آورده و به طور محسوس رشد نمونه را کاهش می دهد. چرخه تولید مثلی در30 دقیقه تاریکی و نور مستمر به طور محسوس سرعت می گیرد. تولید کلروفیل a در دوره تاریکی 30 دقیقه، کاهش بیشتری نسبت به تناوب های بالاتر نوری دارد. میزان کلروفیل aدر نور مستمر و 60 دقیقه از بقیه تیمارها بیشتر بود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 26 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله از گياه برنج ltp جدا سازي، همسانه سازي و بيان پروکاريوتي ژن تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله از گياه برنج ltp جدا سازي، همسانه سازي و بيان پروکاريوتي ژن تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله از گياه برنج ltp جدا سازي، همسانه سازي و بيان پروکاريوتي ژن تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله از گياه برنج ltp جدا سازي، همسانه سازي و بيان پروکاريوتي ژن تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: هفتمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران

تعداد صفحات: 5

چکیده:

پروتئین های ناقل لیپید ،(Lipid Transfer Protein = LTP) پروتئین های کوچک با وزن مولکولی 7 تا 10 کیلودالتون می باشند که در مکانیسم دفاعی گیاهان مختلف، نقش ضد قارچی دارند. پروتئین های ضد قارچی به علت پتانسیل زیادشان درltp محافظت از محصولات در برابر تهاجم قارچ و در نتیجه اهمیتشان در اقتصاد مورد توجه هستند. در این تحقیق، جداسازی ژن از ژنوم گیاه برنج و کلون کردن آن در وکتور بیانی و مطالعه بیان آن گزارش شده است. بدین منظور با طراحی پرایمرهای مناسب، از ژنوم گیاه برنج استخراج گردید. ژن استخراج شده با هظم آنزیمی مورد تایید قرار گرفت. سپس PCR با استفاده از روش ltp ژن پس از pET-24FZ همسانه سازی شد. سازه ی نوترکیب بدست آمده با نام pET-24 d (Novagen) این ژن به درون وکتور بیانی با پرایمرهای اختصاصی ژن و پرایمرهای وکتور و نیز تعیین توالی مورد تایید PCR انتقال به میزبان پروکاریوتی به کمک الگوی 1 به محیط کشت باکتری میزبان صورت گرفت. mM در غلظت نهایی IPTG با اضافه کردن LTP قرار گرفت. القای بیان پروتئین و زمان القا سنجیده شد IPTG میزان بیان در شرایط مختلف دما، غلظت SDS-PAGE با بررسی پروتئین تام باکتری بر روی ژل تا شرایط بهینه ی بیان بدست آید. مراحل bioassay این پروتئین در دست انجام می باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله افزايش بيان ژن CD82 در رده سلولي PCدر3 سرطان پروستات تيمار شده با سيليبينين تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله افزايش بيان ژن CD82 در رده سلولي PCدر3 سرطان پروستات تيمار شده با سيليبينين تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله افزايش بيان ژن CD82 در رده سلولي PCدر3 سرطان پروستات تيمار شده با سيليبينين تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله افزايش بيان ژن CD82 در رده سلولي PCدر3 سرطان پروستات تيمار شده با سيليبينين تحت pdf :

مقاله افزايش بيان ژن CD82 در رده سلولي PCدر3 سرطان پروستات تيمار شده با سيليبينين تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در مجله علوم پزشكی مدرس، آسیب شناسی زیستی (علوم پزشكی مدرس) از صفحه 41 تا 52 منتشر شده است.
نام: افزایش بیان ژن CD82 در رده سلولی PC-3 سرطان پروستات تیمار شده با سیلیبینین
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سیلیبینین
مقاله CD82
مقاله سرطان پروستات
مقاله متاستازی
مقاله Real-Time PCR

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: مختاری محمدجواد
جناب آقای / سرکار خانم: شكرگزار محمدعلی
جناب آقای / سرکار خانم: معتمد نسرین
جناب آقای / سرکار خانم: اكبرزاده عظیم
جناب آقای / سرکار خانم: مومنی مقدم مجید
جناب آقای / سرکار خانم: كامیاب احمدرضا
جناب آقای / سرکار خانم: عدالت رزیتا
جناب آقای / سرکار خانم: آذری شهرام
جناب آقای / سرکار خانم: امان زاده امیر

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف: سرطان پروستات یکی از شایع ترین سرطان ها در کشورهای پیشرفته است. در بیشتر موارد مرگ و میر ناشی از سرطان به خاطر پیشرفت متاستازی است، از این رو جلوگیری از فرآیند متاستازی ضرورت دارد. سیلیبینین نوعی ترکیب فلاوونوئیدی است که تکثیر سلولی را مهار می کند و سبب مرگ سلول های سرطان پروستات انسانی می شود. در این مطالعه بیان ژن CD82 در سلول های PC-3 تیمار شده با غلظت های افزایشی سیلیبینین ارزیابی شد که می تواند منجر به افقی تازه در درمان سرطان پروستات باشد.
مواد و روش ها: در این مطالعه سلول های PC-3 با غلظت های متفاوت سیلیبینین به مدت 24 ساعت تیمار شدند. LD50 تعیین، RNA با استفاده از ترایزول استخراج و سپس cDNAسنتز شد. آغازگرهای اختصاصی برای ژن هایCD82 و GAPDH با استفاده از از نرم افزار اختصاصی طراحی شد. میزان بیان ژن CD82 نسبت به ژن GAPDH در غلظت های مختلف سیلیبینین با استفاده از روش بسیار حساس Real-Time PCR کمی بررسی شد.
نتایج: بیان ژن CD82 در سلول های PC-3 تیمار شده با غلظت های 100، 150 و 200 میکروگرم در هر میلی لیتر سیلیبینین در مدت 24 ساعت، به ترتیب به میزان 197±026 (P<0.05)،300±026 (P<0.01) و 348±043 (P<0.01) افزایش یافت.
نتیجه گیری: نتایج حاصل از Real-Time PCR کمی نشان داد که سیلیبینین احتمالا می تواند سبب کاهش متاستازی در سلول های PC-3، از طریق افزایش بیان ژن مهارکننده متاستاز CD82 شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مروري بر معيارهاي ارزيابي شدت لرزش ناشي از انفجارات معدني و عمراني تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مروري بر معيارهاي ارزيابي شدت لرزش ناشي از انفجارات معدني و عمراني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مروري بر معيارهاي ارزيابي شدت لرزش ناشي از انفجارات معدني و عمراني تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مروري بر معيارهاي ارزيابي شدت لرزش ناشي از انفجارات معدني و عمراني تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: سومین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

عارف علیپور – دانشگاه صنعتی ارومیه، گروه مهندسی معدن، عضو هیات علمی
شراره علیپور – دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده ریاضی، دانشجوی کارشناسی ارشد
جعفر عبدالهی شریف – دانشگاه ارومیه، گروه مهندسی معدن، عضو هیات علمی
مجتبی مختاریان اصل – دانشگاه صنعتی ارومیه، گروه مهندسی معدن، عضو هیات علمی

چکیده:

جابجایی توده های سنگی در محیطهای شهری و غیر شهری با استفاده از تکنولوژی حفاری سنتی (چالزنی و انفجار) و حفاری مکانیزه صورت می گیرد. انعطاف پذیری و هزینه پایین چالزنی و انفجار در بسیاری از موارد از عوامل ارجحیت این روش در مقایسه با حفاری مکانیزه بشمار م یرود. با اینحال لرزش زمین یکی از اثرات نامطلوب این روش بشمار م یآید. سیر صعودی فعالیتهای عمرانی و معدنی در محیطهای سنگی، مجاورت آن با محیطهای انسانی و لزوم توجه به ملاحظات زیست محیطی که با روند صعودی همراه است، زمینه ساز ارائه و اعمال استانداردهای مختلف لرزش زمین از سوی ادارات استاندارد کشورهای مختلف شده است. در مقاله حاضر مهمترین استانداردهای موجود معرفی و مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج اندازه گیری شده انفجارات ساختگاه سد و نیروگاه سیاه بیشه مورد تحلیل قرار گرفته است؛ همچنین رابطه تجربی به منظور تعیین شدت لرزش بر مبنای پارامترهای ورودی فاصله و ماکزیمم خرج هر تاخیر با استفاده از داده های محدود اندازه گیری شده توسط دستگاه بدست آمده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تاثير جريانات زودگذر در سير تحول جداره هاي شهري مطالعه موردي شهر آمل تحت pdf دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير جريانات زودگذر در سير تحول جداره هاي شهري مطالعه موردي شهر آمل تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير جريانات زودگذر در سير تحول جداره هاي شهري مطالعه موردي شهر آمل تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير جريانات زودگذر در سير تحول جداره هاي شهري مطالعه موردي شهر آمل تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس استانی عمران – معماری
تعداد صفحات: 13
نویسنده(ها):
سمیه بخشی –

چکیده:
گفتگو درباره ی معماری معاصر ایران از جمله مباحثی می باشد که پرداختن به آن با هدفهای متفاوت ومتنوعی صورت می پذیرد. نگرش این جستار تحلیل و بررسی سیمای شهر آمل است و می کوشد تا با تکیه بردستاوردهای محدود ادبیات مکتوب معماری معاصر ایران در دوره های اخیر و بررسی نظرات و تحلیلهای معماران فعال در سطح شهر آمل به تحلیل و بررسی بناها و ساختمانهای ساخته شده بعد از پیروزی انقلاباسلامی ایران بپردازد. کمبودها و بحران های زیادی سیمای شهر آمل را هر روز دگرگون می سازد. این چند جریانات زودگذر مسئله است که بیش از هر چیز سیمای شهر مارا تحت تأثیر قرار داده است و تأثیر آن بر مخاطبین امری است انکارناپذیر، تا آنجا که م یتواند نقش مؤثر یا مخرب در پویایی و پرورش افراد شهر داشته باشد. حال سوال این است عوامل موثر درایجاد این جریانات زودگذر چیست؟ جریان معماری معاصر ایران در سه دهه اخیر مملو از فراز و نشیب ها بوده است هم به آن جهت که جامعه پرتلاطم ایرانی در دهه های اخیر تأثیری ناگزیر بر آثار معمارانایرانی را داشته و هم به آن جهت که معماری این دهه ها بسیار نوجو و تحو لخواه بوده است. آثار معماران ایرانی با تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی عجین شده تا مجموعه ای از معماری متنوع در سیمای شهر آمل به وقوع پیوندد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي اثرات محلول پاشي غلظت هاي مختلف اوره، اسيد بوريک، آهن، مس، روي در زمان هاي متفاوت بر خصوصيات ميوه زرشک (Berberis vulgaris L.) تحت pdf دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثرات محلول پاشي غلظت هاي مختلف اوره، اسيد بوريک، آهن، مس، روي در زمان هاي متفاوت بر خصوصيات ميوه زرشک (Berberis vulgaris L.) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثرات محلول پاشي غلظت هاي مختلف اوره، اسيد بوريک، آهن، مس، روي در زمان هاي متفاوت بر خصوصيات ميوه زرشک (Berberis vulgaris L.) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثرات محلول پاشي غلظت هاي مختلف اوره، اسيد بوريک، آهن، مس، روي در زمان هاي متفاوت بر خصوصيات ميوه زرشک (Berberis vulgaris L.) تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: هفتمین کنگره علوم باغبانی ایران

تعداد صفحات: 2

نویسنده(ها):

فاطمه نخعی – استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند

چکیده:

تأثیر کاربرد کود های اوره در غلظت های ( 0% و 1% و 2%) ، اسید بوریک ، سولفات آهن ، سولفات روی و سولفات مس هر کدام در غلظت های ( 0 و 1500 و 2500 پی پی ام ) به تنهایی و همچنین توام با همدیگردر زمان های مختلف بر خصو صیات میوه زرشک (عملکرد، وزن تر، وزن خشک، طول حبه، قطر حبه، pH ،TSS، آنتوسیانین و اسیدیته قابل تیتراسیون) در خراسان جنوبی بررسی گردید. نتایج نشان داد که محلول پاشی در زمان قبل از باز شدن گل ها و زمان قبل از باز شدن گل ها بعلاوه پس از ریزش گلبرگ ها نسبت به زمان پس از ریزش گلبرگ ها اثر معنی داری در بهبود صفات اندازه گیری شده داشته است. اوره در غلظت های استفاده شده به تنهایی و بصورت توام با کود های دیگر بیشترین تأثیر را در افزایش وزن حبه و pH داشت و بطور معنی داری TSS، وزن خشک و مقدار محصول را افزایش و اسید مالیک را کاهش داده است. بیشترین افزایش در وزن حبه و مقدار محصول مربوط به تیمار (اوره 2%+ اسید بوریک 2500 پی پی ام+اهن 2500 پی پی ام+ مس 2500 پی پی ام+ روی 2500 پی پی ام) بود. اسید بوریک و آهن در غلظت های استفاده شده سبب افزایش معنی دار TSS ،آنتوسیانین وزن خشک، مقدار محصول، pH و کاهش اسید مالیک نسبت به روی و مس شدند. روی و مس تأثیر ی در صفات اندازه گیری شده نداشتند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله سنجش مدلهاي اندازهگيري مديريت سرمايه فکري با استفاده از تکنيک TOPSIS FUZZY تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله سنجش مدلهاي اندازهگيري مديريت سرمايه فکري با استفاده از تکنيک TOPSIS FUZZY تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله سنجش مدلهاي اندازهگيري مديريت سرمايه فکري با استفاده از تکنيک TOPSIS FUZZY تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله سنجش مدلهاي اندازهگيري مديريت سرمايه فکري با استفاده از تکنيک TOPSIS FUZZY تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

تعداد صفحات: 17

نویسنده(ها):

حسین صفرزاده – عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه ، مدرس دانشگاه تهران
محمدکاظم کشورشاهی – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی- دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلا
مژگان وفاییان – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی- دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلا

چکیده:

سرمایه فکری یک نوع دارایی است که، توانایی بنگاه اقتصادی را برای ایجاد ثروت اندازه گیری می کن د. این دارایی ماهیت عینی و فیزیکی ندارد و یک دارایی نامرئی است که ازطریق به کارگیری دارایی های مرتبط با منابع انسانی، عملکرد سازمانی و روابط خارج از بنگاه اقتصادی به دست می آی د. اندازه گیری این مهم از دیدگاه های درون سازمانی و برون سازمانی بسیار اهمیت دار د. در این راستا مدل ها و رو شهایی ارائه شده است که نگارندگان این مقاله ضمن بررسی این مد لها به سنجش آن ب وسیله یکسری معیار که در جهت یک تئوری و مدل مناسب ارائه شده است می پردازند. این مدلها و معیار ها بوسیله تکنیک تصمیم گیری TOPSIS FUZZY مورد مقایسه قرار میگیرند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي عوامل موثر بر ريجستريشن در چاپ سيلک اسکرين غير اتوماتيک تحت pdf دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر ريجستريشن در چاپ سيلک اسکرين غير اتوماتيک تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي عوامل موثر بر ريجستريشن در چاپ سيلک اسکرين غير اتوماتيک تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي عوامل موثر بر ريجستريشن در چاپ سيلک اسکرين غير اتوماتيک تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: پنجمین همایش سراسری علوم انسانی و هنر

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

محمد مهدی کریم نژاد –
دکتر محمد رضا بابایی –

چکیده:

بعد از ابداع حروف الفباء ، یکی از مهم ترین عواملی که به پیشرفت علم فنآوری کمک شایانی نمود، اختراع چاپ است . برای این هنر – صنعت ( صنعت چاپ ) که امروزه بسیار گسترده و فراگیر شده است قرارگیری رنگ در جای خود (Registration) بسیار حائز اهمیت است . همچنین افزایش سرعت و ارتقاء دقت و در عین حال بهبود کیفیت چاپ از جمله تحولات اساسی و مستمر در این صنعت میباشد. « ریجستریشن » به نوبه خود نقش مسزائی در دقت و کیفیت چاپ دارد که با کنترل نمودن آن می توان به چاپی مطلوب دست یافت. در این مقاله به بررسی عوامل موثر در جا به جایی رنگ در هر یک از مراحل مختلف چاپ « سیلک اسکرین غیر اتوماتیک » پرداخته می شود.به نظر میرسد تامین و حفظ ریجستریشن حاصل توجه دقیق در کلیه مراحل می باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تخصيص کانال در شبکه هاي مخابرات سلولي با استفادها ز شبکه هاي عصبي تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تخصيص کانال در شبکه هاي مخابرات سلولي با استفادها ز شبکه هاي عصبي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تخصيص کانال در شبکه هاي مخابرات سلولي با استفادها ز شبکه هاي عصبي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تخصيص کانال در شبکه هاي مخابرات سلولي با استفادها ز شبکه هاي عصبي تحت pdf :

سال انتشار: 1380

محل انتشار: چهارمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

حسن تیموری – گروه مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی دانشگاه تهران

چکیده:

یکی ازمسائل اساسی در طراحی شبکه های مخابرات سیار تخصیص کانالهای فیزیکی به سلولها مشترکین است دراین مقاله به بررسی روشهای استاتیکی و دینامیکی channel assignment درشبکه های مخابرات سیار می پردازیم و در ادامه چند ساختار شبکه عصبی که از آنها درحل مسئله فوق استفاده شده را بررسی می کنیم و در پایان روش الگوریتم موازی توضیح داده می شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,