خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من
تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله در مورد كنترل سرعت در ماشين هاي الكتريكي تحت pdf دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله در مورد كنترل سرعت در ماشين هاي الكتريكي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله در مورد كنترل سرعت در ماشين هاي الكتريكي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله در مورد كنترل سرعت در ماشين هاي الكتريكي تحت pdf :

كنترل سرعت در ماشین های الكتریكی

كنترل سرعت در موتورهای DC, ac به منظور تغییر دادن سرعت برای هدفی خاص صورت می گیرد، تغییر سرعت به طور طبیعی می تواند توسط تغییر بار صورت گیرد كه در این بخش منظور ا زكنترل سرعت شامل مواردی كه در آن سرعت به طور طبیعی تغییر می كند، نیست بلكه این تغییر باید به صورت عمدی رخ دهد.
(1)
با توجه به رابطه 1 در بالا به سه روش می توان سرعت را كنترل كرد: تغییر Ra ، تغییر و تغییر vt
1- كنترل سرعت با تغییر Ra:
الف: در موتور شنت : در این روش ، رئوستای و R را به طور سری با مدار آرمیچر قرار می دهیم: به R, رئوستای كنترل كننده گویند. زمانی كه Rg در مدار موجود نیست داریم

و زمان كه Rg را در مدار آرمیچر قرار می دهیم اگر فرض كنیم تغییر سرعت رخ ندهد خواهیم داشت:

در یك موتور شنت شار میدان بدون تغییر باقی می ماند بنابارین با كاهش جریان آرمیچر به گشتاور الكترومغناطیسی از به كاهش می یابد. و در نتیجه جریان آرمیچر Ia افزایش می یابد . در نتیجه جریان آرمیچر Ia1 بطوری كه گشتاور الكترومغناطیسی اولیه دوباره ایجاد گردد.

هنگامی كه با شرایط پایدار جدیدی با در مدار آرمیچر می رسیم داریم:

رابطه بالا نشان می دهد كه كمتر از می باشد.
در این روش كنترل سرعت Ia ثابت باقی می ماند توانی كه منبع به موتور می دهد ثابت است یعنی مقدار ثابت بوده و ربطی به این ندارد كه Rg در مدار باشد یا نباشد ودر مورد قدرت تحویلی به بار می توان گفت كه

پس قدرت تحویلی به بار متناسب با سرعت است.
در این روش بازده برابر است با

پس هر چه Rg بیشتر باشد بازده ما كمتر خواهد شد، در نتیجه در مورد معایب این روش می توان گفت: بازده بسیار كم است و تنظیم سرعت با مقاومت كنترل كننده Rg ضعیف است. مزیت این روش نیز این است كه امكان رسیدن به سرعت های زیر سرعت پایه را نیز میسر می سازد.
در آخر می توان گفت كه این روش تنها موقعی به كار می رود كه كار موتور كوتاه مدت یا با سرعت كم باشد
ب) موتور سری:
اگر بازه وسیع كنترل سرعت مورد نیاز باشد معمولاً از موتورهای DC سری استفاده می شود.
قبل از وارد كردن رئوستای Rg داریم:

اگر از اشباع مغناطیسی صرفنظر شود شار میدان متناسب با جریان آرمیچر می باشد.
اگر باشد خواهد بود و

بعد از اینكه رئوستای Rg بطور سری با مدار آرمیچر قرار گرفت،

برای گشتاور بار ثابت:

یا
و

رابطه بالا نشان می دهد كه كمتر از است.
تنظیم ضعیف سرعت در موتورهای سری چندان مهم نیست. این روش كنترل سرعت برای كنترل سرعت محركهایی نظیر جرثقیل، بالابرها، قطارها و غیره كاربردهای مهمی دارند. از رئوستای بكار رفته برای محدود كردن جریان راه اندازی آرمیچر نیز ممكن است برای كنترل سرعت استفاده كرد.
به منظور استفاده از ظرفیت كامل موتور در همه سرعتها جریان آرمیچر برابر جریان مجاز آرمیچر یعنی مقدار نامی نگه داشته می شود. واضح است كه برای موتور شنت شار آرمیچر كه برابر مقدار نامی است تولید می شود . از آنجائیكه شار میدان در هر دو نوع موتور ثابت باقی می ماند روش كنترل مقاومت مدار آرمیچر به روش گشتاور ثابت (شار میدان ثابت) (جریان نامی آرمیچر) نامیده می شود.
2- كنترل سرعت توسط تغییر :
نام دیگر این روش روش تضعیف میدان است و بر عكس حالات قبل فقط سرعت های بالاتر از سرعت پایه را ایجاد می كند.

الف: موتور شنت:
شار میدان و از اینرو سرعت موتور شنت می تواند با تغییر مقاومت تنظیم میدان به راحتی كنترل شود. این یكی از ساده ترین و اقتصادی ترین روش ها می باشد و بنابراین بطور گسترده در محركه های الكتریكی میدان استفاده می‌شود.
تحت شرایط كار دائمی اگر مقاومت مدار میدان افزایش یابد جریان میدان If و شار میدان كاهش می یابد . از آنجائیكه به واسطه لختی روتور سرعت نمی تواند ناگهان تغییر كند، كاهش در شار میدان سبب كاهش نیروی ضد محركه الكتریكی می گردد و در نتیجه آن جریان بیشتری در آرمیچر جاری می شود. درصد افزایش Ia خیلی بیشتر از درصد كاهش شار میدان است. بدین ترتیب گشتاور الكترومغناطیسی افزایش می یابد و بیش از گشتاور بار شده و موتور شتاب می گیرد. سپس نیروی ضد محركه الكتریكی افزایش می یابد و Ia شروع به كاهش پیدا می كند تا گشتاور الكترومغناطیسی برابر گشتاور بار ثابت گردد. اگر جریان آرمیچر برابر Ia1 برابر شار و برابر Ia2 هنگامی كه شار به تغییر می یابد باشد برای گشتاور بار ثابت داریم:

پدیده بالا كه تغییرات سرعت و جریان آرمیچر در برابر تغییرات شار میدان را تشریح می كند.
در ادامه به بررسی معایب این روش می پردازیم كه نسبتاً مفصل است.

سرعت بالا با میدان خیلی ضعیفی فراهم می شود . این میدان ضعیف درحداكثر سرعت باعث می شود كه جریان آرمیچر برای ایجاد گشتاور بار مشخص افزایش یابد. با افزایش جریان آرمیچر در حالی كه میدان اصلی ضعیف است منتجه شكل موج میدان بطور نامطلوبی معوج می شود كه در شكل نشان داده شده است. حال پیچك كه بازوهایش در معرض چگالی شار حداكثر قرار دارد را

در نظر بگیرید. اگر ولتاژ گردشی القاء شده در پیچك از 30 ولت تجاوز كند، در هوای بین تیغه های مجاور كه به پیچك وصل شده اند ممكن است شكست رخ داده و باعث ایجاد قوس یا جرقه شود . این قوس الكتریكی تا حدی بر روی سطح كموتاتور توسعه پیدا می كند كه منجر به ایجاد جرقه بین جارویك مثبت و منفی و در نتیجه باعث بروز اتصال كوتاه در خط تغذیه موتور می گردد . این نشان می دهد در هنگامی كه سرعت بالا با شار میدان خیلی ضعیف ایجاد می شود كموتاسیون خیلی بد می باشد.

آرمیچر ممكن است در اثر این سرعت بالا گرمای بیش از حد پیدا كند زیرا افزایش جریان آرمیچر باعث افزایش تلفات اهمی می گردد در حالیكه خنك كردن با تهویه متناسباً بهبودی نخواهد داشت.
اگر شار میدان به طور قابل ملاحظه ضعیف گردد، سرعت افزایش می یابد و در اثر این تغییرات كار موتور ناپایدار می گردد. برای مثال هنگامی كه شار میدان خیلی ضعیف شود گشتاور بار ثابت به افزایش جریان آرمیچر احتیاج دارد. نیروی محركه مغناطیسی مربوط به واكنش ضدمغناطیسی آرمیچر می تواند شار میدان ضعیف قبلی را كاهش دهد تا حدی كه گشتاور الكترومغناطیسی كمتر از گشتاور بار گردد و علی رغم افزایش Ia سرعت موتور آهسته كم می‌شود.
گشتاور ثابت در سرعت كاهش یافته به Ia كم نیاز دارد زیرا Ea اساساً ثابت باقی می ماند. كاهش در Ia و بنابراین كاهش در واكنش ضد مغناطیسی آرمیچر، سبب افزایش شار میدان از مقدار ضعیف شده آن می گردد . در نتیجه آن گشتاور الكترومغناطیسی (متناسب با ) شروع با افزایش پیدا می كند هر چند كه Ia كمتر شده باشد . اگر گشتاور موتور بیشتر از گشتاور بار شود موتور شتاب می گیرد و ممكن است دوباره سرعت خیلی زیاد می شود كه در اثر آن اتفاقات بالا ممكن است دوباره روی دهد و باعث بروز نوسانات دوره ای در سرعت موتور یعنی ایجاد پدیده نوسان یكنواخت در موتور شود. اگر میدان سری ضعیفی (مشهور به سیم پیچی پایدار ساز) به میدان شنت اضافه شود، می تواند از این عملكرد ناپایدار جلوگیری كند. سیم پیچی پایدار كننده اجازه می دهد كه بازه وسیعی از سرعت در تمام موتورهائی كه برای تنظیم سرعت در نظر گرفته می شوند بدست آید. برای افزایش بیشتر این بازه سرعت از سیم پیچی جبرانگیر استفاده می شود.

ب: موتورسری: برای تغییر شار میدان و در نتیجه سرعت موتور سری ، سه عامل می تواند مؤثر باشد و بدین ترتیب سه روش وجود دارد.
روش اول: در این روش یك مقاومت به نام مقسم قرار می دهیم به طوریكه با سیم پیچ میدان سری قرار بگیرد، هنگامی كه مقاومت مقسم تغییر می كند . جریان نیز در سیم پیچ میدان سری تغییر خواهد كرد و به این ترتیب شار میدان و درنتیجه سرعت موتور نیز تغییر خواهد كرد.

روش دوم: این روش از سیم پیچ میدان سری انشعاب می گیریم و به این ترتیب تعداد دورهای سیم پیچ میدان تغییر خواهد كرد و نیروی محركه مغناطیسی میدان سری و سرعت تغییر می كند.
با توجه به توضیح زیر در می یابیم كه برای موتورهای سری در حمل و نقل این روش بسیار مفید است:
اگر موتور سری اجباراً با بارهای متغیر كار كند آنگاه مقاومت مقسم باید خیلی اندوكتیو (القائی) باشد. برای مثال هنگامیكه موتور سری برای حمل و نقل استفاده می شود ممكن است كه جمع كننده جریان، اتصالش را با سیم هوایی از دست بدهد. بعد از آن موتور در اثر انرژی جنبشی

موجود در محور خود (لختی) به حركت ادامه می دهد. اما جریان و بنابراین شار میدان سری ممكن است از بین برود. بعد از مدت كوتاه هنگامی كه دوباره اتصال بین جمع كننده و سیم هوایی برقرار شد بواسطه اندوكتانس زیاد سیم پیچ میدان سری ممكن است تمامی جریان از مقاومت مقسم عبور كند. از آنجائیكه جریان در میدان سری در اثر اندوكتانس بالا تقریباً صفر است نیروی ضد محركه الكتریكی ایجاد شده توسط موتور صفر بوده و باعث می شود هنگامی كه اتصال دوباره برقرار شد، جریان آرمیچر ناگهان زیاد شود. همچنانكه قبلاً توضیح داده شد خود مقاومت مقسم نیز باید بیشتر القائی باشد. این مشكل در روش كنترل انشعابات سیم پیچ میدان وجود ندارد و به همین دلیل برای موتورهای سری در حمل و نقل این روش ترجیح داده می شود.
روش سوم: در این روش اتصال سیم پیچ میدان را از سری به موازی تغییر می دهیم یعنی سیم پیچ میدان سری را به دو قسمت مساوی تقسیم می كنیم؛ زمانی كه این دو قسمت به صورت سری وصل می شوند می توان كل نیروی محركه مغناطیسی را به صورت زیر نوشت

نیروی ضد محركه الكتریكی وقتی دو قسمت سیم پیچی تحریك طبق شكل (cii) موازی وصل شوند برای همان جریان Ia از هر مسیر موازی عبور می كند و نیروی محركه مغناطیسی كل برابر است با:

نیروی ضد محركه الكتریكی
: در حالت بدون اشباع مغناطیسی
یا
این نشان می دهد كه اتصال موازی سیم پیچ های میدان سرعت های بالا را برای موتور نتیجه می دهد . برای گشتاور بار ثابت كاهش در شار میدان باعث افزایش Ia و افزایش سرعت می شود. بدینگونه قدرت ورودی VtIa و قدرت خروجی (=گشتاور بار ثابت * سرعت) افزایش می یابد و بنابراین بازده تقریباً بدون تغییر می ماند.
برای كنترل موتور سری و شنت، نیروی ضد محركه الكتریكی Ea اساساً ثابت می ماند. زیرا كاهش در شار میدان با افزایش سرعت متناظر جبران می شود. اگر جریان آرمیچر Ia برابر جریان نامی موتور (مقدار پلاك موتور) نظیر استفاده كامل از ظرفیت موتور باشد قدرت خروجی Ia Ea تقریباً

ثابت می ماند و به این دلیل كنترل سرعت با روش تغییر شار میدان را روش قدرت ثابت می‌ماند.
از آنجائیكه EaIa تقریباً ثابت می ماند، حداكثر گشتاور هنگامیكه موتور با پائین ترین سرعت كار می كند ایجاد می شود. از این نظر روش كنترل شار میدان برای بارهایی كه به گشتاورهای بزرگ در سرعت های پایین احتیاج دارند مناسب می باشد. در حالتی كه گشتاور بار ثابتی در حدود وسیعی از تغییرات سرعت مورد نیاز باشد ظرفیت و اندازه موتور بر اساس بالاترین سرعت ممكنه انتخاب می شود واضح است از چنین موتوری در سرعتهای كم كار كم با ظرفیت كم استفاده می شود.
3- كنترل سرعت توسط تغییر vt : اگر ولتاژ ترمینال (vt) تغییر كند، تقریباً متناسب

با آن نیروی ضد محركه الكتریكی (Ea) نیز تغییر می كند، زیرا داریم:

و برای حالاتی كه شار ثابت است ، مثلاً موتور شنت DC سرعت نیز تقریباً متناسب با vt تغییر می كند. برای كار موتور DC ابتدا باید ac به DC تبدیل شود و بعد از آن به آرمیچر اعمال شود و روش برای تغییر سرعت با تغییر ولتاژ ترمینال وجود دارد .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ارائه يک مدل جديد جهت حفظ محرمانگي عاملهاي سياردريک محيط چندعامله تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه يک مدل جديد جهت حفظ محرمانگي عاملهاي سياردريک محيط چندعامله تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارائه يک مدل جديد جهت حفظ محرمانگي عاملهاي سياردريک محيط چندعامله تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارائه يک مدل جديد جهت حفظ محرمانگي عاملهاي سياردريک محيط چندعامله تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي يافته هاي نوين پژوهشي درمهندسي برق و علوم کامپيوتر

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

عاملهامهمترین رکن یک سیستم چندعامله می باشند عاملها وبطور خاص عاملهای سیار موجودیت های نرم افزاری هستند که میتوان ازآنها درسیستم های چندعامله استفاده کرد جهت استفاده موثروایمن ازعاملهای سیار درچنین سسیتم های نکات مختلفی را باید موردتوجه قرارداد یکی ازاین نکات برقراری امنیت عااملهای سیار دراینگونه سیستم ها می باشد امنیت عاملهای سیاردارای چندین وجهمی باشد وجوه امنیتی عاملهای سیار را میتوان شامل حفظ یکپارچگی حفظ محرمانگی کنترل دسترسی عدم انکار و احراز هویت درچنین سستم هایی دانست تاکنون جهت حفظ محرمانگی عاملهای سیار روشهای مختلفی ارایه شدها ست که پایه و اساس آنها بررمزنگاری ورمزگشایی بنا نهاده شده است هریک ازاین روشها طبیعتا دارای مزایا و معایبی م ی باشند موضوعی که دراین زمینه کمتر به آن توجه شده است استفاده ازویژگیهای خودعاملها نظیر همکاری یادگیری وتکنثیر وتحرکم و استقلال و... درجهت برقراری امنیت عاملهای سیار می باشد دراین مقاله بااستفاده ازویژگیهای عاملهای سیاروترکیب آنها ونیز رمزنگاری به عنوان روش پایه حفظ محرمانگی یک روش موثر جهت حفظ محرمانگی عاملهای سیار درمحیطهای چندعامله ارایه میگردددرادامه این روش شبیه سازی گردید و مورد ارزیابی قرار میگیرد نتایج حاصل ازشبیه سازی حاکی ازبهبود این روش درمقایسه با روشهای موجود می باشد


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله Predicting Macro Scale Parameters of Porous Media by Micro Scale CFD Modeling of Fluid Flow تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Predicting Macro Scale Parameters of Porous Media by Micro Scale CFD Modeling of Fluid Flow تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله Predicting Macro Scale Parameters of Porous Media by Micro Scale CFD Modeling of Fluid Flow تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Predicting Macro Scale Parameters of Porous Media by Micro Scale CFD Modeling of Fluid Flow تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی فناوری های نوین در شیمی و مهندسی شیمی
تعداد صفحات: 9
چکیده:

The structure of porous media in format of electron microscopy image was used and geometry of fluid flow in a sample porous media was created. The flowpatterns are described and the pressure and the shear stress at the fluid/solid surfaces are analyzed in the porous media by means of Computational Fluid Dynamic. Threelaminar flow regimes; Darcy, transition and strong inertia were shown. As a consequence, the Non-Darcy 2D-flow is correctly modelled by Forchheimer’sequation. Capillary pressure hysterics in drainage and imbibitions of wetting phase to porous media because of pore structure has been shown. Residual saturation of nonwetting and wetting phases in drainage and imbibitions has been illustrated, too.Finally, connection between imaging results and informative data bank from numerical modelling was shown


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

اهميت تراريختي گياهان در مقابله با بيوتروريسم تحت pdf دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اهميت تراريختي گياهان در مقابله با بيوتروريسم تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اهميت تراريختي گياهان در مقابله با بيوتروريسم تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اهميت تراريختي گياهان در مقابله با بيوتروريسم تحت pdf :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس پدافند غيرعامل و توسعه پايدار

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

با وجود پیشرفت در پیشگیری و درمان بیماری های عفونی، آن ها همچنان یک تهدید بزرگ برای سلامت عمومی مردم جهانبه شمار می آیند. باوجود اینکه بیماری های عفونی به طور طبیعی منتقل می شوند، می توانند از طریق انتشار عمدی یا انتشار شکلهای اصلاح شده یا مهندسی شده پاتوژن های تهدید کننده زندگی یا سم های بیولوژیکی به عنوان عوامل جنگ زیستی یا بیوتروریسماستفاده شوند. استفاده از گیاه به عنوان کارخانه زیستی جهت تولید وسیع و مقرون به صرفه پروتئین های نوترکیب بسیار مورد توجهبیوتکنولوژیست ها واقع شده است. در طول دهه گذشته تلاش های قابل توجهی به سمت توسعه واکسن های تهیه شده خوراکیمبتنی بر گیاه انجام شده است. در این مقاله استراتژی ها و اهمیت تولید واکسن ها در گیاهان تراریخته در برابر آلودگی های مرتبط بابیوتروریسم مورد بحث قرار می گیرد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله شبيه سازي فرآيند ماشينکاري متعامد آلومينيوم 6063 به روش المان محدود تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبيه سازي فرآيند ماشينکاري متعامد آلومينيوم 6063 به روش المان محدود تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شبيه سازي فرآيند ماشينکاري متعامد آلومينيوم 6063 به روش المان محدود تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبيه سازي فرآيند ماشينکاري متعامد آلومينيوم 6063 به روش المان محدود تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: اولین همایش منطقه ای مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 5

چکیده:

در این پژوهش هدف شبیه سازی فرایند ماشینکاری متعامد با استفاده از روش المان محدود می باشد و به بررسی نیروهای وارد به نوک ابزار از طرف قطعه کار پرداخته شده است. شبیه سازی به روش المان محدود درک فرایند برش را آسان و طراحی ابزار را در جهت افزایش عمر ابزار و کاهش نیروهای ماشینکاری بهینه می نماید . شبیه سازی این فرآیند به صورت سه بعدی در نرم افزار دیفرم 1 صورت گرفته است . برای بررسی صحت نتایج استخراج شده از نرم افزار کلیه شرایط شبیه سازی نرم افزار به صورت عملی با استفاده از دینامومتر مورد بررسی قرار گرفت . این بررسی ها نشان دهنده تطابق بسیار خوبی بین نتایج تحلیل حاصل از شبیه سازی با نتایج حاصل از آزمایش می باشد . با تکیه بر این تطابق به بررسی تنش ، کرنش و حرارت حین فرآیند بین ابزار و قطعه کار پرداخته شده است .


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله Study of the effect of different synthesis parameters on the morphology and microstructure of polyaniline تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Study of the effect of different synthesis parameters on the morphology and microstructure of polyaniline تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله Study of the effect of different synthesis parameters on the morphology and microstructure of polyaniline تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Study of the effect of different synthesis parameters on the morphology and microstructure of polyaniline تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: چهاردهمین همایش بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

تعداد صفحات: 9

چکیده:

the effect of synthesis parameters on the morphology of polyaniline was investigated . Pani was produced using ammonium persulphate APS as an oxidating agent and hydrochloric , phosphoric or methane sulfonicacids as dopnts . Different parameters such as temperature , APS to aniline molar ration and molarity of acid were changed in order to archieve the pani product with optimized fibrous structure i.e.the highest ration of length to thickness. scanning electron microscopy SEM was used to study the stucture of the synthesized P Ani. the results showed that the morphology of polyaniline is dependent on the synthesis conditions. the best morphology of the samples with the highest length/diameter ratio were achieved using 0.5 M HCl , acid /aniline molar ratio=100,APS/aniline molar ratio=0.25,T=40C , and time =3.5hrs.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 28 اسفند 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سازمان مطلوب از منظر اسلام بر اساس يکي از 7sمکنزي (نيروي انساني) تحت pdf دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد سازمان مطلوب از منظر اسلام بر اساس يکي از 7sمکنزي (نيروي انساني) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي سازمان مطلوب از منظر اسلام بر اساس يکي از 7sمکنزي (نيروي انساني) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن سازمان مطلوب از منظر اسلام بر اساس يکي از 7sمکنزي (نيروي انساني) تحت pdf :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي اقتصاد،مديريت،حسابداري با رويکرد ارزش آفريني

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

امروزه در تجزیه و تحلیل رفتار سازمان ها، پرداختن به مقوله سازمان مطلوب از منظر اسلام یکی از الزامات است. سازمان مطلوب از منظر اسلام، سازمانی است که بتواند شاخص های اسلامی را رعایت کند. الگوی مک کنزی 7 شاخص مهم را بعنوان ویژه گی سازمان مطلوب نام می برد که یکی از این ابعاد، نیروی انسانی می باشد. شکی نیست که عامل انسانی مهمترین بخش تحول و توسعه جوامع است لذا یکی از بارزترین مولفه های موفقیت سازمان ها در رسیدن به اهدافشان در راستای افزایش بهره وری، در گرو نقشی است که نیروهای انسانی می توانند ایفا نمایند. در سازمان های مطلوب از منظر اسلام، جایگاه نیروی انسانی بسیار متفاوت بوده چراکه اساس آن حفظ کرامت انسانی در سایه اخلاق و کرامت انسانی می باشد. بدیهی است وجود دو مولفه یاد شده موجب بهبود عملکرد کارکنان و نیز ارتقای سلامت در سازمان می شود. به عبارت دیگر تقویت سیستم اخلاقیات و حفظ کرامت انسانی به زعم سازمان های مطلوب از منظر اسلام، اعتماد و انگیزش را افزایش داده و معضلات اخلاقی را مهار می نماید تا تهدیدها به فرصت، تبدیل شود. همچنین سازمان مطلوب از منظر اسلام به ارتباطات نیز توجه خاصی دارد چراکه معتقد است هرقدر کیفیت زندگی کاری و ارتباطات سازمانی سالم و موثر، بیشتر باشد، تنش های موجود در مسیر انجام وظایف سازمانی کاهش چشم گیری خواهد یافت و بالطبع سازمان موفق تر عمل خواهد نمود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

بررسي تاثير تغيير در زاويه تمايل پرده آب بند زير سد بتني، بر ميزان نشت از فونداسيون سد با استفاده از روش المان محدود تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير تغيير در زاويه تمايل پرده آب بند زير سد بتني، بر ميزان نشت از فونداسيون سد با استفاده از روش المان محدود تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير تغيير در زاويه تمايل پرده آب بند زير سد بتني، بر ميزان نشت از فونداسيون سد با استفاده از روش المان محدود تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير تغيير در زاويه تمايل پرده آب بند زير سد بتني، بر ميزان نشت از فونداسيون سد با استفاده از روش المان محدود تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس سراسري توسعه محوري مهندسي عمران، معماري، برق و مکانيک ايران

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

امروزه سدهای بتنی از مهمترین سازههای آبی محسوب میشوند که در تامین آب مورد نیاز جوامع انسانی نقش کلیدی را ایفا میکنندبنابراین پارامترها و عوامل مهمی که در پایداری سد مهم هستند در دهههای اخیر مورد توجه مهندسین طراح سدهای بتنی قرار گرفتهاند.طبیعت متفاوت سازندهای طبیعی در محل احداث سدهای بتنی از یک طرف و رفتار پیچیده مصالح سد از طرف دیگر ارزیابی کمی و کیفی پارامترهای رفتاری خاک را ضروری مینماید. بحث کنترل نشت از پی سدهای بتنی در بسیاری سدها از اهمیت فوق العادهای برخوردار است. افزایش میزان نشت از پی سدهای بتنی و فراتر رفتن آن از میزان حداکثر مجاز نشت از عوامل ناپایداری سدهای بتنی وتخریب آنها محسوب میشود. این پدیده وابستگی بسیار زیادی به خطوط جریان عبوری از زیر سد و شبکه جریان دارد که میتوان ازاین شبکه میزان دبی عبوری را به دست آورد.اما برای تغییر این دبی برای کنترل جریان عبوری معمولاً از پردهی آببند استفاده میشود. وجود این پرده در نواحی مختلف زیر سد تاثیر زیادی روی میزان دبی عبوری از زیر سد دارد. همچنین طول این پرده نیز شکل خطوط جریان و خطوط هم پتانسیل را تغییر میدهد. در این تحقیق سعی بر آن است که با توجه به میزان نفوذپذیری در راستای قائم وافقی تاثیرات مشخصات هندسی این پرده را بر شبکه جریان عبوری از زیر سد بتنی و در نهایت میزان نشت آن مورد بررسی قرار گیرد و پس از مدلسازی توسط نرمافزار PLAXIS2D و بررسی پارامتریک مدل، حالات مختلف با یکدیگر مقایسه گردد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

بررسي رابط سرماي اجتماعي و شادکامي با عملکرد شغلي پرستاران بيمارستان ولي عصر بيرجند تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابط سرماي اجتماعي و شادکامي با عملکرد شغلي پرستاران بيمارستان ولي عصر بيرجند تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابط سرماي اجتماعي و شادکامي با عملکرد شغلي پرستاران بيمارستان ولي عصر بيرجند تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابط سرماي اجتماعي و شادکامي با عملکرد شغلي پرستاران بيمارستان ولي عصر بيرجند تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش علمي پژوهشي علوم تربيتي و روانشناسي آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي ايران

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

این مقاله به بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و شادکامی با عملکرد شغلی پرستاران بیمارستان ولی عصر بیرجند می پردازد و تلاش می کند با این پرسش ها پاسخ دهد: سرمایه اجتماعی و شادکامی چه تأثیری بر عملکرد شغلی دارند؟ این پژوهش با روش پیمایشی صورت گرفته و جامعه آماری آن را بیمارستان ولی عصر بیرجند تشکیل می دهند و حجم نمونه 161 نفر می باشد که با استفاده از جدول مورگان و به روش تصادفی ساده انتخاب شده اند. داده های پژوهش با استفاده از پرسشنامه عملکرد شغلی پاترسون و پرسشنامه شادکامی آکسفورد و پرسشنامه سرمایه اجتماعی حسینی جمع آوری گردید و برای تجزیه و تحلیل داده ها از روش مدل سازی معادلات ساختاری (SEM) مبتنی بر حداقل مربعات جزئی (PLS) استفاده شده است. نتایج پژوهش نشان می دهد که سرمایه اجتماعی بر عملکرد شغلی ارتباط معناداری دارد و شادکامی بر عملکرد شغلی ارتباط معناداری دارد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بازخواني نقش و جايگاه فرهنگ پيرامون شکل گيري مصاديقي ازفضاهاي عمومي شهري تحت pdf دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بازخواني نقش و جايگاه فرهنگ پيرامون شکل گيري مصاديقي ازفضاهاي عمومي شهري تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بازخواني نقش و جايگاه فرهنگ پيرامون شکل گيري مصاديقي ازفضاهاي عمومي شهري تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بازخواني نقش و جايگاه فرهنگ پيرامون شکل گيري مصاديقي ازفضاهاي عمومي شهري تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری
تعداد صفحات: 16
چکیده:
همواره نمود و کیفیت هر بافت زیستی فارغ از نیازهای مادی و فیزیکی نشات گرفته از یک سری نیازهای فرا مادی بشری بوده است، که اساس این نیازها احساس یک سری عقاید و دیدگاههای مردمی است که در افق بلند مدت مردمان هر مجموعه ی زیستی می تواند تامین کننده ی تعالی و مطلوب آنان باشد. کالبدهای معماری به سان آئینه ای هستند که انعکاس دهنده ی فرهنگ و الگوهای مقبول مردمان هر محیط زیستی می باشند. ارتباط بین فرهنگ و معماری و شهر سازی همواره مسیری دو طرفه بوده و است، که با شناخت مطلوب هر کدام می توان جایگاه برجسته و ایفای نقش هر یک در شکل گیری و تداوم و تعالی دیگری را باز شناخت در این پژوهش سعی شده با تحلیل مصادیقی موفق از فضاهای عمومی شهری موجود در سطح جهان به جایگاه فرهنگ جاری و بومی آن محیط های شهری و تاثیرات فرهنگ ساکنان آن محیط های زیستی پیرامون نحوه ی خلق مطلوب تر فضاهای عمومی موجود در محیط های شهری مورد تحلیل و بررسی دست یافته شود


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,