خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله تأثير دماي پيشگرم قالب بر ريزساختار يک آلياژ زيست سازگار ريختگي پايه کبالت تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تأثير دماي پيشگرم قالب بر ريزساختار يک آلياژ زيست سازگار ريختگي پايه کبالت تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تأثير دماي پيشگرم قالب بر ريزساختار يک آلياژ زيست سازگار ريختگي پايه کبالت تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تأثير دماي پيشگرم قالب بر ريزساختار يک آلياژ زيست سازگار ريختگي پايه کبالت تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: دومین همایش مشترک انجمن مهندسین متالورژی و انجمن ریخته گری ایران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

آلیاژ Co-28%Cr-6%Mo به عنوان یک آلیاژ زیست سازگار به طور وسیعی در پزشکی جهت ساخت کاشتنی های مورد استفاده در بدن کاربرد دارد. در پژوهش حاضر تأثیر درجه حرارت پیشگرم قالب در فرایند ریخته گری دقیق با قالب توپر بر روی ریزساختارهای ریختگی آلیاژ فوق مورد بررسی قرار گرفت. بدین منظور دماهای پیشگرم 550، 700، 850 و 1000 درجه سانتیگراد در یک مقدار فوق گداز معین انتخاب گردید. نمونه ها توسط متالوگرافی نوری و الکترونی و آزمایش سختی سنجی ماکرو مشخصه یابی گردید. نتایج نشان داد که با زیاد شدن دمای پیشگرم قالب اندازه دانه های زمینه و کاربیدهای ثانویه در ساختار افزایش می یابد. در چنین شرایطی کسر حجمی کاربیدهای یوتکتیکی راسب شده در مرزدانه ها کاهش پیدا می کند. در دماهای 850 و 1000 درجه سانتیگراد مورفولوژی کاربیدها به سمت بلوکی شدن میل کرده و در فصل مشترک بین زمینه و کاربید یوتکتیکی و همچنین در زمینه دندریتی رسوب می کنند. ریزساختار مطلوب با دانه های نسبتاً ریز همراه با توزیع یکنواختی از فاز ثانویه در دمای 850 درجه سانتیگراد بدست آمد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ارزيابي و انتخاب بازار در زنجيره تامين با استفاده از مدل هاي تصميم گيري چند معياره(مطالعه موردي شرکت پتروشيمي خوزستان) تحت pdf دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزيابي و انتخاب بازار در زنجيره تامين با استفاده از مدل هاي تصميم گيري چند معياره(مطالعه موردي شرکت پتروشيمي خوزستان) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارزيابي و انتخاب بازار در زنجيره تامين با استفاده از مدل هاي تصميم گيري چند معياره(مطالعه موردي شرکت پتروشيمي خوزستان) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارزيابي و انتخاب بازار در زنجيره تامين با استفاده از مدل هاي تصميم گيري چند معياره(مطالعه موردي شرکت پتروشيمي خوزستان) تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس ملي تحقيقات بازاريابي

تعداد صفحات : 20

چکیده مقاله:

موضوع زنجیره تامین و مدیریت آن یکی از مهمترین مباحثی است که امروزه سازمانها با آن رو به رو هستند. با ظهور بحث مدیریت زنجیره تامین توجه سازمان ها از درون فرآیند های داخلی سازمان به بیرون و تحلی اعضای بالایی و پایینی زنجیره تامین جلب شود. به علت آنکه هدف نهایی هر زنجیره تامین خلق ارزش و کسب رضایت مشتری می باشد لذا اهمیت انتخاب بازار به عنوان یکی از اعضای زنجیره تامین دارای اهمیت خاصی است. ارزیابی و انتخاب بهترین بازار ها با توجه به پراکندگی معیارها و مشخص نبودن و مبهم بودن اطلاعات مربوط به محدودیت ها و پارامترهای مساله، تصمیم گیری چند معیاره رو به رو می نماید. در این پژوهش با توجه به مفاهیم زنجیره تامین در شرکت پتروشیمی خوزستان از طریق مطالعه و مصاحبه با کارشناسان شناسایی شده و سپس به روش فرآیند تحلیل سلسله مراتبی اولویت بندی می شوند. در مرحله بعد با توجه به محدودیت های موثر در انتخاب بازار با استفاده از برنامه ریزی آرمانی، ارزیابی نهایی برای تعیین بهترین بازارها انجام شده است. نتایج حاصل از حل مدل توسط برنامه ریزی آرمانی نشان داد که بازار چین، هند، ترکیه از نظر وزن معیار در بازارها، وزن نهایی و سود فروش و همچنین میزان تقاضا برای محصولات شرکت در اولویت می باشند و به عنوان بهترین بازارها برای شرک پتروشیمی خوزستان انتخاب شدند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله نانو پودر TiO2 و کاربردهاي آن در حذف آلوده کننده هاي ميکروبي آب تحت pdf دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نانو پودر TiO2 و کاربردهاي آن در حذف آلوده کننده هاي ميکروبي آب تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نانو پودر TiO2 و کاربردهاي آن در حذف آلوده کننده هاي ميکروبي آب تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نانو پودر TiO2 و کاربردهاي آن در حذف آلوده کننده هاي ميکروبي آب تحت pdf :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: اولین کنفرانس فناوری نانو در محیط زیست

تعداد صفحات: 12

چکیده:

در سال های اخیر استفاده از فتوکاتالیست های ناهمگن به ویژه TiO2 برای کاهش آلودگی های محیط زیست، کاهش ترکیبات آلی آلوده کننده هوا و پس آبها بسیار مورد توجه محققین بوده است. برخی گزارشات حاکی از کشتار میکروب ها و سلول های توموری به وسیله نور هستند. از مزایای UV/ TiO2 در تکنولوژی ضد عفونی می توان سطان زا نبودن آن را نام برد. در این مقاله خاصیت ضد باکتریایی نانو TiO2 بر آب آلوده به گونه باکتری E.coil مورد بررسی قرار گرفته . اثرات مختلفی چون حالت فیزیولوژیکی E.coil غلظت اولیه E.coil وطول مدت تابش نور UV بر غیر فعالسازی باکتری مطالعه گردید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله اصول سرپرستي (فروش ) تحت pdf دارای 40 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اصول سرپرستي (فروش ) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اصول سرپرستي (فروش ) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اصول سرپرستي (فروش ) تحت pdf :

اصول سرپرستی (فروش )

            هر سازمانی برای رسیدن به اهدافی فعالیت می کند. مهمترین هدف یک سازمان یا شرکت ارائه کار یا خدمات است. و باید کالاها، تولید یا خدمات را طوری ارائه دهد که برای مصرف کنندگان مقبول افتد. فروش با فنون متاقعد کردن طرف مقابل یا به اصطلاح عام با مشتری مرتبط است. مسلماً با خواندن کتاب درباره روشهای فورش می توان آنها را آموخت و به کار گرفت. ما به بررسی مسایل خواضی که مبتلا به فروشندگی ایرانی است پرداخته ایم. شاهد مثالهای زیر نمایانگر این دو نکته اساسی است که اولاً (فروش مثل هر مهارت دیگر یک تخصص است و باید با آموزش و تمرین آموخته شود، باوری که در یارن ضعیف است. دوم اینکه مواردی پیش می آید که در آنها روشهای گفته شده در کتابها کارائی ندارند و مستلزم ابتکار و نو آوری هستند. تجربیات ما نشانگر انعطاف پذیری شرایط فروش و حضور مشکلات خاص در موقعیت اجتماعی ما می باشد.

 احترام به مشتری از نکات کلیدی فروش است

            یکی از فعالیتهای عمده شرکت ما، تولید یکنوع وسیله الکتریکی است. از آنجا که این وسیله بطور سفارشی برای مشتریان ما تولید می شود، لذا ضروری است که اکثر خریداران، قبل از خرید، یکبار از محل کارخانه ما بازدیدد کنند و امکانات و توانائیهای شرکت ما را بررسی نمایند.

            از جمله مشکلات ما برای فروش اینگونه محصولات، وجود شرکتی رقیب بود. این شرکت 15 سال بیشتر از ما سابقه فعالیت داشت و با امکانات خاص آنموقع، موفق به دریافت مقادیر زیادی ارز، با نرخ بسیار ارزان جهت خرید ماشین آلات و تجهیزات خود شده بود و با سرماه ای اندک امکانات فوق العاده زیادی فراهم آورده بود.

            اگر ما تصمیم می گرفتیم ماشین آلات و ابزار مورد نیاز خود را ، معادل کارخانه آنها تهیه کنیم علاوه بر اینکه چنین سرمایه ای در اختیار نداشتیم، تهیه آن میزان سرمایه گذاری، عملاً امکان رقابت را از ما می گرفت؛ زیرا باید ارز به نرخ حدوداً یکصد برابر آنها تهیه می کردیم و در نتیجه، قیمت تمام شده محصولات ما حداقل 20 تا 50 برابر قیمت تمام شده آنها می گشت. بنابر این امکان رسیدن به آنها برای ما به هیچ وجه نه وجود نداشت و نه به فرض وجود، توجیه اقتصادی داشت. اما ما معتقد بودیم و ایمان داشتیم که توان فنی و تخصصی ما، اگر از آها بیشتر نباشد، حداقل کمتر از آنها نیست.

            مدتها در این فکر بودم که چگونه بر این مشکل فائق آیم و مشتریان را متقاعد به خرید از شرکت خودمان بکنم. در همین خلال، ظرف مدت یکماه، دو مشتری بزرگ دولتی که هم از کارخانه آنها و هم از کارخانه ما بازدید کرده بودند شرکت ما را بعنوان تامین کننده کالا تایید نمودند. فرصت خوبی بود که از دیدگاه مشترین توانمندیهای خودمان را بفهمم و همچنین، ضعفهای موجود را تا نسبت به رفع نقایص و تقویت توانمندیها اقدام نمایم. هر دو مشتری بر روی دو نکته تاکید داشتند که شاید از نظر من در نگاه اول مهم جلوه نمی کرد، اما بعدها تاکید فراوان بر روی همین دو نکته باعث گردید که تعداد بسیار زیاد و غیر قابل تصوری از مشتریان را به خود جذب کنیم. آن دو نکته به قول مشتریان به شرح ذیل بود:

الف: در مواردی که نقصی بر روی دستگاه شما مشاهده می کنیم و آن را متذکر می شویم شما ضمن احترام به نظرات ما آن را یادداشت می کنید. در صورتی که در شرکت رقیب نه تنها تذکر ما را نمی پذیرند بلکه با ما بحث هم می کنند تا شاید ما را متقاعد سازند که در اشتباهیم.

ب: مدیرعامل شرکت شما را براحتی ملاقات می کنیم و با او مستقیما وارد مذاکره می شویم و با او غذا می خوریم، در صورتی که در شرکت دیگر به دلیل بزرگی از ابتدا تا انتها تنها با یکی از فروشندگان در تماس هستیم و اگر قرار باشد غذایی بخوریم تنها با همان فروشنده یا حداکثر با مدیرفروش غذا می خوریم.

بعد از آن قرار بر این گذاشتیم که اگر بنابر بازدید مشتری از کارخانه و صرف غذا در محل کارخانه باشد حتما غذا را با آنها بخورم و در ضمن متوجه شدم که مشتری بر روی یک نکته اساسی تاکید دارد و آن احترام و اهمیت به نظراتشان است.

2-2- دادن اطلاعات تخصصی به مشتری الزامی نیست

همزمان با تصدی شغل مدیرعاملی برخی از فروشهای شرکت را نیز خودم اداره می کردم تمامی مراحل فروش را از ابتدا تا انتها انجام می دادم و معتقد بودم با این کار علاوه بر اطلاع از موانع و مشکلات فروش و کسب نقطه نظرهای مشتریان باعث ایجاد انگیزه در دیگر فروشندگان نیز می‌شوم هیچگاه فروشندگان نمی توانستند در مقابل من بگویند، فروش دستگاه مشکل دارد یا قیمت دستگاه گران است؛ جملاتی که همواره فروشندگان و یا مدیرفروش به مدیرعامل تحویل می دهند.

در یکی از این پروژه های فروش که مبلغ فروش بسیار قابل توجه نیز بود دستگاه بسیار خوبی را با کیفیت عالی به مشتری عرضه کردم علی رغم تشکیل جلسات متعدد با مشتری و توضیحات فراوان در مورد دستگاه متاسفانه مشتری نه تنها به اطلاعات ذیقیمت و پیشنهاد عالی و استثنایی من توجهی نکرد بلکه با کمال شگفتی در نهایت تعداد زیادی دستگاه با کیفیت و مشخصات فنی بسیار ضعیف، از شرکت دیگری خریداری نمود. این مطلب مدتها ذهن من را به خود مشغول کرده بود. پس از اتمام خرید مشتری از شرکتی دیگر موضوع را تعقیب کردم تا علت را بیابم و بتوانم نقصیه را جبران کنم. سرانجام پاسخ سوال  خود را دریافتم. پس از مدتها خریدار علت را برایم چنین توصیف کرد:

«توضیحات فنی زیادی دادی و من واقعا متوجه شدم که اطلاعاتم در این زمینه ضعیف است. نگران شدم که نکند در خرید کلاه به سرم برود لذا از شرکت دیگری خرید کردم.»

بعدها این تجربه برایم مفید واقع شد و متوجه شدم که برای فروش نیازی به این نیست که مشتری را متوجه کنم سواد من از او بیشتر است و اطلاعات بیشتری دارم تنها کافی است در حد دانش مشتری اطلاعات فنی در اختیارش قرار دهم به طوری که مشتری همواره احساس کند معلوماتش از من بیشتر است. با دادن اطلاعات زیاد فنی ممکمن است به مشتری احساس حقارت دست دهد و این امر خود باعث انصراف خریدار شود.

3-2- باید ریشه داشت، ساقه قطور کافی نیست

پنجره پشت اتاقم مشرف به خیابانی است که در آن چند درخت چنار بسیار تنومند، با شاخ و برگهای فراوان، همیشه توجه مرا به خود جلب می کند. هر زمان که به آنها نگاه می کنیم جملات یکی از دوستانم را به خاطر می آروم که «درختان عظیم و تنومند، به منزله شرکتهای بزرگ و قوی هستند آنچه که آنها را برافراشته نگاه می دارد، ریشه هایشان است که هر کدام از آنها تنها ملکول آب جذب می کنند و همین ملکول هایند که درخت را زنده نگه می دارند.

            مشتریان کوچک نیز، همانند ریشه های درخت، مولکول به مولکول، برای شرکت سود آوری دارند و نهایتاً شرکت را زنده نگه می دارند. دی نیمه دوم سال 1376 بحران اقتصادی شدیدی بر شرکت حاکم گردید و دلیل آن نیز ، بر گزاری انتخابات ریاست جمهوری و به روی کار آمدن رئیس جمهور و وزرای جدید بود. در نتیجه، تغییرات فراوانی در سطوح مدیریتی سازمانهای دولتی به وجود آمد.

            مدیران جدید از تصمیم گیری احتراز می نمودند و مدیران قبلی، چون در خطر تغییر بودند، از تصمیم گیریهای اساسی و از جمله، خرید نیز، خودداری می کردند. در این تنگنا، آنچه که ما را نجات داد، خریدهای مشتریان قدیمی و کوچک بخش خصوصی بود که فارغ از قیل و قال سازمانهای دولتی، به خرید از ما ادامه می دادند و یکبار دیگر نقش ارزنده آنها را بطور جدی تجربه نمودم.در تاکید این مطلب، به یاد دارم که یکی از شرکهایی که در صنف ما فعالیت چندانی نداشت، یکباره شروع به سرمایه گذاری و راه اندازی خط تولید محصولاتی مشابه تولیدات ما را نمود. علت را از مدیر مربوط سئوال کردم. گفت، «یکی از سزمانهای دولتی، سفارش تولید بیش از هزار دستگاه را به ما داده است»(کل تولید این دستگاه توسط سایر شرکتها در سال قبل حدوداً 5000 دستگاه بود) از او سئوال کردم آیا مشتری دیگری دارد، گفت تا این مشتریان بزرگ هستند نیاز به تک فروشی نیست. بعد از دو سال متوجه شدم که این شرکت در حال فروش تجهیزات خط تولید خود می باشد؛ زیرا مشتری بزرگ دولتی خرید خود را انجام داده بود و دیگر نیازی به دستگاه نداشت. ایشان در طول یکسال، هیچگونه بازاریابی برای فروش محصول خود نکرده بود و به امید مشترین بزرگ دیگری بود و نهایتاً موفق به چنین فروشی نگریده بود. اکنون تمامی ریشه هایی که می توانست ایجاد کند، تبدیل به ساقه قطوری کرده بود که آن هم به یکباره قطع شده، و حیات شرکت خود را از دست داده بود. بیاد داشته باشید که در فروش باید ریشه ایجاد نمایید و ریشه ها هستند که درخت تنومند شما را زنده نگه می دارند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

پنهان کردن داده در ويدئو H.264 توسط بردارهاي حرکتي تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پنهان کردن داده در ويدئو H.264 توسط بردارهاي حرکتي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پنهان کردن داده در ويدئو H.264 توسط بردارهاي حرکتي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پنهان کردن داده در ويدئو H.264 توسط بردارهاي حرکتي تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش منطقه اي کنترل، الکترونيک و هوش مصنوعي

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

امروزه انتقال داده ها بر روی اینترنت از همه جهات ایمن نیست. پس به منظور جلوگیری از دسترسی بهاطلاعات باارزش ما نیاز به اقدامات امنیتی ویژه ای داریم. یک روش برای انتقال امن داده ها روش نهان نگاری است که با پنهان کردن موجودیت پیام خود امنیت بیشتری را ایجاد می کنیم د راین مقاله یک الگوریتم نهان نگاری در جریان ویدئو H264 ارائه شده است که در ان از ویدئو فشرده شده برای پنهان کردن داده ها استفاده می شود به گونه ای که از بردارهای حرکتی برای رمزنگاری و بازسازی داده در هر دو پیش بینی فریم P و فریم B در ویدئو فشرده کمک گرفته شده است این بردارهای حرکتی با استفاده از ماکروبلاک خطای پیش بینی بدست آمده و در ادامه از روشهای مبتنی بر ویژگی های برداری مانند اندازه و زاویه استفاده می شود. و سپس بیتهای پیام مخفی با استفاده از روش LSB جایگزین می شود این الگوریتم بر روی انواع مختلفی از فیلمها مورد ازمایش قرار گرفته که براساس معیارهای فوق الذکر روش پیشنهادی به خوبی عمل کردهاست


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله شناسايي گياهان دارويي منطقه بورالان ماکو تحت pdf دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شناسايي گياهان دارويي منطقه بورالان ماکو تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شناسايي گياهان دارويي منطقه بورالان ماکو تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شناسايي گياهان دارويي منطقه بورالان ماکو تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: ششمین کنگره علوم باغبانی ایران

تعداد صفحات: 3

چکیده:

ایران با داشتن شرایط اقلیمی متنوع، تنوع وسیعی از گیاهان را در خود جای داده است. امروزه با توجه به مضرات مصرف داروهای شیمیایی تمایل بشر به سمت طب سنتی و استفاده از گیاهان دارویی افزایش یافته است. شناسایی گیاهان دارویی در هر منطقه می تواند حائز اهمیت فراوانی باشد. منطقه بورالان در شمال آذربایجان غربی از جمله مناطقی است که به دلیل اقلیم خاص دارای تنوع قابل ملاحظه ای از نظر رژم پلاسم گیاهی است. در این پژوهش رژم پلاسم این منطقه از نظر گیاهان دارویی مورد بررسی قرار گرفت و نتایج نشان داد که لیست فلورستیکی گیاهان محدوده مورد مطالعه شامل 27 خانواده و 97 گونه می باشد. مهمترین گیاهان دارویی شناخته شده در این منطقه شامل خشخاش، آویشن، بابونه، گشنیز، کنگر، درمنه، ختمی، فرفیون، زرشک، خاکشیر، علف هفت بند، شیر خشت، شیرین بیان و تلخ بیان، گون، مریم گلی، نسترن وحشی، گل گاوزبان، آلاله، افدرا، میخک وحشی، گلایول وحشی می باشد. به نظر می رسد تنوع گیاهان دارویی در منطقه به دلیل تنوع اکولوژیکی قابل توجه می باشد. پوشش گیاهان دارویی این منطقه در گذشته بسیار غنی بوده و لیکن رستنی های آن در سال های اخیر یا به طور کلی نابود یا دچار تغییرات جدی شده است. ولی با این وجود در حال حاضر نیز با توجه به نتایج این پژوهش این منطقه تنوع وسیعی از نظر نوع و گستردگی گیاهان دارویی دارد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله اثر نسبت جرم بر عملکرد سازه هاي داراي ديوار برشي تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر نسبت جرم بر عملکرد سازه هاي داراي ديوار برشي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر نسبت جرم بر عملکرد سازه هاي داراي ديوار برشي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر نسبت جرم بر عملکرد سازه هاي داراي ديوار برشي تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهارمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 7

چکیده:

یکی از عوامل موثر بر میزان انعطاف پذیری کف ، نسبت جرم کف به د یوارها در ساختمان های حاو ی د یوار برش ی است . این نسبت گاه ی یک ی از مهم ترین پارامترها ی تع یین کننده رفتار کف م ی باشد . در این مقاله، به منظور بررس ی م یزان اثر گ ذاری این نسبت، سازه هایی با نسبت جرم های مختلف مورد تحل یل قرار گرفته اند . نتایج این تحلیل ها نشان م ی دهد که گاه ی رفتارکف با اثرده ی نسبت واقع ی جرم، دق یقا عکس رفتاری است که با توجه به فرضیات قبلی و روش های ساده سازی شده، مورد انتظار بوده است


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله راهکارهاي توسعه اکوتوريسم (منطقه مورد مطالعه: شهرستان نيشابور) تحت pdf دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله راهکارهاي توسعه اکوتوريسم (منطقه مورد مطالعه: شهرستان نيشابور) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله راهکارهاي توسعه اکوتوريسم (منطقه مورد مطالعه: شهرستان نيشابور) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله راهکارهاي توسعه اکوتوريسم (منطقه مورد مطالعه: شهرستان نيشابور) تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی گردشگری، جغرافیا و محیط زیست پایدار
تعداد صفحات: 16
چکیده:
با گسترش مراکز شهری و رشد پدیده شهرنشینی، اشتیاق به سیاحت و سیر و سفر افزون شده است؛ بخش بسیار مهمی از فعالیت های گردشگری در دنیا مبتنی بر یک گرایش قوی و تمایل خاص به بهره مند شدن از طبیعت است که امروزه اکوتوریسم نام گرفته است. اکوتوریسم در سطح بین المللی به عنوان مفهومی مطرح است که ریشه در حفاظت از منابع طبیعی و آرمانهای توسعه پایدار دارد. ایجاد اشتغال و توسعه محلی و منطقه ای از آثار مهمی است که توسعه اکوتوریسم به همراه آورده است. ویژگیهای اقلیمی، جغرافیایی و توپوگرافی، شرایط کم نظیر اکولوژیکی، پوشش مرتعی، مناطق سرسبز، حیات وحش و شکارگاههای متعدد شهرستان نیشابور از جاذبه های قوی گردشگری منطقه محسوب می شود. در این تحقیق نواحی مستعد گردشگری طبیعی شهرستان نیشابور با استفاده از عملیات میدانی، مصاحبه و تکمیل پرسشنامه شناسایی شد و نقشه پراکندگی نواحی اکوتوریستی رسم گردید. روش کار به صورت مشاهدات عینی، کتابخانه ای و تکمیل پرسشنامه است و اهداف تحقیق شامل ارائه راهکارهایی در جهت توسعه اکوتوریسم و ارائه هرچه بهتر منابع طبیعی بکر به گردشگران، ارائه راهکارهایی برای افزایش درآمد و جذب سرمایه در راستای فعالیت های اکوتوریستی و در نهایت ایجاد تنوع در بازار گردشگری و جلوگیری از فصلی بودن این بازار است به طوری که بتواند تداوم و پویای در تمام فصول و ماههای سال را حفظ نماید. پس از بررسی نتیجه حاصل شد که شهرستان نیشابور با برخورداری از دو دسته از جاذبه های گردشگری شامل جاذبه های طبیعی مانند آبشارها، مناطق ییلاقی، چشمه ها، مناطق حفاظت شده و جاذبه های تاریخی – فرهنگی مانند قلعه ها، روستاهای تاریخی، آتشکده ها، آرامگاه بزرگان و ; از مناطق مستعد در زمینه توریسم و اکوتوریسم می باشد ولی به دلیل عدم معرفی و شناسایی این مناطق به عنوان مانعی بر سر راه توسعه صنعت توریسم و اکوتوریسم شهرستان به حساب می آید. که لازم است با تدوین برنامه ریزی های صحیح در این زمینه در پی حل این مشکل برآمد. همچنین با بررسی تنگناها که توسط گردشگران بیان شده، با ارائه راه حل ها و پیشنهادات سعی شده تا شناخت و رویکردی منطقی در این زمینه به تصویر کشید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله شئ (حلقه) طلايي مکشوفه از ارجان بحث در صورت، معنا، مکان و زمان تحت pdf دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شئ (حلقه) طلايي مکشوفه از ارجان بحث در صورت، معنا، مکان و زمان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شئ (حلقه) طلايي مکشوفه از ارجان بحث در صورت، معنا، مکان و زمان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شئ (حلقه) طلايي مکشوفه از ارجان بحث در صورت، معنا، مکان و زمان تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: همایش علمی پژوهشی هنر ایرانی، هویت ملی

تعداد صفحات: 17

چکیده:

این شئ بی نظیر در آثار به دست آمده از دوران باستان تنها یک مشابه نقره ای دارد که آن هم از حفاری های چغازنبیل به دست آمده، و می توان با توجه فرهنگ، فلسفه و اعتقادات ایلامی ها، کاربرد و رواج این نوع از اشیا را به دنیای ایران در روزگار ایلام باستان منسوب دانست که در این مقاله، به تشریح آن پرداخته شده است. در ریخت شناسی (شکل شناسی) نقوش روی حلقه ی طلایی ارجان، عبارتند از دو شیردال (گریفین) در طرفین نقش یک نخل (پالمت)، که در این مقاله ابتدا به منشأ پیدایش این دو نقش و سپس به بررسی تطبیقی نقوش حلقه ی طلایی ارجان با آثار به دست آمده از ایران و بین النهرین پرداخته می شود و در یک روند تاریخی، برای مشابه ترین نقوش با نقوش حلقه ی طلایی ارجان به مواردی در آثار مفرغی لرستان و آثار به دست آمده از گنجینه ی زیویه و در نهایت به ارتباط و پیوستگی آن با نقوش مهرهای دوره ی هخامنشی اشاره می شود. با وجود تاریخ گذاری های مختلف صورت پذیرفته بر مبنای شکل شناسی و قرائت کتیبه ی ایلامی روی این حلقه، با بررسی مشخصه های هنری به کار رفته و تطابق آن با هنر هخامنشی می توان حلقه ی طلایی ارجان را یکی از مهم ترین موارد روشن کننده ی ارتباط و پیوستگی هنر ایلامی و هخامنشی دانست که تاریخ ساخت آن قرن ششم یا هفتم .ق.م شناسایی می شود.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي رابطه بين خلاقيت وانگيزه افراد براي نوآوري وکار آفريني تحت pdf دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي رابطه بين خلاقيت وانگيزه افراد براي نوآوري وکار آفريني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي رابطه بين خلاقيت وانگيزه افراد براي نوآوري وکار آفريني تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي رابطه بين خلاقيت وانگيزه افراد براي نوآوري وکار آفريني تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی علوم مدیریت نوین
تعداد صفحات: 6
چکیده:
امروزه سازمانها برای ادامه حیات خود در محیط های بی ثبات و متغییر کنونی می بایست نسبت ها و عادت های منسوخ را کنار گداشته و در پی خلاقیت و نوآوری مستمر باشند و این امر وقتی میسر می شود که بتوانند با بهره گیری از انگیزه کارکنانشان به مواجه سریع و خلاقانه با شایط جدید بپردازند این مقاله با هدف بررسی ارتباط بین میزان خلاقیت و انگیزه افراد برای به کارگیری نوآوری در محیط کاری انجام شده است از آنجا که آغاز کارآفرینی با فن آوری کارآفرینان است و در حقیقت نقش بسزایی در توسعه جامعه ایفا می کند علت مهم ترکیب این دو فرایند داشتن نقاط مشترک از جمله خلاقیت و نوآوری،سودآوری،اشتغال و داشتن دانش و توانایی است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,