خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من
تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

تحقيق آتشپادي و ايمني ساختمان تحت pdf دارای 100 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقيق آتشپادي و ايمني ساختمان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقيق آتشپادي و ايمني ساختمان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقيق آتشپادي و ايمني ساختمان تحت pdf :

فصل اول

طراحی ساختمان                                

مقدمه

 

   میزان محافظت عناصر ذره‌ای در برابر حریق به شرایط مورد نیاز برای فرار ساکنان و اطفای حریق بستگی دارد. اول، چه مدت طول می‌کشد تا فرار از ساختمان انجام شود، آیا برای ایمنی ساکنان به ایجاد پناهگاه‌های درون ساختمان نیاز است؟ دوم، آیا در مبارزه با حریق، مأموران آتش‌نشانی باید در داخل ساختمان کمک کنند، آیا باید سازه‌ی ساختان پایدار باقی بماند تا بازسازی  ساختمان پس از حریق امکان‌پذیر باشد؟

    اگر ساختمان فقط باید تا تخلیه ساکنان پایدار باقی بماند، می‌تواند محافظت تازه‌ای را فقط برای کوتاه مدت، مثلاً نیم ساعت در نظر گرفت. اما اگر برنامه‌ی ایمنی جانی متکی به تدارک محل‌هایی به عنوان پناهگاه درون ساختمان بوده، یا لازم باشد تا مأموران آتش‌نشانی به طور ایمن قادر به فعالیت در درون ساختان باشد، در این صورت باید میزان محافظت ساختمان به حداقل یک ساعت‌و نیم و شاید حتی بیشتر افزایش یابد. همچنین ممکن است برای شرکتهای بیمه تعمیر ساختمان به بازسازی آن ترجیح داشته باشد که در این صورت محافظت لازم به منظور جلوگیری از حریق در ساختمان‌ها، ممکن است به 2  یا حتی 4 ساعت افزایش یابد.

فضابندی

 

     تقسیم ساختمان به یک سری از فضاهای مسدود در برابر آتش و دود، گسترش حریق را محدود کرده و زمان بیشتری در اختیار می‌گذارد. بدین ترتیب، حریق محدود شده و ساکنان فرصت فرار و یا پناه گرفتن در محلی تا هنگام اطفای آتش را پیدا می‌کنند. فضابندی همچنین با محدود کردن آتش این فرصت را به وجود می‌آورد که حداقل اموال باقی مانده تا هنگام اطفای حریق از صدمات آتش محفوظ بمانند. بنابراین فضابندی، هم برای ایمنی جانی و هم از لحاظ محافظت مالی مهم است.

     محافظت از عناصر سازه‌ای علاوه بر تضمین عدم ریزش ساختمان، به فضابندی نیز کمک می‌کند. اما برای رسیدن به یک تقسیم‌بندی کامل به صورت فضاهای مختلف، محافظت عناصر غیر سازه‌ای نظیر دیوارهای داخلی و درها نیز ضروری است. به عنوان یک اصل اساسی، طراح باید به یاد داشته باشد که یکپارچگی عناصر جدا کننده باید حفظ شده و هیچ نقطه ضعفی نظیر حفره یا ترک نباید باعث تخریب موانع برابر دود و یا آتش گردد. هر سرویس یا کانالی که از میان یک دیوار یا کف تقسیم کننده عبور کند باید طوری طراحی شود که مقاومتی حداقل معادل با همان عنصر را در برابر آتش از خود نشان دهد. یکی از خطرهای جدی برای ایمنی یک ساختمان، افزودن دیرهنگام سرویس‌ها یا کانال‌هایی است که از میان دیوارهای تقسیم کننده فضا عبور می‌کنند. نصب این سرویس‌ها معمولاً توسط پیمانکاران فرعی ناآگاه و با بریدن قسمت‌هایی از دیوارها یا سقفهای جداکننده انجام می‌گیرد، بدون توجه به این که با این کار، موانع مهمی در مقابل حریق از بین می‌روند. درهای واقع در دیوارهای تقسیم باید نه تنها مقاومتی معادل با همان عنصر را در برابر آتش از خود نشان دهد. یکی از خطرهای جدی برای ایمنی یک ساختمان، افزودن دیرهنگام سرویس‌ها یا کانال‌هایی است که از میان دیوارهای تقسیم‌کننده فضا عبور می‌کنند. نصب این سرویس‌ها معمولاً توسط پیمانکاران فرعی ناآگاه و بریدن قسمت‌هایی از دیوارها یا سقفهای جداکننده انجام می‌گیرد، بدون توجه به این که با این کار، موانع مهمی در مقابل حریق از بین می‌روند. درهای واقع در دیوارهای تقسیم باید نه تنها مقاومتی معادل با دیوارها در برابر آتش داشته باشند، بلکه باید مطمئن بود که در صورت به وقوع پیوستن حریق، به سرعت بسته خواهند شد. گوه‌های چوبی یا لاستیکی[1] که معمولاً جهت باز نگهداشتن در، در زیر آن قرار داده می‌شوند، خود به سادگی می‌توانند تهدید عمده‌ای در برابر ایمنی حریق باشند. ابعاد و تعداد فضاها معمولاً به وسیله قوانین ساختمانی مشخص می‌شوند، اما با حرکت به سمت برآوردن ضروریات مقتضی[2] به جای قوانین لازم الاجرا[3] برای لراج مهم است تا بتواند اصولی که تقسیم‌بندی براساس آنها انجام می‌گیرد را درک کند.

   تعداد فضاهایی که هر طبقه باید به آن تقسیم شود بستگی به تعداد افراد و مقدار سوخت موجود در آن طبقه دارد. این به نوبه خود بستگی به کاربرد ساختمان دارد. در بسیاری از قوانین ساختمانی بسته به کاربرد ساختمان یک مقدار حداکثر برای مساحت کف یا ظرفیت حجمی مناطق مشخص می‌کنند. به طور کلی هر طبقه حداقل باید به دو قسمت تقسیم شود به طوری که فرار افقی از یکی به دیگری همیشه برای ساکنان امکان‌پذیر باشد. هر چه محتویات ساختمان بیشتر قابل احتراق باشند، ابعاد تقسیم‌بندی‌ها باید کوچکتر باشد. یک انبار با بار سوخت بالا (مثلاً محتوی رنگ) به وضوع باید در مقایسه با یک انبار با بار سوخت کم (مثل انبار قطعات فولادی) به قسمت‌های کوچکتری تقسیم شود اما متأسفانه اغلب قوانین توجهی به این موضوع دارند.

    معمولاً ساختار کف ساختمان طوری است که مقاوم کردن آن در برابر آتش و دود نسبتاً ساده است بنابراین به طور عادی هر کفی یک کف تقسیم کننده است اما معمار باید مطمئن باشد که خروجی‌های یک کف تقسیم کننده به طرف پلکان، آسانسورها و شبیه آن نیز درجه یکسانی از مقاومت در برابر آتش از خود نشان خواهند داد. لازم نیست که حتماً هر فضایی تنها محدود به یک طبقه شود، بلکه ممکن است برای مثال، یک فضا شامل یک راه پله منتهی به یک تالار  کوچک نیز باشد. شکل هندسی[4] مهم نیست، بلکه مسئله مهم حفظ یکپارچگی[5] فضاهاست.

  راه‌های خروج از بنا و فرار از حریق

آزمایش حریق استاندارد: آزمایش یا آزمایش‌های استاندارد ویژه برای شناسایی مقاومت و رفتار، مصالح، فرآورده‌ها، اعضا و اجزای ساختمانی در مقابل آتش‌سوزی، که مشخصات اجرایی آنها بعداً به وسیله مقررات مربوط به خود تعیین خواهد شد.

پنجره حریق: پنجره‌ای با آزمایش حریق استاندارد حائز شرایط مقاومت و محافظت در برابر حریق متناسب با محل استقرار خود باشد.

حریق بند: اعضایی از بنا، شامل دیوار، سقف و کف مقاوم حریق که تواند در مقابل سوختن تمام بار حریق واقع در فضای مربوطه به خود، ایستادگی و مقاومت کند.

در حریق: دری که با انجام آزمایش حریق استاندارد، حائز شرایط مقاومت و محافظت در برابر حریق متناسب با محل استقرار خود باشد.

دوام در برابر حریق: مدتی که مصالح یا قطعات و اجزای ساختمان در مقابل شرایط خاص اجزای آزمایش حریق استاندارد همچنان عملکرد خود را حفظ نمایند.

دیواردودبند: دیوار یا دیواره‌ای که راهروی خروج را قطع کرده و به یک یا چند در مجهز است، این دیوار باید مانع گسترش آتش و دود باشد.

مانع حریق: صفحه یا پرده‌ای سرتاسری که به صورت قائم (مانند دیوار) یا افقی (مانند سقف) با زمان مشخصی از مقاومت حریق برای جلوگیری از گسترش آتش و دود از فضایی به فضای دیگر به کار گرفته می‌شود. این صفحات ممکن است برای حریق بند کردن بازشوها نیز مورد استفاده قرار گیرند.

مانع دود: وسیله جداسازی با مشخصات مقاوم حریق یا غیرمقاوم در برابر حریق که به صورت افقی یا قائم، مانند دیوار کف یا سقف به منظور ممانعت از حرکت دود، طراحی و ساخته می‌شود. موانع دود ممکن است برای حفاظت بازشوها نیز بکار گرفته شوند.

منطقه حریق: بخشی از فضای داخل ساختمان که از اطراف و از سقف و کف به وسیله‌ اعضای ساختمانی مقاوم حریق محدود شود. منطقه حریق با بررسی و اندازه‌گیری عرض، طول و ارتفاع حریق احتمالی ارزیابی می‌شود.

میزان مقاومت حریق: مدتی که مصاح یا ترکیبی از آن، توانایی مقاومت در مقابل آتشی مستقیم مطابق آزمایش حریق استاندارد را داشته باشد.

فهرست منابع:

 

1- شاه نظری. محمد رضا. مصالح ساختمانی

2- اصول ایمنی حریق در ساختمانها. راهنمای طراحی برای معماران

3- مقررات ملی ساختمان. مبحث 3 حفاظت ساختمانها

4-omran kadoos.blogfa.com

Architect o technology.blogfa.com-5

Valadgar co. blogfa. Com-6

Civill omran. Blogfa. Com-7

8-محافظت ساختمان در برابر حریق. معاونت فنی دفتر تحقیقات و معیارهای فنی.انتشارات وزارت برنامه و بودجه

فهرست منابع برای مطالعه بیشتر

 

1- اطیابی . اردشیر. جلد 1تا5 . ساختمان سازی

2- بختیاری . سعید . محافظت ساختمانها در برابر آتش

3- نویفرت . اطلاعات معماری

4- پارسی زاد . پرویز . تفسیر مبحث سوم آیین نامه مقررات حفاظت ساختمانها در مقابل حریق

5- ضوابط طراحی سیستم های اعلام حریق . تالیف جمعی از کارشناسان

6- گل محمدی رستم. مهندسی حریق

7- دیانی محمود. ایمن سازی ساختمان در برابر حریق

8- بیات . امیر حسین. استاندارد های جامع معماری داخلی و طراحی فضا

9- سید مجتبی. محاسبات و تاسیسات ساختمان


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ASSESMENT OF DYNAMIC COMPACTION EFFECTS ON LIQUEFACTION POTENTIAL تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ASSESMENT OF DYNAMIC COMPACTION EFFECTS ON LIQUEFACTION POTENTIAL تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ASSESMENT OF DYNAMIC COMPACTION EFFECTS ON LIQUEFACTION POTENTIAL تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ASSESMENT OF DYNAMIC COMPACTION EFFECTS ON LIQUEFACTION POTENTIAL تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي ژئوتکنيک و مهندسي لرزه اي شهري

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

Liquefaction is a common problem in earthquake prone zones where loose saturated soil deposits exist. A number of different densification techniques have been developed to mitigate liquefaction in loose saturated granular soils. Dynamic compaction is among the most field proven and commonly used techniques, specially for the regions that the land has gained from the sea. The study of dynamic compaction and diverse influenced factors with the physical modeling of loose sand has been undertaken using physical modelling and Particle Image Velocimetry (PIV) method. Tamping was executed by raising and dropping semi-cylindrical steel tampers on the surface of loose sand deposit by repeating the process for different combinations of tampers, applied energy intensity and number of drops. The effect of dynamic compaction on liquefaction remediation has been evaluated. Accurate measurement of soil deformation is fundamental to the success of geotechnical modeling. One of the methods that has received a great attention in recent years because of numerous benefits is the use of digital images processing. The most important factor in this regards was the pattern of soil densification and density change in depth. Some relations between applied energy, contact stress, influenced depth and liquefaction potential has been discussed.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله ارزيابي تطبيقي و تحليل مدل هاي تاب آوري شهر در برابر بحران تحت pdf دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي تطبيقي و تحليل مدل هاي تاب آوري شهر در برابر بحران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي تطبيقي و تحليل مدل هاي تاب آوري شهر در برابر بحران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي تطبيقي و تحليل مدل هاي تاب آوري شهر در برابر بحران تحت pdf :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین در مهندسی عمران، معماری، محیط زیست و مدیریت شهری
تعداد صفحات: 21
چکیده:
درسده حاضرباتوجه به رشد منابع اقتصادی انسانی اکولوژیکی و اجتماعی متمرکز و انباره آنان درشهرها و اهمیت آنان سبب شده است تا توجه یجدی به مدیریت آنان و تاب آوری شهردرزمان بحرانی های ناشی ازعوامل مصنوع و طبیعی به عمل آید به طوری که بتوان ازهزینه خسارات را به حداقل کاهش داده و ساختارها و عملکرد شهرها را به سرعت بازیابی نمود دراین میان شروع سده حاضر نقطه عطفی درجریانات مدیریت بحران بوده و نگرش ها ازمدیریت بحران به مدیریت خطر و تاب آوری شهربوده است و مدلهای متعدد تاب آوریدراین سالها تبیین و ارایه شده اند هدف کلی این پژوهش شناسایی مدلهای موثر سنجش تاب آوری و ارزیابی تطبیقی آنان با یکدیگر به منظور نیل به تفاوت های ساختاری آنان و تحلیل یکپارچه جهت ارایه چارچوب موثر مدل تاب آوری شهر است به منظور نیل به این هدف 10 مدل تاب آوری شهرها دربرابر بحران ها ازسال 2009تا 2015 شناسایی گردیده و درچارچوب تحلیلی مورد ارزیابی قرارگرفته اند نتایج حاصل نشان دهنده این نکته است که این مدلها غالبا تفاوت های قالبی و ماهوی با یکدیگر داشته اند برخی ازاین مدلها به درجهت گسترش مفاهیم درحوزه تاب آوری گام برداشته اند و برخی دیگر برمولفه های تاب آوری و نحوه شناسایی و سنجش تاب آوری تمرکز داشته اند نتایج حاصل ازاین پژوهش چارچوب نوینی ازتاب آوری شهری است ک ابعادجدیدی ازآن را ارزیابی تحلیل و معرفی مینماید


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي عوامل موثر بر رضايت شغلي نيروهاي پليس تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رضايت شغلي نيروهاي پليس تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي عوامل موثر بر رضايت شغلي نيروهاي پليس تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي عوامل موثر بر رضايت شغلي نيروهاي پليس تحت pdf :

مقاله بررسي عوامل موثر بر رضايت شغلي نيروهاي پليس تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در آذر و دی 1388 در توسعه انسانی پلیس از صفحه 89 تا 103 منتشر شده است.
نام: بررسی عوامل موثر بر رضایت شغلی نیروهای پلیس
این مقاله دارای 15 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پلیس
مقاله رضایت شغلی
مقاله خصوصیات فردی
مقاله عوامل سازمانی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
رضایت شغلی نشان دهنده احساس و رضایت فرد از شغلش می باشد كه متاثر از خصوصیات افراد مثل ارزش ها، نگرش ها و گرایش های آنان و همین طور ویژگی های مربوط به محیط كار است. رضایت شغلی عاملی بسیار موثر بر عملكرد شغلی كاركنان و بهره وری سازمان است. رضایت شغلی بر احساس رضایت فرد از زندگی اش نیز تاثیر می گذارد. در این مقاله سعی شده است كه عوامل فردی و سازمانی تعیین كننده رضایت شغلی نیروهای پلیس بررسی و مشخص شوند. هم چنین تحصیلات، سن، جنسیت، طول خدمت و درجه عوامل فردی رضایت شغلی نیروهای پلیس و استقلال، تنوع شغل، مهم بودن خودِ کار، نیاز به مسوولیت پذیری هنگام انجام کار، قدردانی از طرف مدیر، تخصص و دانش لازم برای انجام کار، عوامل سازمانی تعیین كننده رضایت شغلی نیروهای پلیس هستند. در این بین عوامل سازمانی در پیش بینی رضایت شغلی مهم تر از خصوصیات جمعیت شناختی هستند و سرپرستان یا مدیران باید بر محیط کار به عنوان ابزار اصلی افزایش رضایت شغلی و انگیزه نیروها تمرکز نمایند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

متدلوژي کنترل مقاوم وتطبيقي در کنترل کننده هاي پرواز تحت pdf دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد متدلوژي کنترل مقاوم وتطبيقي در کنترل کننده هاي پرواز تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي متدلوژي کنترل مقاوم وتطبيقي در کنترل کننده هاي پرواز تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن متدلوژي کنترل مقاوم وتطبيقي در کنترل کننده هاي پرواز تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مهندسي و علوم کاربردي

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

بی شک سیستم کنترل یکی از بخش های با اهمیت اجسام پرنده است که وظیفه آن ایجاد پایداری و دستیابی به عملکرد مناسب در اجرای فرامین بخش هدایت است . با توجه به دینامیک غیرخطی و متغیر با زمان و دارای عدم قطعیت های ساختاری و پارامتری اجسام پرنده در کنترل پرواز، رویکرد های کنترلی متنوعی در راستای نیل به پایداری، عملکرد مناسب وکم اثر کردن عدم قطعیت ها وخطای مدل سازی وجود دارد .لذا ایده ی اصلی بکارگیری سیستمهای کنترل تطبیقی، حفظ شاخصهای عملکرد سیستم کنترلی در دامنه مطلوب و مناسب به ازای تغییرات گسترده در دینامیک فرایند و در حضور اغتشاشات وارد بر سیستم است و در این مقاله به بررسی روشهای کنترل مقاوم وتطبیقی در چارچوب استنتاجهای خطی وغیره خطی که متشکل از کنترل تطبیقی بر پایه خطی سازی فیدبک، جدول بندی بهره، مود لغزشی، مدل افین و مدل دینامیکی است در راستای ساختار سیستماتیک موشک و اجسام پرنده میپردازیم.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله شبيه سازي و تعيين توزيع ميدان الکتريکي در کابلهاي فشارقوي در حضور حفره با استفاده از روش اجزاء محدود تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبيه سازي و تعيين توزيع ميدان الکتريکي در کابلهاي فشارقوي در حضور حفره با استفاده از روش اجزاء محدود تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شبيه سازي و تعيين توزيع ميدان الکتريکي در کابلهاي فشارقوي در حضور حفره با استفاده از روش اجزاء محدود تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبيه سازي و تعيين توزيع ميدان الکتريکي در کابلهاي فشارقوي در حضور حفره با استفاده از روش اجزاء محدود تحت pdf :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات: 10

چکیده:

یکی از معضلات بسیار مهم در ساخت کابلها، وجود حفره در عایق آن میباشد که میتواند مشکلاتی را در حین بهره – برداری ایجاد کند. در صورت وجود حفره، پدیده تخلیه جزئی میتواند در یک سطح میدان الکتریکی کمتری اتفاق بیفتد. هدف از این مقاله، تعیین تاثیر حفرهها بر روی تغییرات توزیع شدت میدان الکتریکی در عایق کابل با استفاده از شبیه- سازی به روش اجزاء محدود میباشد. در این مقاله توزیع میدان الکتریکی درون حفره و عایق یک کابل قدرت 66 کیلوولتی با استفاده از نرمافزارMAXWELL محاسبه شده است


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله ارائه الگويي براي شناسايي فرصت هاي کارآفريني فرهنگي تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه الگويي براي شناسايي فرصت هاي کارآفريني فرهنگي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارائه الگويي براي شناسايي فرصت هاي کارآفريني فرهنگي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه الگويي براي شناسايي فرصت هاي کارآفريني فرهنگي تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی علوم مدیریت نوین
تعداد صفحات: 10
چکیده:
مقوله فرهنگ و هنر از نظر بسیاری از افراد یک موضوع روشنفکری و سرگرمی محسوب می شود.نتیجه این تفکر آن است که سهم هنر و فرهنگ در اقتصاد یک کشور نقش حاشیه ای دارد،در حالیکه این بخش از بخشهای رشدیابنده است که با سرعتی بیش از سایر بخشهای اقتصادی توسعه می یابدو در سالهای اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.به علاوه امکانات و فرصتهای شغلی بسیار متفاوت و غالبا با مهارت های بالایی را ایجاد می کند.در نتیجه توجه به کارآفرینی فرهنگی در کشورهایی که از نظر فرهنگی غنی می باشند امری حیاتی است.در این مقاه ضمن بیات اهمیت کارآفرینی فرهنگی و صنایع خلاق در عرصه اقتصاد و رقابت جهانی به شرح مبانی نظری کارآفرینی فرهنگی،صنایع خلاق و صنایع فرهنگی پرداخته و همچنین الگویی جهت شناسایی فرصت های کارآفرینی فرهنگی ارائه شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله زمين شناسي و پترولوژي توده هاي نفوذي در محدوده کانسار مس پورفيري شله بران اهر – استان آذربايجان شرقي تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله زمين شناسي و پترولوژي توده هاي نفوذي در محدوده کانسار مس پورفيري شله بران اهر – استان آذربايجان شرقي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله زمين شناسي و پترولوژي توده هاي نفوذي در محدوده کانسار مس پورفيري شله بران اهر – استان آذربايجان شرقي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله زمين شناسي و پترولوژي توده هاي نفوذي در محدوده کانسار مس پورفيري شله بران اهر – استان آذربايجان شرقي تحت pdf :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین همایش ملی زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

بدلیل ویژگیهای فیزیکی و شیمیایی خاص، مس پس از فولاد و آلومینیوم پرمصرف ترین فلز در جهان می باشد. ایران به خاطرحضور منابع مس، کشوری غنی محسوب می گردد. ایالت ولکانو-پلوتونیکی ارومیه-دختر بزرگترین کمربند مسی شناخته شده ایران است. منطقه اکتشافی شله بران، در زون آذربایجان و روند کمربند تکتونیکی آلپ قرار گرفته است.وا حدهای سنگی در محدوده شله بران عمدتا شامل سنگ های گدازه ای و پیروکلاستیکی ائوسن هستند که با جایگیری یک کمربند نفوذی با سن الیگوسن و دایکها متاثر و مورد نفوذ واقع شده اند. حدود 60 درصد محدوده توسط سنگ های ولکانیک ائوسن پوشیده شده که عمدتا دارای ترکیب توف داسیتی، گدازه های تراکی آندزیت و آگلومرا هستند. استوک های نفوذی در کمربندهایی به پهنای بیش از دو کیلومتر و با روند شمال غرب- جنوب شرق با ترکیب دیوریت با بافت میکرو (نیمه عمیق) تا کوارتزمونزودیوریت، کوارتزمونزونیت و گرانودیوریت با بافت پورفیری (ساب ولکانیک) تغییر می کنند. دو فاز ماگماتیسم مربوط به ائوسن و الیگوسن در محدوده قابل شناسایی است. در ادامه ویژگی های زمین شناسی و پترولوژی محدوده شله بران به منظور تعیین خصوصیات زمین شناسی واحدهای سنگی که احتمال کانی زایی مس به صورت ذخایر تیپ پورفیری در آنها وجود دارد، مورد مطالعه قرار گرفته اس ت


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 10 فروردين 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت اینجا کلیک کنید

بررسي رابطه بين مديريت استعداد و عزت نفس کارکنان تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابطه بين مديريت استعداد و عزت نفس کارکنان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابطه بين مديريت استعداد و عزت نفس کارکنان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابطه بين مديريت استعداد و عزت نفس کارکنان تحت pdf :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي اقيانوس مديريت

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

این پژوش بهدنبال آن است تا رابطه بین مدیریت استعداد و عزت نفس کارکنان را تبیین کند. روش تحقیق این پژوهش از نوع همبستگی از شاخه میدانی به شیوه پیمایشی واز لحاظ ماهیت کاربردی می باشد جامعه اماری این تحقیق کارکنان ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری می باشند که جمعا 47 نفر می باشند حجم نمونه به دلیل در دست ناشتن واریانس جامه طبق جدول مورگان برابر 40 نفر می باشند روش انتخاب نمونه تصادفی ساده می باشد داده های مورد نیاز از طریق پرسشنامه استاندارد جمع آوری گردید برای تجزیه و تحلیل داده ها از برنامه spss استفاده شده است نتایج این تحقیق حاکی از رابطه معنادار مدیریت استعداد و عزت نفس کارکنان است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي قابليت اطمينان و آسيب پذيري شبکه توزيع آب با رويکرد شبکه هاي پيچيده تحت pdf دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي قابليت اطمينان و آسيب پذيري شبکه توزيع آب با رويکرد شبکه هاي پيچيده تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي قابليت اطمينان و آسيب پذيري شبکه توزيع آب با رويکرد شبکه هاي پيچيده تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي قابليت اطمينان و آسيب پذيري شبکه توزيع آب با رويکرد شبکه هاي پيچيده تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع
تعداد صفحات: 8
چکیده:
نظریه شبکه های پیچیده که به وسیله ریاضیدانان و فیزیکدانان مطرح شد، طی دهه اخیر مورد توجه مهندسین، قرار گرفته است. آنها طراحی، بهینه سازی و نگهداری شبکه های برق، آب، مخابرات، اینترنت، راه ها، زنجیره های تامین، ترافیک و حمل و نقل- به عنوان مهم ترین شبکه های پیچیده- را مورد ارزیابی قرار می دهند. به دنبال تحقیقات قبلی روی شبکه برق ایران، ما در این مقاله به مطالعه معیارهای توصیف کننده قابلیت اطمینان و آسیب پذیری شبکه توزیع آب می پردازیم. سپس، به تحلیل آسیب پذیری شبکه آب شهری با 22 گره نسبت به خرابی های عمدی و تصادفی پرداخته و رفتار شبکه را با شبکه های معادل منظم، تصادفی و جهان کوچک مقایسه می کنیم.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,