خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
مقالات من

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله الگوهاي کالبدي برگرفته از حکمت و هنر ايراني اسلامي (نمونه موردي انطباق فضاي موسيقايي وکالبد معماري ايراني) تحت pdf دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله الگوهاي کالبدي برگرفته از حکمت و هنر ايراني اسلامي (نمونه موردي انطباق فضاي موسيقايي وکالبد معماري ايراني) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله الگوهاي کالبدي برگرفته از حکمت و هنر ايراني اسلامي (نمونه موردي انطباق فضاي موسيقايي وکالبد معماري ايراني) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله الگوهاي کالبدي برگرفته از حکمت و هنر ايراني اسلامي (نمونه موردي انطباق فضاي موسيقايي وکالبد معماري ايراني) تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی بنای ماندگار
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
مرضیه محمدمیری – دانشجوی کارشناسی ارشدمعماری
سیدمحمدرضا فاروقی – عضوهئیت علمی دانشگاه گیلان
حسن شاهی – کارشناس ارشدمعماری

چکیده:
شئون مختلف هنر ایرانی اسلامی، ازجمله معماری و موسیقی سنتی ایرانی، دارای اصول مشترکی هستند که در ساختار، مفاهیم و همینطور در اجزای آنها جاری و ساری است. این اصول که نشات گرفته از معرفت و حکمت ایرانی اسلامی می باشد، با تمام شئون زندگی ایرانیان در طول تاریخ عجین بوده، نیاز معنوی ایشان را مرتفع می نموده و جزئی از هویت آنها گشته است. هویتی که برای ایرانی معاصر به سبب هجوم مدرنیته از دنیای غرب، کمرنگ شده است. معمار ایرانی معاصر چندیست در به در هویتش را می جوید و نشانه هایش را صرفا در موتیف های ظاهری و شکلی کاوش می کند و به کار می بندد. این روش تا حدودی موفقیت آمیز بوده اما به زعم اکثر کارشناسان راه حل بهینه به شمار نمی رود. هدف از این تحقیق شناخت برخی از اصول و مفاهیم ساختاری هنر ایرانی اسلامی از طریق مطالعه تطبیقی معماری وسایر هنر ها به شکل اختصاصی موسیقی سنتی ایران است تا از این طریق به جستجوی هویت گمشده معماری ایرانی بپردازد. در این پژوهش از روش سیستماتیک با ساختار نرماتیو استفاده شده است و به بررسی بایدها می پردازد. در جمع آوری داده ها از روش کتابخانه ای استفاده شده است. نتایج حاصل از تحقیق بیانگر اینست که اصولی همچون وحدت گرایی، درونگرایی، سلسله مراتب و; همواره در حکمت و هنر ایرانی اسلامی از جمله معماری و موسیقی ایرانی جاری بوده است. امید است محصول این پژوهش برای طراحان معمار در بکارگیری اصول نامبرده راهگشا باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي رخداد کانسار آهن، مگنتيت، در نهشته هاي کربناته اليگوسن شهرک (شمال غرب ايران) تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي رخداد کانسار آهن، مگنتيت، در نهشته هاي کربناته اليگوسن شهرک (شمال غرب ايران) تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي رخداد کانسار آهن، مگنتيت، در نهشته هاي کربناته اليگوسن شهرک (شمال غرب ايران) تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي رخداد کانسار آهن، مگنتيت، در نهشته هاي کربناته اليگوسن شهرک (شمال غرب ايران) تحت pdf :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین در علوم مهندسی و پایه
تعداد صفحات: 10
نویسنده(ها):
مریم آهنکوب – استادیار ،گروه زمین شناسی ، دانشکده علوم، دانشگاه پیام نور، ایران
فریبا جمشیدی – مربی گروه زمین شناسی، دانشکده علوم، دانشگاه پیام نور، ایران
رضا شیخی – گروه زمین شناسی، دانشکده علوم، دانشگاه پیام نور، ایران

چکیده:
منطقه مورد مطالعه در منتهی الیه شمال غربی زون ایران مرکزی در استان کردستان و در غرب روستای شهرک واقع شده است. در این منطقهتوده های نفوذی کالکوآلکالن (با پتاسیم بالا) تا شوشونیتی میوسن با طیف ترکیبی گرانیت، دیوریت، مونزودیوریت و سینیت بدرون سکانسی از سنگهای کربناته الیگوسن تزریق شده اند. پتروگرافی این سنگها دال بر حضور کانی های پلاژیوکلاز، پیروکسن، بیوتیت، الیوین، هورنبلند، و فلدسپار قلیائی می باشد که در موقعیت تکتونیکی قوس قاره ای بوجودآمده اند .تزریق این توده ها بدرون سازندهای کربناته منجر به رخداد اسکارنهای منیزیمی و کلسیمی با کانی سازی آهن شده است. پتروگرافی اسکارن کلسیمی، حضور پاراژنز مگنتیت، گارنت (آنداردیت، گروسولار)، پیروکسن (هدن برژیت، دیوپسید)، آمفیبول 0(ترمولیت، اکتینولیت)، پلاژیوکلاز، کلسیت، و اسکارن منیزیمی با پاراژنز مگنتیت، ترمولیت، فلوگوپیت، تالک و دولومیت را تایید می کند. کانی شناسی اسکارن ها نمایانگر رخداد دو مرحله دگرگونی پیشرونده و پسرونده در منطقه می باشد. دگرگونی پیش رونده با دمای تقریبی 650°C منجر به ظهور گارنت، پیروکسن و فلوگوپیت، و دگرگونی پس رونده با دمای حدود 450°C منجر به پیدایش اکتینولیت، پلاژیوکلاز، اپیدوت، تالک، کلریت، کوارتز و کلسیت شده است.. کانی سازی آهن شهرک به دلیل عیار بالای آهن، پایین بودن میزان فسفر و گوگرد، همچنین ذخیره زیاد آهن، ارزش اقتصادی بسزائی دارد. این کانسار از نوع کانسارهای آهن فاقد مس و طلا می باشد که کانه اصلی آن مگنتیت با میانگین 65 % همراه با درصد کمی (کمتر از 5 درصد) کانی های سولفیدی پیریت و پیروتیت می باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تحقيق هشت سال دفاع مقدس تحت pdf دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقيق هشت سال دفاع مقدس تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقيق هشت سال دفاع مقدس تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقيق هشت سال دفاع مقدس تحت pdf :

نگاهی به شروع جنگ تحمیلی و قطعنامه 598 از تصویب تا اجرا

انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 با فروپاشی رژیم ستمشاهی به پیروزی رسید و نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام(ره) بنیانگذاری شد. با این رویداد بزرگ نظم امنیتی منطقه به زبان ادبیات سیاسی به هم ریخت، یعنی ایران که تا آن زمان به عنوان یک قدرت منطقه‌ای حافظ منافع غرب تلقی می‌شد و به عنوان مانعی در برابر نفوذ گسترش کمونیسم بود، با پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد که دیگر ایران ژاندارم منطقه نخواهد بود. از طرف دیگر در کشوری که انقلاب می‌شود حکایت از آن دارد که حکومت پیشین حکومت سالمی نبوده و مردم با انزجار از حکومت پیشین به دنبال حکومتی جایگزین یا انقلاب و دگرگونی هستند. این کشور در چنین مقطعی درگیر سر و سامان دادن به امور داخلی می‌شود و سعی می‌کند با ارائه الگوهای جدیدی در سیاست خارجی خود، سال‌ها پس از پایان جنگ جهانی دوم و حکمفرمایی نظام دو قطبی در جهان آن روز با شعار «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی» استراتژی وابستگی را به استراتژی عدم تعهد تغییر دهد.

امریکا که یار دیرین خود و منافع بسیاری را در منطقه از دست داده بود در صدد برمی‌آید که از طریق عراق ایران را متنبه کند تا پاسخی به امریکا ستیزی که در ایران به راه افتاده بود داده باشد و به همین دلیل چراغ سبز را به عراق نشان می‌دهد.

یک دهه پیش از انقلاب اسلامی حزب بعث در عراق روی کار آمد و طی این مدت حسن البکر در مقام دبیرکل حزب و رئیس جمهور و فرمانده کل قوا به همراه جانشینش صدام حسین عراق را بازسازی کردند.

رسیدن به آب‌های ساحلی و دسترسی به مناطق مهم و استراتژیک حاشیه خلیج‌فارس جزو استراتژی عراق به ویژه حزب بعث بود که این هدف از دو راه محقق می‌شد؛ دسترسی به بخشی از مناطق ساحلی ایران و تسلط بر جزایر بوبیان که جزو خاک کویت بود، اما صدام حسین اعلام کرد که عراق آماده است تمام اختلافات خود با ایران را از راه زور حل کند. این موضعگیری آشکارترین اعلام آمادگی عراق برای فشار به ایران در راستای سیاست واشنگتن بود؛ سیاستی که از طرق مختلف مثل تطمیع بر صدام تحمیل شده بود و صدام فکر می‌کرد که این بهترین فرصت برای رسیدن به قدرت منطقه‌ای است.

از سوی دیگر حکومت‌های عراق به جز دوران حکومت برادران عارف برای تضمین بقای خود و در قبال رقابت‌های سیاسی درون غربی برای رسیدن به رهبری دنیای عرب سخت در تلاش پروراندن و اعتلا دادن به یک سلسله احساسات ناسیونالیستی افراطی عربی شدند.

حاکمان عرب عراق در رقابت‌های سیاسی و قدرتی با مصر، سوریه و عربستان سعودی تمدن‌های سومری، کلدانی و بابلی را تمدن‌های عربی فرض کرده و خود را وارثان بر حق آن تمدن‌ها و خلافت عباسی دانسته و عراق را مهم‌ترین کشور عربی قلمداد کردند.

از سوی دیگر از آنجا که مبارزه و دشمنی علیه اسرائیل مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده رهبری در دنیای عرب در نیمه دوم قرن بیستم بود، رقیبان عراق همانند مصر به رهبری عبدالناصر و سوریه به رهبری حافظ اسد، گوی سبقت را از عراق و صدام حسین ربودند. این وضع عمدتاً ناشی از شرایط جغرافیایی حاکم بر کشمکش عربی اسرائیل بود، اما عراق به دلیل بی‌بهره‌ بودن از همسایگی جغرافیایی با اسرائیل گوی سبقت در رهبری عرب را آسان به رقیبان باخت.

بروز انقلاب اسلامی در ایران و اعلام سیاست‌های جمهوری اسلامی در پشتیبانی همه جانبه از عرب‌ها برای احقاق حقوق مردم فلسطین نه تنها بعث عراق را از ادامه این دشمنی‌های بی‌مورد ولی خانمان برانداز باز نداشت که بهانه تازه‌ای به دست صدام حسین داد تا در مقام خالدبن ولید کمر به تجدید قادسیه بندد و برای نجات عرب از امواج اسلام انقلابی به حرکت درآمده در ایران و برای فراهم آوردن رضایت خاطر ایالات متحده و اسرائیل- که انقلاب اسلامی ایران را خطری بزرگ برای ثبات و امنیت جهان قلمداد کرده بودند- جنگ هشت ساله‌ای را به ایران تحمیل کند.

صدام حسین در نخستین دیدارش با وزیر خارجه وقت ایران (شهریور 58) عادی شدن روابط دو کشور را منوط به استرداد جزایر سه گانه (تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی) از سوی ایران، تأمین حقوق عربستان (خوزستان) و بازگرداندن قسمت‌هایی از اروندرود به عراق دانست.

این درخواست عراق (خروج ایران از جزایر سه گانه خلیج فارس) طی یک نامه رسمی توسط سعدون حمادی، وزیر امور خارجه عراق به کورت والدهایم، دبیرکل  وقت سازمان ملل متحد تسلیم شد.

سعدون حمادی طی این نامه با استناد به روحیه «توسعه طلبی» دولت ایران در منطقه خواستار خروج نیروهای ایرانی از سه  جزیره شده است. در این نامه همچنین به دخالت ایران در امور داخلی کشورهای ساحل خلیج فارس و به خطر افتادن استقلال این کشورها اشاره شده است.

صدام در آن زمان سعی می‌کرد که به هر طریق از رژیم‌ تازه تولد یافته ایران امتیاز بگیرد و می‌اندیشید که موقع دور انداختن قرارداد الجزایر و حمله به ایران فرا رسیده است؛ قراردادی که در سال 1975 با واسطه‌گری الجزایر بین ایران و عراق به امضا رسیده بود و همین صدام بود که در آن قرارداد حق ایران را به رسمیت شناخته بود. به هر حال تحولات رخ داده باعث شد که عراق از نخستین روز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن حمایت از گروه‌های ضدانقلاب، مخصوصاً در استان‌های همجوار تحرکات مرزی را آغاز کرد.

در واقع تحرکات عراق رفته رفته از سال 58 شروع شد. همان‌طور که ذکر شد، جنگ هشت‌ساله که با تحریک و حمایت همه‌جانبه استکبار جهانی توسط رژیم بعثی عراق بر مردم ایران تحمیل شد، تنها محدود به خطوط مقدم جبهه‌ها نبود، بلکه تمام سرزمین اسلامی، اعم از شهرها و روستاها را دربرگرفت. از آنجا که نظام جمهوری اسلامی در تعارض مستقیم با قدرت‌های سلطه‌گر قرار داشت، لذا از همان ابتدا با مقابله جدی آنان مواجه شد که به عنوان مثال می‌توان به کودتاها و عملیات‌های براندازی، درگیری‌های داخلی و شورش‌های محلی در قالب ادعاهای خودمختاری اشاره کرد.

در جریان یک مبارزه سیاسی در مقابل پناهندگی شاه به امریکا، سفارت امریکا در تهران به تصرف دانشجویان خط امام درآمد. این واقعه شکل جدیدی به رویارویی ایران با این قدرت استکباری بخشید. امریکا تاب چنین تحقیری را نداشت، لذا با حمله نظامی به طبس تلاش کرده این حقارت را جبران کند، لیکن به صورتی مفتضحانه شکست‌ خورده از این رو امریکا در یک بررسی منطقه‌ای جهت مهار گسترش انقلاب اسلامی و نیز جبران شکست‌های پی در پی خویش، ابتدا اقدام به تحریک اقتصادی و تسلیحاتی ایران کرد و سپس توسط صدام به عملیات نظامی ایران پرداخت.

در عراق نیز صدام با روحیه قدرت‌طلبی و سلطه‌گری، حسن البکر را طی کودتایی از صحنه قدرت راند و با طبع رهبری جهان عرب و پر کردن خلأ قدرت در منطقه و به دست آوردن امتیازات از دست داده در قرارداد 1975 خود را به عنوان وسیله‌ای که غرب می‌تواند توسط او به اهداف سلطه‌گرانه‌اش دست یابد معرفی کرد. لذا در اولین اقدام به سرکوبی شیعیان عراق دست زد و هم‌زمان به بمب‌گذاری در تأسیسات نفتی ایران توسط گروه‌های ضدانقلاب مبادرت کرد. در عین حال جنگ تبلیغاتی شدیدی علیه ایران اسلامی را آغاز نمود و در تلویزیون دولتی به بهانه باز پس‌گیری سه جزیره ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک حملات مستقیم و غیرمستقیم تبلیغاتی را متوجه ایران کرد و سرانجام پس از یک دوره مذاکرات مسئولان عراقی با مسئولان امریکایی و حضور برخی فرماندهان ارشد نظام شاه در عراق، وزارت امور خارجه آن کشور به صورت رسمی در 26/6/59 طی یادداشتی قرارداد 1975 الجزایر را لغو کرد و ارتش عراق در 31/6/59 حمله سراسری خود را آغاز کرد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي ضرب و نسبت متغيرهاي تصادفي گاما و بتا تحت pdf دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي ضرب و نسبت متغيرهاي تصادفي گاما و بتا تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي ضرب و نسبت متغيرهاي تصادفي گاما و بتا تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي ضرب و نسبت متغيرهاي تصادفي گاما و بتا تحت pdf :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: سومین کنفرانس ریاضیات مالی و کاربردها

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

پریسا رحمانی دارنجانی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ، گروه آمار ، فارس ، ایران
جواد بهبودیان – دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز ،دانشکده علوم پایه ،گروه کارشناسی ارشد ریاضی

چکیده:

ابتدا توزیع دقیق XY و X/Y، زمانیکه X و Y متغیرهای تصادفی مستقل گاما و بتا باشند را بدست می آوریم ، سپس جداول نقاط درصدی و مثال های عملی آن ها مورد بحث قرارموضوع مقاله نزدیک به مبحث کنترل تصادفی و سرمایه گذاری بهینه می باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله معرفي روش شش سيگما تحت pdf دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله معرفي روش شش سيگما تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله معرفي روش شش سيگما تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله معرفي روش شش سيگما تحت pdf :

در اواسط دهه‌ی 1980، شرکت موتورولا (Motorola) تلاشی گسترده برای بهبود کیفیت را آغاز کرد. هدف این شرکت دستیابی به نقص صفر در تولیدات و خدمات بود. این عملکرد را کیفیت شش سیگما معرفی کرد و با ایجاد یک سیستم ارزیابی عملکرد را به سوی کسب رضایت مشتری به عنوان هدف اصلی سوق می‌داد. در واقع شرکت موتورولا در دهه 80 نوعی از مهندسی را در مدیریت کیفیت جامع به کار گرفت که به طرح روش‌شناسی شش سیگما منجر شد.
موتورولا، مفهوم شش سیگما را به عنوان هدف اصلی کیفیت در واسط دهه 1980 برگزید. اما این مفهوم و برنامه شش سیگمای ابداعی شرکت موتورولا، در سال 1989 یعنی زمانی که موتورولا اعلام کرد که تعداد عیوب تولیدات یا خدمات ارائه شده نباید بیش از 4/3 قطعه در میلیون طی 5 سال باشد. به رسمیت شناخته شد.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي نقش IPV6در شبکه هايNGN تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي نقش IPV6در شبکه هايNGN تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي نقش IPV6در شبکه هايNGN تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي نقش IPV6در شبکه هايNGN تحت pdf :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی مهندسی نرم افزار
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
پروین بهاری – گروه نرم افزار، دانشگاه فنی و حرفه ای، آموزشکده فنی دکتر معین رشت، ایر
سعید زاهدی – گروه مهندسی فناوری اطلاعات، دانشگاه گیلان، ایران

چکیده:
امروزه تعداد کاربران اینترنت به قدری بی شمار شده است که چهار میلیاردآدرس موجود در شبکه پاسخ گوی نیاز آن ها نیست. از این رو در آینده ای نه چندان دور این تعداد آدرس به پایان خواهد رسید و نیاز است که پروتکلجدیدی با ظرفیت آدرس دهی بالا پا به عرصه بگذارد. در این مقاله به بررسی پروتکلIPv که پروتکلی با فضای آدرس دهی بیشتر است، پرداخته می شودنسل آینده شبکه های کامپیوتری که با اصطلاحNGN شناخته می شود، درپیاده سازی این پروتکل اهمیت بالایی دارد. به همین منظور، با ارائه چارچوبامنیتی لازم، قصد داریم پیاده سازی هرچه راحت ترIPV6در شبکه هایNGN را مورد بررسی قرار دهیم. این پروتکل بستر اصلی اینترنت نسل آینده خواهد بود که نسبت به پروتکلIPV پیشرفت های بسزایی در زمینه امنیت، تحرک، همگرایی و مقیاس پذیری دارد. در پایان به نیازمندی های اصلی شبکهبرای پیاده سازی وجایگزینی کاملIPV 6و حذف پروتکل های قبلی اشاره می شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 18 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ali | بازدید : <-PostHit->

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله نحوه مصرف فرآورده پلاسماي تازه منجمد در مركز طبي كودكان تحت pdf دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نحوه مصرف فرآورده پلاسماي تازه منجمد در مركز طبي كودكان تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نحوه مصرف فرآورده پلاسماي تازه منجمد در مركز طبي كودكان تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نحوه مصرف فرآورده پلاسماي تازه منجمد در مركز طبي كودكان تحت pdf :

مقاله نحوه مصرف فرآورده پلاسماي تازه منجمد در مركز طبي كودكان تحت pdf که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در فصلنامه پژوهشی خون از صفحه 178 تا 182 منتشر شده است.
نام: نحوه مصرف فرآورده پلاسمای تازه منجمد در مركز طبی كودكان
این مقاله دارای 5 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پلاسمای تازه منجمد
مقاله كودكان
مقاله ایران

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: حقی آشتیانی محمدتقی
جناب آقای / سرکار خانم: مكی نسرین
جناب آقای / سرکار خانم: ایزدیار مینا
جناب آقای / سرکار خانم: فروغی فائزه
جناب آقای / سرکار خانم: منجم زاده مریم

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
سابقه و هدف: پلاسمای تازه منجمد(FFP) حاوی تمام فاكتورهای انعقادی بوده و برای درمان اختلالات انعقادی در بیماران استفاده می شود. مصرف خون و فرآورده های آن، خالی از عارضه نبوده و نیاز به پرسنل متخصص و صرف هزینه قابل توجهی می باشد. در این مطالعه نحوه مصرف فرآورده در مركز طبی كودكان از نظر اندیكاسیون درخواست، مصرف و عدم مصرف آن مورد بررسی قرار گرفت تا در صورت مشاهده درخواست های بیش از مورد، اقدامات توجیهی صورت گیرد.
مواد و روش ها: در یك مطالعه گذشته نگر، به روش سرشماری تعداد 1262 درخواست تزریق و رزرو FFP در فاصله زمانی خرداد 85 تا خرداد 86 مربوط به 735 بیمار بررسی شد. نتایج به كمك آزمون آماری كای دو و نرم افزار SPSS تجزیه و تحلیل گردید.
یافته ها: از 1262 درخواستFFP ، (%754) 952 واحد تزریق شده، 90 واحد (713%) با درخواست تزریق پس از ذوب فرآورده از مصرف آن انصراف داده شده و 220 واحد نیز درخواست رزرو بوده كه 22 واحد آن تزریق شده است. هم چنین در سه مورد (33%) خطای پرسنل آزمایشگاه در تغییر شیفت كاری مشاهده شد.
نتیجه گیری: دقت نظر بیشتر پزشكان معالج جهت درخواست فرآورده خونی موجب جلوگیری از عوارض مصرف آن و صرفه جویی اقتصادی خواهد بود. در حال حاضر بانك خون این مركز قبل از اطمینان نسبی از مصرفFFP ، به ذوب آن اقدام نمی نماید و در صورت عدم استفاده، موضوع در كمیته انتقال خون بیمارستان مطرح و با پزشك یا پرسنل مرتبط با بیمار جهت آگاهی از علت این امر تماس برقرار می شود. با اقدامات فوق از مصرف نامناسب فرآورده كاسته خواهد شد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي اثر کاربرد پودر ژل آلوئه ورا بر خصوصيات رئولوژيک بستني تحت pdf دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثر کاربرد پودر ژل آلوئه ورا بر خصوصيات رئولوژيک بستني تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثر کاربرد پودر ژل آلوئه ورا بر خصوصيات رئولوژيک بستني تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثر کاربرد پودر ژل آلوئه ورا بر خصوصيات رئولوژيک بستني تحت pdf :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی علوم و صنایع غذایی
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
الهام مهدیان – دانشگاه آزاد اسلامی،واحد قوچان،گروه علوم و صنایع غذایی ایران
نگار نجاری میلانی –
ریحانه احمدزاده قویدل –

چکیده:
بستنی یکی ازقدیمی ترین محصولات لبنی است که باذائقه همه گروه های سنی ازمردم سراسر جهان سازگار است یکی ازموادمهم فرمولاسیون بستنی پایدار کننده ها میب اشد عمده ترین اثرپایدار کننده ها دردسرهای منجمد لبنی داشتن توانایی افزایش ویسکوزیته مخلوط و بهبود حفظ شکل و خصوصیات ذوب محصول میباشد دراین تحقیق هدف استفاده ازپودرژله آلوئه ورا به عنوان پایدار کننده و بررسی تاثیر آن برخصوصیات رئولوژیکی بستنی است مخلوطهای بستنی با 12درصد موادجامد بدون چربی 10درصد چربی 18درصد شکر و پودرژل آلوئه ورا امولسیفایر و0/1 درصد پودروانیلین به عنوان طعم دهنده تهیه شدند پودر Stab پایدار کننده ها ثعلب 6924-0/4% استفاده شد انالیز داده ها نشان داد که ویژگیهای stab آلوئه ورا درسه سطح 0/4و0/5و0/6% و ثعلب و 6924-4%STAB استفاده شد انالیز داده ها نشان داد که تمامی نمونه ها دارای رفتارغیرنیوتنی و مستقل ازمان بودند نمونه های حاوی ثعلب و STAB-6924 رفتارسودوپلاستیک ونمونه های حاوی پودرالوئه ورا رفتار دایلاتانت غلظت 0/4و0/5درصد و سودوپلاستیک غلظت 0/6درصد ازخود نشان دادند بیشترین ویسکوزیته و ضریب قوام مربوط به مخلوط ثعلب می باشد. همچنین ویسکوزیته ضریب قوام مخلوط های پودرالوئه ورا با افزایش درصد پودرافزایش یافته است


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله الگوريتم بهينه سازي شده ذرات تجمعي با مفاهيم مجموعه هاي فازي تحت pdf دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله الگوريتم بهينه سازي شده ذرات تجمعي با مفاهيم مجموعه هاي فازي تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله الگوريتم بهينه سازي شده ذرات تجمعي با مفاهيم مجموعه هاي فازي تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله الگوريتم بهينه سازي شده ذرات تجمعي با مفاهيم مجموعه هاي فازي تحت pdf :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: دهمین کنفرانس سیستم های فازی ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

محمدهادی زاهدی
مهدی سالخورده حقیقی –
آرش دلداری
سیدمجتبی روحانی

چکیده:

روش های اکتشافی به عنوانی راه حلی برای بهینه سازی های پیچیده توسعه داده شده اند. اخیراً نشان داده شده است روش های ترکیبی که بر اساس ترکیب روشهای متفاوت می باشند دارای پتانسیل بیشتری در این زمینه می باشند. در این مقاله یک الگوریتم هوشمند پیوندی برای حل سریعتر و کارآتر مسائلNP-Hard مانند مسئله فروشنده دوره گرد با ترکیب مفاهیم مجموعه های فازی وPSO ارایه شده است. نتایج بدست آمده با استفاده از روش ارائه شده بیانگر سرعت و دقت بالاتر در مسائل کوچک و متوسط در مقایسه با روش های دیگر می باشد


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله شناسايي و ارزيابي عوامل استراتژيک توسعه خدمات الکترونيک شهري تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شناسايي و ارزيابي عوامل استراتژيک توسعه خدمات الکترونيک شهري تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شناسايي و ارزيابي عوامل استراتژيک توسعه خدمات الکترونيک شهري تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شناسايي و ارزيابي عوامل استراتژيک توسعه خدمات الکترونيک شهري تحت pdf :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات

تعداد صفحات: 15

نویسنده(ها):

مهران نژاد جوادی پور – کارشناس ارشد مدیریت شهری مشاور شهرداری منطقه 13 تهران

چکیده:

تحلیل محیط خارجی و داخلی سازمان ها و شناسایی و ارزیابی عوامل استراتژیک چهارگانه – شامل فرصت ها و تهدیدات برون سازمانی و نقاط قوت و ضعف درون سازمانی – یکی ا زارکان اساسی فرایند برنامه ریزی استراتژیک و زمینه سازی تدوین راهبردها است مقاله حاضر گزارش پژوهشی است که به منظور شناسایی و ارزیابی عوامل استراتژیک توسعه خدمات الکترونیک شهری در سطح شهرداری های مناطق تهران انجام پذیرفته است بدین منظور نخست به بررسی اجمالی ادبیات و تشریح چهارچوب علمی تحقیق پرداخته و سپس یافته های مراحل مختلف پژوهش ارائه شده است طی مراحل تحقیق ابتدا حوزه های برون سازمانی و درون سازمانی دارای تاثیرات احتمالی برتوسعه خدمات الکترونیک شهری تعیین گشته و سپس عوامل استراتژیک سوق دهنده و بازدارنده موجود در هرزمینه شناسایی شده است پس از آن اثربخشی و اهمیت نسبی هریک از عوامل در حیطه صنعت مربوطه و نحوه مواجهه و مدیریت هرعامل توسط شهرداری های مناطق مطابق الگوی ماتریس های ارزیابی عوامل خارجی و داخلی مورد ارزیابی قرار گرفته است بدین ترتیب ضمن تحلیل و جمع بندی یافته های پژوهش عوامل استراتژیک چهارگانه براساس عملکرد آنها رتبه بندی شده و مهمترین فرصتها و تهدیدات برون سازمانی و همچنین نقاط قوت و ضعفهای درون سازمانی شهرداری های مناطق در راستای توسعه خدمات الکترونیک شهری در سطح مناطق تهران معرفی شده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,